Elite Vacation Club

Overnattingsstedets klasse: 4.5

Velg datoer for å se priser

VIP Access

Anmeldelser

8,4 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Spa
  • Inkludert parkering
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Treningsrom
Den nåværende prisen er 2 095 kr
inkludert skatter og avgifter
25. okt.–26. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Deluxe 1 King Bed - Room Only

9,2 av 10
Fantastisk
(5 anmeldelser)
  • 50 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Deluxe 1 King Bed - All Inclusive

9,6 av 10
Suverent
(4 anmeldelser)
  • 50 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Deluxe 2 Queen Beds - All Inclusive

  • 50 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Deluxe 2 Queen Beds - Room Only

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 50 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Elite Vacation Club ligger ved vannkanten i Punta Sam. Cancun kjøpesenter og Plaza Las Americas er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Nordstranden og Costa Occidental de Isla Mujeres, Punta Cancún y Punta Nizuc nasjonalpark. Reiser du med barn? Da bør du ikke gå glipp av Garrafon Natural Reef Park (feriested ved rev). Du kan også se om det skjer noe spennende på Beto Avila baseballstadion. Se vår reiseguide til Punta Sam
Se flere resorter i Punta Sam
Kart
Carretera a Punta Sam Km. 5.2 Mza 9, Punta Sam, QROO, 77400

Hva som finnes i nærheten

  • Mujeres-stranden
    Mujeres-stranden
    3 min kjøring - 1.8 km
  • Nordstranden
    Nordstranden
    44 min kjøring - 8.0 km
  • Dolphin Discovery
    Dolphin Discovery
    51 min kjøring - 13.6 km
  • Punta Sam strand
    13 min gange - 1.1 km
  • Playa Mujeres golfbane
    5 min kjøring - 4.2 km

Transport

  • Cancun, Quintana Roo (CUN-Cancun internasjonale flyplass) - 34 min kjøring

Restauranter

  • Restaurant Flamingos
    20 min gange
  • Don Fernando Lobby Bar
    5 min kjøring
  • Mike's Coffee
    5 min kjøring
  • El Suspiro
    7 min kjøring
  • Gourmet Hall
    2 min gange

Om dette overnattingsstedet

Elite Vacation Club

  • Resort med luksuriøs stil og familievennlig profil ved havet
  • Fasiliteter som strandbar, dagligvarebutikk/storkiosk og terrasse står på menyen hos Elite Vacation Club. Du kan se frem til massasje, manikyr og pedikyr og kroppsinnpakning på stedets spa. Stedets 6 restauranter byr på både frokost, lunsj, middag og middelhavsretter. Benytt deg av det døgnåpne treningssenteret og bli med på aktiviteter som sandvolleyball og kajakkpadling. Det tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert), og gjestene kan se frem til fasiliteter som kaffebar/kafé og hage.
  • Denne resorten kan også friste med fordeler som
    • 5 utendørsbassenger og barnebasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert) og betjent parkering (inkludert)
    • Frokostbuffé (mot betaling), flyplasstransport (mot betaling) og barnepass (mot betaling)
    • Døgnåpen resepsjon, minibank/banktjenester og strandhåndklær
    • I gjesteanmeldelsene snakker mange varmt om den vennlige betjeningen
  • Romfasiliteter
  • Alle de 415 individuelt innredede rommene kan skilte med komfort i form av romservice (døgnet rundt) og sengetøy av topp kvalitet i tillegg til goder som møblert balkong og putemeny.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Allergivennlig sengetøy og dundyner
    • Dusj, toalettartikler (inkludert) og hårføner
    • 50 tommers Flatskjerm-TV med Betalingskanaler
    • Takvifte, daglig rengjøring og telefon

Informasjon om all-inclusive

  • Elite Vacation Club tilbyr rompriser med alt inkludert. Disse prisene er høyere siden mat og drikke er inkludert (visse begrensninger kan gjelde).

Mat og drikke

    • Buffé- og à la carte-måltider, snacks og drikke er inkludert
    • Romservice døgnet rundt
    • Minibar på rommet (all drikke inkludert)

Vannaktiviteter

  • Kajakkpadling

Aktiviteter på land

    • Treningsfasiliteter
    • Volleyball
    • Barneklubb

Kurs/timer/spill

    • Aerobic
    • Yoga

Underholdning

  • Underholdning og aktiviteter på overnattingsstedet

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Elite Vacation Club basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har 5 utendørsbassenger og et barnebasseng.

