Hele leiligheten

Acropolis Suites Troulanda

Bildegalleri av Acropolis Suites Troulanda

Acropolis Suite | Utsikt fra rommet
Innvendig
Acropolis Suite
Acropolis Suite | Utsikt fra rommet
Utsikt fra overnattingsstedet

Anmeldelser

8,8 av 10 –
Utmerket

Hele leiligheten

1 soverom1 badPlass til 2 personer39 m²

Populære fasiliteter

  • Kjæledyrvennlig
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Rengjøring
Den nåværende prisen er 1 179 kr
inkludert skatter og avgifter
28. aug.–29. aug.

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Acropolis Suites Troulanda

  • Leilighet nær Syntagma
  • Acropolis Suites Troulanda ligger en kort gåtur fra Akropolis og Parthenon og kan friste med mye forskjellig. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
    • Flyplasstransport (mot betaling), flerspråklig personale og concierge-tjenester
    • Heis og røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Acropolis Suites Troulanda byr på komfort i form av sengetøy av topp kvalitet og arbeidsområder for bærbar PC i tillegg til fordeler som klimaanlegg og badekåper.
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
    • Bad med regndusjhode og miljøvennlige toalettsaker
    • 43 tommers smart-TV med digital-TV
    • Garderobeskap, mini-kjøleskap og baby-/barneseng (inkludert)

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet
  • Transport til og fra flyplassen tilbys mot betaling (på forespørsel hele døgnet)

Familievennlige fasiliteter

  • Babyseng (inkludert)

Mat og drikke

  • Espressomaskin
  • Minikjøleskap
  • Vannkoker

Soverom

  • Sengetøy av førsteklasses kvalitet
  • Soverom

Bad

  • 1 privat bad
  • Badekåper
  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Regndusjhode
  • Sjampo
  • Såpe
  • Tannbørste og tannkrem (på forespørsel)
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Toalettpapir
  • Tøfler

Underholdning

  • 43-tommers smart-TV med digitalkanaler

Arbeidsområder

  • Arbeidsområde for bærbar PC

Inneklima

  • Air conditioning
  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Kjæledyrvennlig
  • Det er kun tillatt med katter og hunder
  • Opptil 10 kg per kjæledyr
  • Gebyr: EUR 25 per kjæledyr per opphold
  • Det kreves ikke gebyrer for servicedyr
  • Mat- og vannskåler

Tilgjengelighetstilpasning

  • Hvis du har tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Flisgulv i fellesområdene
  • Heis
  • Tilgjengelighetstilpasset flyplasstransport
  • Tregulv på rommet
  • Røykfritt overnattingssted

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Blendingsgardiner
  • Concierge-tjenester
  • Daglig rengjøring
  • Flaskevann (inkludert)
  • Flerspråklig personale
  • Restaurantguide
  • Safe
  • Strykejern/-brett på forespørsel
  • Strømadaptere

Beliggenhet

  • Forbindelse til et kjøpesenter
  • I et shoppingområde
  • I sentrum
  • Nær en T-banestasjon
  • Nær et outlet-kjøpesenter

Opplevelser

  • Scooter-/mopedutleie i nærheten
  • Sykkelutleie i nærheten
  • Tur-/sykkelstier i nærheten

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Røykvarsler (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Sikkerhetssystem
  • Brannslukningsapparat

Generelt

  • 3 boenheter
  • 9 etasjer
  • Bruk av miljøvennlige rengjøringsprodukter
  • Lokaleide og -organiserte turer, omvisninger og aktiviteter
  • Lydisolering
  • Miljøvennlige toalettartikler
  • Påfyllbare dispensere for toalettartikler
  • Tilstøtende boenheter tilgjengelig
  • Vanneffektive dusjer
  • Vanneffektive toaletter
  • Vinduer med dobbelt glass

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00
Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjestene vil motta en e-post innen 72 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og informasjon om nøkkelboksen. Boenheten har egen inngang
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 48 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Nøkkelboks, egen inngang

