Leilighetshotell

Revan Luay Downtown Dubai

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Flyplasstransport inkludert
  • Kjøkken
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
Den nåværende prisen er 21 176 kr
inkludert skatter og avgifter
25. okt.–26. okt.

Romalternativer

Signature Sky Residence - Skyline (Burj/Fountain Views)

  • Byutsikt
  • 167 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 queensize-seng

Signature Sky Residence - Panoromic (Burj/Fountain Views)

  • Byutsikt
  • 168 m²
  • 2 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 queensize-seng

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Revan Luay Downtown Dubai ligger i bydelen Dubai sentrum, med forbindelse til et kjøpesenter. Dubai Mall og BurJuman kjøpesenter er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Dubai Creek og Jumeirah-stranden. Du må ikke gå glipp av Museum of the Future og Wild Wadi badeland. Se vår reiseguide til Dubai
Se flere leilighetshoteller i Dubai
Kart
Downtown Views 1, Financial Center St., Zabeel 2, Dubai, Dubai, 00000

Hva som finnes i nærheten

  • Dubai Mall
    Dubai Mall
    1 min gange - 0.0 km
  • Dubai Aquarium & Underwater Zoo
    Dubai Aquarium & Underwater Zoo
    1 min kjøring - 0.4 km
  • Emaar Square
    Emaar Square
    1 min kjøring - 0.7 km
  • Burj Khalifa
    Burj Khalifa
    2 min kjøring - 0.7 km
  • Dubai-fontenen
    Dubai-fontenen
    2 min kjøring - 0.7 km

Transport

  • Dubai Trolley Station 1 trikkeholdeplass - 6 min gange
  • Dubai (DXB - Dubai int.) - 19 min kjøring

Restauranter

  • Cipriani Dolci
    1 min gange
  • TRIO
    1 min gange
  • The Cheesecake Factory
    4 min gange
  • RX Apothecary Coffee
    1 min gange
  • Shalwa
    1 min gange

Om dette overnattingsstedet

Revan Luay Downtown Dubai

  • Leilighetshotell nær Dubai Mall
  • Dubai-fontenen og Burj Khalifa ligger i nærheten av Revan Luay Downtown Dubai, som kan friste med blant annet flyplasstransport (inkludert), kjøpesenter og renseri-/vaskeritjenester. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette leilighetshotellet kan også friste med fordeler som
    • Utendørsbasseng og barnebasseng med solsenger, parasoller og badevakt
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Tilgang til innendørsbasseng i nærheten, lokal tjeneste for måltidslevering og flerspråklig personale
    • Tur-/billettassistanse, heis og TV i lobbyen
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene er individuelt innredede og kan skilte med komfort i form av sengetøy av topp kvalitet og iPad i tillegg til fordeler som safe med plass til bærbar PC og arbeidsområder for bærbar PC.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Regndusjhode, designertoalettartikler og dype avslapningsbadekar
    • 60 tommers smart-TV med strømmetjenester og digital-TV
    • Garderobeskap, balkong og separat sitteområde

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Revan Luay Downtown Dubai basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng og et barnebasseng.

Hvor mye koster det å bo på Revan Luay Downtown Dubai?

Per 24. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 21 176 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Revan Luay Downtown Dubai den 25. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Revan Luay Downtown Dubai?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Revan Luay Downtown Dubai?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Revan Luay Downtown Dubai?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst. Det tilkommer et gebyr ved tidlig innsjekking (avhengig av tilgjengelighet).

Når må man sjekke ut på Revan Luay Downtown Dubai?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00. Sen utsjekking er tilgjengelig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet).

Tilbyr Revan Luay Downtown Dubai transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (inkludert).

Hvor ligger Revan Luay Downtown Dubai?

Dette leilighetshotellet ligger i Dubai sentrum og 10 minutters gange unna Dubai Mall og Dubai-fontenen. Dessuten ligger Burj Khalifa og Dubai World Trade Centre kun 5 kilometer unna. Dubai Trolley Station 1 trikkeholdeplass ligger 6 minutters gange unna og Dubai Trolley Station 2 trikkeholdeplass ligger 10 minutters gange unna.