Hele leiligheten

Kissimmee Home w/ Pool Access: 6 Miles to Disney!

Overnattingsstedets klasse: 3

Bildegalleri av Kissimmee Home w/ Pool Access: 6 Miles to Disney!

Oppholdsområde
Basseng
Innvendig
Eget kjøkken
Eksteriør

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Inkludert parkering
  • Aircondition
  • Uteplass

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Kissimmee Home w/ Pool Access: 6 Miles to Disney!

  • Leilighet nær GamlebyenOld Town
  • Kissimmee Home w/ Pool Access: 6 Miles to Disney! kan friste med blant annet lekeplass. Gjestene får tilgang til wi-fi i fellesområdene (inkludert).
  • Dette er noen andre fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Kissimmee Home w/ Pool Access: 6 Miles to Disney! kan skilte med komfort i form av klimaanlegg.
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • 3 bad med badekar eller dusj
    • Terrasse, kjøkken og oppvaskmaskin

Lignende overnattingssteder

Om området

denne leiligheten ligger i Kissimmee. Mystic Dunes golfklubb og Arnold Palmer's Bay Hill golfklubb er verdt et besøk hvis du er på utkikk etter morsomme aktiviteter, men hvis det heller er shopping som står på planen, kan du ta turen til GamlebyenOld Town og Orlando Vineland Premium Outlets. Du må ikke gå glipp av Walt Disney World® Resort og Disney's Hollywood Studios®. Se vår reiseguide til Kissimmee
Se flere leiligheter i Orlando
Kart
Kissimmee, FL

Hva som finnes i nærheten

  • GamlebyenOld Town
    GamlebyenOld Town
    3 min kjøring - 3.0 km
  • Fun Spot America
    Fun Spot America
    4 min kjøring - 3.0 km
  • Militærhistorisk museum
    8 min gange - 0.7 km
  • Lake Cecile
    3 min kjøring - 1.7 km
  • Lake Buena Vista fabrikkutsalg
    4 min kjøring - 2.7 km

Transport

  • Poinciana stasjon - 9 min kjøring
  • Kissimmee Station - 15 min kjøring
  • Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 16 min kjøring

Restauranter

  • Food Trucks Heaven
    14 min gange
  • Dunkin'
    6 min gange
  • CiCi's Pizza
    19 min gange
  • Chili's Grill & Bar
    10 min gange
  • Perkins American Food Co.
    14 min gange

Ofte stilte spørsmål

Har Kissimmee Home w/ Pool Access: 6 Miles to Disney! basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Kissimmee Home w/ Pool Access: 6 Miles to Disney!?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Kissimmee Home w/ Pool Access: 6 Miles to Disney!?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet. Det finnes også gratis parkering i nærområdet.

Når kan man sjekke inn på Kissimmee Home w/ Pool Access: 6 Miles to Disney!?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 00.00.

Når må man sjekke ut på Kissimmee Home w/ Pool Access: 6 Miles to Disney!?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Kissimmee Home w/ Pool Access: 6 Miles to Disney!?

Denne leiligheten ligger i Kissimmee, 2,3 kilometer unna Lake Buena Vista fabrikkutsalg og 2,5 kilometer unna GamlebyenOld Town. Dessuten ligger Lake Cecile og Fun Spot America kun 3 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.