Hele ferieboligen

Beautiful Kitchen BBQ Outdoor Dining Big Yard

Overnattingsstedets klasse: 2

Bildegalleri av Beautiful Kitchen BBQ Outdoor Dining Big Yard

Rom
Rom
Rom
Rom
Rom

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Inkludert parkering
  • Uteplass
  • Grill

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Beautiful Kitchen BBQ Outdoor Dining Big Yard

  • Feriebolig nær St. George Street
  • Beautiful Kitchen BBQ Outdoor Dining Big Yard kan friste med blant annet hage. Det tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Griller
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Beautiful Kitchen BBQ Outdoor Dining Big Yard kan friste med fasiliteter som høyhastighetsinternett.

Lignende overnattingssteder

Om området

denne ferieboligen ligger i St. Augustine. St. George Street og St. Augustine Premium Outlets kjøpesenter er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Anastasia statspark og Vilano Beach. Er du klar for en skikkelig helaften? Da bør du vurdere The Conch House Restaurant og Castle Otttis. Se vår reiseguide til St. Augustine
Se flere ferieboliger i St. Augustine
Kart
St. Augustine, FL

Hva som finnes i nærheten

  • San Sebastian River
    San Sebastian River
    20 min gange - 1.7 km
  • St. George Street
    St. George Street
    6 min kjøring - 3.0 km
  • Castillo de San Marcos National Monument
    Castillo de San Marcos National Monument
    7 min kjøring - 3.7 km
  • Hidden Harbor Marina
    4 min kjøring - 2.0 km
  • Pomar Dog Park
    5 min kjøring - 2.4 km

Transport

  • St. Augustine, FL (UST-Northeast Florida Regional) - 9 min kjøring

Restauranter

  • McDonald's
    4 min kjøring
  • Bronx House Pizza
    4 min kjøring
  • Carmelo's Pizzeria
    3 min kjøring
  • Georgie's Diner
    3 min kjøring
  • Bog Brewing Company
    20 min gange

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Beautiful Kitchen BBQ Outdoor Dining Big Yard?

Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Beautiful Kitchen BBQ Outdoor Dining Big Yard?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Beautiful Kitchen BBQ Outdoor Dining Big Yard?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 18.00.

Når må man sjekke ut på Beautiful Kitchen BBQ Outdoor Dining Big Yard?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Beautiful Kitchen BBQ Outdoor Dining Big Yard?

Feriebolig ligger i St. Augustine, 1,8 kilometer unna San Sebastian River og 3,4 kilometer unna St. George Street. Dessuten ligger Hidden Harbor Marina og San Sebastian Winery kun 3 kilometer unna.