Mission Bay

San Diego

Mission Bay

Bo nær populære severdigheter i Mission Bay


De mest populære hotellene i Mission Bay

Paradise Point Resort & Spa

Paradise Point Resort & Spa

4 out of 5
1404 Vacation Rd San Diego CA
Prisen er 3 089 kr per natt fra 30. okt. til 31. okt.
3 089 kr
30. okt.–31. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette resort-hotellet ved stranden under oppholdet i San Diego. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), 5 utendørsbassenger ...
Paradise Point Resort & Spa
Hyatt Regency Mission Bay Spa and Marina

Hyatt Regency Mission Bay Spa and Marina

4 out of 5
1441 Quivira Rd San Diego CA
Prisen er 2 794 kr per natt fra 28. okt. til 29. okt.
2 794 kr
28. okt.–29. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med spa under oppholdet i San Diego. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), 3 utendørsbassenger og spa ...
8,4/10 Veldig bra! (1 641 anmeldelser)
"Møkkete hotell med frekk betjening. Ingenting fungerte. Lange køer i innsjekk og utsjekk. Fremsto som underbemannet. lite behjelpelige. Svært møkkete rom. De eneste som var veldig profesjonelle var de på valley parking."

Anmeldelse skrevet 17. apr. 2025

Hyatt Regency Mission Bay Spa and Marina
The Dana on Mission Bay

The Dana on Mission Bay

3.5 out of 5
1710 W Mission Bay Dr San Diego CA
Prisen er 2 209 kr per natt fra 3. nov. til 4. nov.
2 209 kr
3. nov.–4. nov.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet under turen til San Diego. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: 2 utendørsbassenger, marina og 2 boblebad. Gjestene sier ...
The Dana on Mission Bay
San Diego Mission Bay Resort

San Diego Mission Bay Resort

4 out of 5
1775 E Mission Bay Dr San Diego CA
Prisen er 2 978 kr per natt fra 28. okt. til 29. okt.
2 978 kr
28. okt.–29. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette resort-hotellet med spa under oppholdet i San Diego. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), spa med full service ...
San Diego Mission Bay Resort
Wyndham San Diego Bayside

Wyndham San Diego Bayside

4 out of 5
1355 N Harbor Drive San Diego CA
Prisen er 1 988 kr per natt fra 28. okt. til 29. okt.
1 988 kr
28. okt.–29. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i San Diego. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), ...
8,4/10 Veldig bra! (6 341 anmeldelser)
"Hotellet ligger sentralt ved havnen i Sand Diego og det er korte avstsnder til restauranter, havn og andre faciliteter"

Anmeldelse skrevet 30. nov. 2025

Wyndham San Diego Bayside
Bay Club Hotel & Marina

Bay Club Hotel & Marina

3.5 out of 5
2131 Shelter Island Dr San Diego CA
Prisen er 1 645 kr per natt fra 9. nov. til 10. nov.
1 645 kr
9. nov.–10. nov.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i San Diego. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), ...
Bay Club Hotel & Marina
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.

Oppdag områdene i Mission Bay

Finn de mest populære områdene i Mission Bay for de aktivitetene du liker best.

Downtown San Diego

Petco Park og San Diego havn er noen av de mest populære attraksjonene i Downtown San Diego. Det er bare å hoppe på metroen på Civic Center Station eller Civic Center Station og la deg fascinere av trivelige barer, interessante museer og flotte havneområder.

Pacific Beach

Pacific Beach kan friste med både vakre strender og trivelige barer. Du bør også få med deg Mission Bay og Pacific Beach mens du utforsker byen.

Gaslamp Quarter

Gaslamp Quarter kan friste med både trivelige barer og spennende butikker. Mens du er her, bør du også få med deg Gaslamp Museum at the Davis-Horton House og Nova SD. For å utforske byen er det bare å hoppe på metroen på Gaslamp Quarter Station.

Mission Beach

Skal du til Mission Beach, bør du få med deg severdigheter som Mission Bay og Mission Beach.

Mission Valley

Mission Valley har mye å by på, blant annet vakre strender og spennende butikker. Du bør absolutt få med deg attraksjoner som Mission Valley Mall (kjøpesenter) og Fashion Valley Mall (kjøpesenter), og hopper du på metroen på Hazard Center Station eller Mission Valley Center Station, kan du utforske mer av byen.



Mission Bay

Velg to eller flere elementer og spar på reisen din: