Triada Hotel Karakoy

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,6 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Frokost
  • Forretningstjenester
  • Rengjøring
  • Døgnåpen resepsjon
Den nåværende prisen er 513 kr
inkludert skatter og avgifter
8. juli–9. juli

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 8 av 8 rom

Comfort Double Room

  • Plass til 2 personer
  • Wi-fi inkludert

Superior Room

  • Plass til 2 personer
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – deluxe, anneks

9,4 av 10
Suverent
(10 anmeldelser)
  • Byutsikt
  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 lang enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – superior, anneks

8,8 av 10
Utmerket
(8 anmeldelser)
  • Byutsikt
  • 18 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – comfort (Main Building)

8,8 av 10
Utmerket
(13 anmeldelser)
  • Byutsikt
  • 18 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – superior, terrasse, anneks

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Byutsikt
  • 20 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – deluxe, massasjebadekar, anneks

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Deluxe Double Room-Annex Building

  • Plass til 3 personer
  • Wi-fi inkludert

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Triada Hotel Karakoy ligger i underholdningsdistriktet i bydelen Istanbul sentrum i Istanbul. Ataköy marina og Kadıköy havn er verdt et besøk hvis du er på utkikk etter morsomme aktiviteter, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Bosporos og Florya strand. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp, bør du se om det skjer noe spennende på Tupras Stadium eller Atatürk olympiske stadion. Se vår reiseguide til Istanbul
Kart
Hoca Tahsin Sk. No:6, Kara Mustafa Kemankes Mah., Karakoy, Istanbul, Istanbul, 34425

Hva som finnes i nærheten

  • Bosporos
    Bosporos
    3 min gange - 0.3 km
  • Golden Horn
    Golden Horn
    5 min gange - 0.5 km
  • Galata-tårnet
    Galata-tårnet
    5 min gange - 0.5 km
  • Galataport
    Galataport
    7 min gange - 0.6 km
  • Istiklal-avenyen
    Istiklal-avenyen
    7 min gange - 0.6 km

Transport

  • Tophane stasjon - 5 min gange
  • Beyoglu stasjon - 10 min gange
  • Sabiha Gokcen internasjonale flyplass (SAW) - 56 min kjøring

Restauranter

  • Karaköy Çorba Evi
    1 min gange
  • Parsa Coffee Roasters
    1 min gange
  • Kava Coffee
    1 min gange
  • Benden Karaköy
    1 min gange
  • Uğrak Baba Börekçisi
    1 min gange

Om dette overnattingsstedet

Triada Hotel Karakoy

  • Hotell nær Bosporos
  • Triada Hotel Karakoy ligger en kort gåtur fra Galata-tårnet og Galataport og har fasiliteter som døgnåpent forretningssenter. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Frokostbuffé (mot betaling), flyplasstransport (mot betaling) og heis
    • Safe i resepsjonen og døgnåpen resepsjon
    • I anmeldelsene fra gjestene snakkes det varmt om den vennlige betjeningen og beliggenheten.
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Triada Hotel Karakoy kan skilte med fordeler i form av sengetøy av topp kvalitet og klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • Bad med dusj og toalettartikler (inkludert)
    • 25 tommers LCD-TV med Parabol-TV
    • Garderobeskap, vannkoker og oppvarming

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 500+ mbps (for flere enn 6 personer eller 10 enheter)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet
  • Transport til og fra flyplassen tilbys mot betaling (på forespørsel hele døgnet)

Mat og drikke

  • Frokostbuffé serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.30 og koster EUR 25 for voksne og EUR 25 for barn

Familievennlige fasiliteter

  • Lydisolerte rom

Fasiliteter

  • Døgnåpen resepsjon
  • Safe i resepsjonen

Gjestetjenester

  • Rengjøring (daglig)
  • Romantikk/frieripakker

Forretningstjenester

  • Døgnåpent forretningssenter

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Heis
  • Nødsnor på badet

Mer

  • Røykeområder

Romfasiliteter

Soverom

  • Allergivennlig sengetøy
  • Sengetøy av førsteklasses kvalitet

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Privat bad
  • Sjampo
  • Såpe
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Toalettpapir
  • Tøfler