Kjæledyr

Kjæledyr er tillatt mot et tillegg på EUR 25 per kjæledyr per opphold
Servicedyr er velkomne og fritatt fra gebyrer
Hunder og katter er de eneste kjæledyrene som er velkomne
Maksimalt 1 (opptil 10 kg per kjæledyr)
Kjæledyr må være under oppsyn hele tiden
Tilgjengelig utstyr/tjenester: mat- og vannskåler

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er ikke tilgjengelige
Barnesenger er inkludert og tilgjengelige på forespørsel

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Avgift for flyplasstransport: EUR 60 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 3)
  • Kjæledyravgift: EUR 25 per kjæledyr, per opphold
  • Det kreves ikke betaling for servicedyr

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort; ingen kontantbetalinger
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet
Overnattingsstedet har sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat og sikkerhetssystem
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort
Overnattingsstedets registreringsnummer: 0206K131K0161000
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 500 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
Overnattingsstedet har rom som ligger vegg i vegg. Disse er imidlertid avhengige av tilgjengelighet. Du kan be om tilstøtende rom ved å kontakte overnattingsstedet på telefonnummeret som du finner i bestillingsbekreftelsen
På dette overnattingsstedet er gjester av alle legninger og kjønnsidentiteter velkomne (LHBTQ+-vennlig)

Om området

Denne leiligheten ligger i bydelen Athen sentrum, med forbindelse til et kjøpesenter. Álimos marina og Pireás havn er verdt et besøk hvis du er på utkikk etter morsomme aktiviteter, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Glyfáda strand og Astir-stranden. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Panathinaïkó stadion eller Karaiskakis stadion. Benytt også sjansen til å bli med på spennende utendørsaktiviteter som turer til fots eller med sykkel mens du er her. Se vår reiseguide til Athen
Se flere leiligheter i Athen
Kart
Ermou 8, Greece, Athens, 10563

Hva som finnes i nærheten

  • Ermoú
    Ermoú
    1 min gange - 0.0 km
  • Syntagma
    Syntagma
    1 min gange - 0.1 km
  • Akropolis
    Akropolis
    8 min gange - 0.8 km
  • Monastiráki loppemarked
    Monastiráki loppemarked
    9 min gange - 0.8 km
  • Parthenon
    Parthenon
    12 min gange - 1.0 km

Transport

  • Aten sentralstasjon - 4 min kjøring
  • Syntagma stasjon - 4 min gange
  • Athen (ATH-Eleftherios Venizelos) - 30 min kjøring

Restauranter

  • McDonald's
    1 min gange
  • ERGON House Athens
    2 min gange
  • Public Café
    2 min gange
  • KFC
    2 min gange
  • The Greco's Project
    2 min gange

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Acropolis Suites Troulanda?

Ja, dette overnattingsstedet tillater hunder og katter (maksimalt 1) med en vekt på opptil 10 kg per dyr. Du må betale et gebyr på EUR 25 per kjæledyr, per opphold. Ingen betaling for servicedyr.

Hvor mye koster det å bo på Acropolis Suites Troulanda?

Per 27. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 1 179 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Acropolis Suites Troulanda den 28. aug. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på Acropolis Suites Troulanda?

Dette overnattingsstedet tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Acropolis Suites Troulanda?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på Acropolis Suites Troulanda?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Tilbyr Acropolis Suites Troulanda transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale EUR 60 per kjøretøy.

Hvor ligger Acropolis Suites Troulanda?

Denne leiligheten ligger i Athen sentrum og få skritt unna Ermoú og Syntagma. Dessuten ligger Monastiráki loppemarked og Akropolis-museet kun 15 minutter unna. Syntagma stasjon ligger bare 4 minutters gange unna og Monastiraki stasjon ligger 8 minutters gange unna.

Anmeldelser av Acropolis Suites Troulanda