Hvor mye koster det å bo på Elite Vacation Club?

Per 24. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 2 095 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Elite Vacation Club den 25. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Elite Vacation Club?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Elite Vacation Club?

Ubetjent parkering og betjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Elite Vacation Club?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til midnatt. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Elite Vacation Club?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00. Sen utsjekking er tilgjengelig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet).

Tilbyr Elite Vacation Club transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale USD 50 per kjøretøy.

Tilbyr Elite Vacation Club noen tjenester med alt inkludert?

I enkelte prisplaner på dette overnattingsstedet er alt inkludert.

Hvor ligger Elite Vacation Club?

Dette resort-hotellet er familievennlig og ligger ved vannkanten i Punta Sam og 15 minutters gange unna Punta Sam ferjeterminal og Punta Sam strand. Dessuten ligger Mujeres-stranden og Arrecife El Meco undervannsmuseum kun 3 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Elite Vacation Club

8,4

Veldig bra

9,4

Renhold

8,8

Fasiliteter

9,0

Personale og service

9,4

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 56 av totalt 97 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 18 av totalt 97 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 8 av totalt 97 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 9 av totalt 97 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 6 av totalt 97 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Great staff, beautiful property!
Bodde her 2 netter i april 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Completely satisfied
Bodde her 3 netter i mai 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Great hotel for family vacation
Bodde her 7 netter i februar 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
WOW! Did not expect such a beautiful stay as the one we had. My group had 2 rooms and they were both suites- ABSOLUTELY BEAUTIFUL. It was like a small apartment fully equipped with a washer and dryer! My parents absolutely loved this place. The entire staff was so pleasant especially the person who checked us in unfortunately I did for get his name. Very pleasant stay, we are so happy.
Bodde her 4 netter i mai 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Me encantó el alojamiento, todo el personal súper atentos, un trato especializado, fascinado con mi estancia.
Bodde her 4 netter i august 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Beautiful hotel
Bodde her 5 netter i mai 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Everyone was amazing. The bed was fabulous. Lots of pools so not crowded and such a great beach
Bodde her 1 natt i desember 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
We loved the vacation we will back again. The resort and hotel is beautiful.
Bodde her 5 netter i juli 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
And have great vacations people is very happy and the comfort in the hotel is excellent.
Bodde her 7 netter i september 2022
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Beautiful property and friendly and helpful staff.
Bodde her 2 netter i april 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
This resort was very clean and courteous ,
Bodde her 4 netter i april 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Loved the resort! Everything was great
Bodde her 6 netter i februar 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

A great baby moon!

We had a wonderful time for our baby moon! It was the perfect stay, staff was great, the property was great the overall trip was the best!
Bodde her 3 netter i april 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Excellent time at the hotel. It was worth every penny spent
Bodde her 4 netter i september 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
This resort is fabulous. Staff was very helpful and friendly.
Bodde her 3 netter i desember 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Everything was fabulous
Bodde her 6 netter i oktober 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
The property is amazing and the food at every restaurant was exceptional. We had great service all weekend and will be back to visit again.
Bodde her 3 netter i februar 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Great resort stay. Good service. Excellent food options.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Nice restaurants, exceptional rooms - large, clean, modern. Staff excellent.
Bodde her 4 netter i mars 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Beds are very comfortable. Friendly staff! Beautiful pools. Very clean!
Bodde her 2 netter i september 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Loved it
Bodde her 3 netter i april 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
The entire staff was awesome
Bodde her 4 netter i april 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Awesome place at Villa del Palmar. Staff is super courteous and go above and beyond with all your needs!
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
I love everything
Bodde her 3 netter i mai 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Fasiliteter
Love staying here anytime we're in Cancun this is where we stay. The staff everywhere here are so friendly, helpful and always do a great job. It's nice and quite at night and even when they're full you don't feel like it is overcrowded at all. Love everything about this resort. We'll definitely be back soon.
Bodde her 4 netter i november 2024