Underholdning

  • 25-tommers LCD-TV med kabel-/satellittkanaler

Mat og drikke

  • Minibar
  • Vannkoker

Mer

  • Air conditioning
  • Lydisolerte rom
  • Oppvarming
  • Safe
  • Skrivebord
  • Telefon

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.30

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen (betaling kan kreves). Gjestene må kontakte overnattingsstedet før reisen ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å gi informasjon om ankomsten
En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Verken kjæledyr eller servicedyr er tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er ikke tilgjengelige

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Pris for frokostbuffé: ca. EUR 25 for voksne og EUR 25 for barn
  • Avgift for flyplasstransport: EUR 45 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 2)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Ingen av gjesterommene kan garanteres å være fri for sjenerende lyder
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat, røykvarsler og sikkerhetssystem
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Overnattingsstedets registreringsnummer: 2022-34-0500
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Kun registrerte gjester kan oppholde seg på gjesterommene
Ingen dyr, inkludert servicedyr, er tillatt på dette overnattingsstedet

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Triada Hotel Karakoy?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på Triada Hotel Karakoy?

Per 5. jul. 2026 har vi funnet en startpris på 513 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Triada Hotel Karakoy den 8. jul. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på Triada Hotel Karakoy?

Triada Hotel Karakoy tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Triada Hotel Karakoy?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på Triada Hotel Karakoy?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.30.

Tilbyr Triada Hotel Karakoy transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale EUR 45 per kjøretøy.

Hvor ligger Triada Hotel Karakoy?

Dette hotellet ligger i Istanbul sentrum og 10 minutters gange unna Bosporos, Galata-tårnet og Istiklal-avenyen. Dessuten ligger Galataport og Pera Palace hotell kun 15 minutter unna. Tophane stasjon og Karaköy stasjon ligger fem minutters gange unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Triada Hotel Karakoy

8,6

Utmerket

8,8

Renhold

9,2

Beliggenheten

8,8

Personale og service

8,4

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 297 av totalt 533 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 132 av totalt 533 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 52 av totalt 533 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 25 av totalt 533 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 27 av totalt 533 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert

10/10 – Utmerket

Ogulcan

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Saubere Zimmer , guter Ort alles entspannt gewesen
Bodde her 5 netter i april 2026
Verifisert

10/10 – Utmerket

Dexter

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Jhan at reception was an excellent host. Room was clean daily. Very good breakfast and in a great location close to all needful
Bodde her 3 netter i april 2026
Verifisert

10/10 – Utmerket

Murat

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
An awesome place
Bodde her 1 natt i mars 2026
Verifisert

6/10 – Greit

Pinar

Likte ikke: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Insgesamt entsprach die Unterkunft nicht vollständig unseren Erwartungen. Positiv waren die zentrale Lage und die gute Erreichbarkeit vieler Sehenswürdigkeiten, während die Unterbringung im Nebengebäude sowie die Hygienesituation aus unserer Sicht verbesserungswürdig waren.
Bodde her 3 netter i mai 2026
Verifisert

10/10 – Utmerket

Rumeysa

Likte: Renhold, personale og service og fasiliteter
Gayet temiz, çalışanlar çok ilgili
Bodde her 1 natt i februar 2026
Verifisert

8/10 – Bra

Craig

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
We arrived very late. The taxi let us off early because of police activity and we had to walk down a dark alley to arrive. At first we thought “what did we book?” But in the morning and during the day the hotel area was lively and busy. The hotel is located at the end of a long busy street. The breakfast was good. Good location to see the sights on this side of Istanbul.
Bodde her 2 netter i mai 2026
Verifisert

10/10 – Utmerket

Burak

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Sauberes Hotel. Nettes Personal. Nebengebäude ist direkt an der Hauptstraße dementsprechend wars auch bisschen laut beim einschlafen problematisch. Ansonsten top Hotel ich kanns weiterempfehlen!
Bodde her 5 netter i april 2026
Verifisert

10/10 – Utmerket

Andrea

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Ottimo posizionamento!
Bodde her 4 netter i desember 2025
Verifisert

