Lauderdale-by-the-Sea

Reiseguide

Lauderdale-by-the-Sea
Lauderdale-by-the-Sea
Lauderdale-by-the-Sea
Lauderdale-by-the-Sea
Lauderdale-by-the-Sea

Oppdag områdene i Lauderdale-by-the-Sea

Finn de mest populære områdene i Lauderdale-by-the-Sea for de aktivitetene du liker best.

Bel Air

Selv om Bel Air ikke har så mange velkjente severdigheter, trenger du ikke å reise langt for å få med deg attraksjoner som Promenade at Bay Colony Shopping Center og Sea Ranch Village Shopping Center.

Terra Mar Island Estates

Terra Mar Island Estates kan ikke skryte av å ha mange kjente attraksjoner, men Pompano Beach og Pompano Beach amfiteater er to severdigheter som ligger like i nærheten.

Plunge Beach Resort

Plunge Beach Resort

3.5 out of 5
4660 El Mar Dr Lauderdale-by-the-Sea FL
Prisen er 1 480 kr per natt fra 23. aug. til 24. aug.
1 480 kr
23. aug.–24. aug.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet ved stranden under oppholdet i Lauderdale-by-the-Sea. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), strandområde ...
8,8/10 Utmerket! (1 468 anmeldelser)
"Utsikt rett ut mot gata.sti det skulle være balkong ingen balkong. Mye trafikk. Rar og fuktig lukt pp rommet. Stygt og gammel vegg til vegg teppe. Ikke ett 3 stjerners hotell. Betalte 7500kr for to netter. Ikke verdt pengene. Ingen hyggelige folk i resepsjonen heller. Kun en pensjonert mann i resepsjonen ..."

Anmeldelse skrevet 11. mars 2026

Plunge Beach Resort
The Sea Lord

The Sea Lord

4 out of 5
4140 El Mar Drive Lauderdale-by-the-Sea FL
Prisen er 1 742 kr per natt fra 3. aug. til 4. aug.
1 742 kr
3. aug.–4. aug.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet ved stranden under oppholdet i Lauderdale-by-the-Sea. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: strandområde, daglig rengjøring ...
The Sea Lord
Great Escape Apartments by Lowkl

Great Escape Apartments by Lowkl

2.5 out of 5
4620 North Ocean Drive Lauderdale-by-the-Sea FL
Prisen er 737 kr per natt fra 5. aug. til 6. aug.
737 kr
5. aug.–6. aug.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet under turen til Lauderdale-by-the-Sea. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), parkering (inkludert) og ...
8,6/10 Utmerket! (897 anmeldelser)
Close to the beach
"Comfy bed and a big bathroom. AC was noisy. Just a few ninutes walk from the beach and the hotel beach chairs, parasol and towels that can be used. Limited opening hours for the reception."

Anmeldelse skrevet 18. feb. 2020

Great Escape Apartments by Lowkl
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.
Coral Key Inn

Coral Key Inn

2.5 out of 5
4601 El Mar Drive Lauderdale-by-the-Sea FL
Du kan bo på dette leilighetshotellet ved stranden under oppholdet i Lauderdale-by-the-Sea. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), ...
9/10 Fantastisk! (643 anmeldelser)
Billig, rent, god lukt, hyggelig for noen dager.
"Helt greit. vi skalle kjøpe bil og var ikke så mye på rommet. litt hard seng. rolig omgivelse nesten på stranden, 100 meter. Topp frokoststed 300 meter nedi gata ved et torg, mange lokale spiste der."

Anmeldelse skrevet 4. mars 2019

Coral Key Inn
Sea Echo Apartment Motel

Sea Echo Apartment Motel

2 out of 5
4209 El Mar Dr Lauderdale-by-the-Sea FL
Du kan bo på dette leilighetshotellet ved stranden under oppholdet i Lauderdale-by-the-Sea. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), ...
9,8/10 Suverent! (28 anmeldelser)
"Everything was fine"

Anmeldelse skrevet 17. mai 2026

Sea Echo Apartment Motel
Vacation Village at Weston, Fort Lauderdale

Vacation Village at Weston, Fort Lauderdale

3.5 out of 5
16461 Racquet Club Road Weston FL
Du kan bo på dette leilighetshotellet under turen til Weston. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), treningssenter og døgnåpen resepsjon. ...
Vacation Village at Weston, Fort Lauderdale
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.

Bo nær populære severdigheter i Lauderdale-by-the-Sea

Opplevelser

Byer nær Lauderdale-by-the-Sea