10/10 – Utmerket

Lorrie

Great breakfast buffet.
Bodde her 5 netter i desember 2025
Verifisert

10/10 – Utmerket

Hüseyin

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Geweldig langs alle zuchten
Bodde her 3 netter i januar 2026
Verifisert

4/10 – Dårlig

Esra

Likte ikke: Personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Zimmer sind sehr klein,dünne Wände ständig wasser ausfall kein fließendes wasser. Resepsiyon sehr unfreundlich. Das einzige sehr nette und freundliche waren die Frühstück Damen .
Bodde her 3 netter i april 2026
Verifisert

8/10 – Bra

Angelika Veronika

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Super Lage, wenn man alle Sehenswürdigkeiten abklappern möchte. Wir waren Ende März dort es war nicht so laut, wie in anderen Kommentaren beschrieben. Das Zimmer war ganz gut. Das Frühstück war mittelmäßig es hätte eventuell mehr Auswahl geben können, aber für den ersten Hunger vollkommen in Ordnung. Alles wird frisch zubereitet. Sonst war es ganz nett dort :)
Bodde her 3 netter i mars 2026
Verifisert

8/10 – Bra

Brian

Likte: Renhold og overnattingsstedets bygg og tilstand
Room was clean and hotel was in a great area.
Bodde her 5 netter i oktober 2025
Verifisert

8/10 – Bra

Mélinda

Likte: Renhold, personale og service og fasiliteter
Belle chambre propre avec baignoire balnéo mais mal insonorisée. Wifi avec très peu de débit. Bon emplacement pour être à proximité des commerces et lieux à visiter.
Bodde her 3 netter i mars 2026
Verifisert

2/10 – Forferdelig

Daniel

Likte ikke: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Katastrophen hotel dieses hotel verdient max 2 Sterne
Bodde her 2 netter i mars 2026
Verifisert

10/10 – Utmerket

brenda

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Great food, clean place, friendly staff, rooms are big Amazing location
Bodde her 5 netter i mai 2025
Verifisert

10/10 – Utmerket

Ahmet

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Sehr zentral. Leckeres Essen. Saubere Zimmer und neue Wäsche. Bis auf Klimaanlage der es warm machte alle gut
Bodde her 3 netter i januar 2026
Verifisert

8/10 – Bra

Onur

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Kahvaltı yapmadım
Bodde her 1 natt i mars 2026
Verifisert

10/10 – Utmerket

Rachid

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Vriendelijk personeel
Bodde her 3 netter i desember 2025
Verifisert

10/10 – Utmerket

Houda

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
L’hôtel est très bien situé ! Le personnel est sympa. La chambre est confortable est propre. Ce qui est agréable c’est surtout la propreté. Seul bémol c’est les bruits qu’on entend à cause des châssis
Bodde her 7 netter i desember 2025
Verifisert

8/10 – Bra

Natascha

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
War sauber,freundlich,Personal hilfsbereit.
Bodde her 4 netter i oktober 2025
Verifisert

8/10 – Bra

Osman

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Kahvaltisi fena degil idare eder ama daha iyi olabilir
Bodde her 1 natt i desember 2025
Verifisert

10/10 – Utmerket

Rosa

Likte: Renhold, personale og service og fasiliteter
El personal, al menos con el que tuvimos trato, fue excelente, dos chicos encantadores. El resto todo bien, relación calidad-precio lógica.
Bodde her 4 netter i desember 2025
Verifisert

10/10 – Utmerket

Luka

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
My stay in the Triada Hotel Karakoy was very nice. The room was cleaned every day and the staff is also very kind.
Bodde her 4 netter i september 2025
Verifisert

10/10 – Utmerket

Donna

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
I recently had the pleasure of staying at Triada Hotel Karaköy, and it was a truly wonderful experience from start to finish. The hotel perfectly blends modern comfort with the historic charm of the Karaköy district, making it an ideal base for exploring the city. The rooms were beautifully designed—clean, stylish, and thoughtfully equipped with everything needed for a comfortable stay. I especially appreciated the cozy atmosphere and attention to detail, which made it feel both luxurious and welcoming. The staff were exceptional throughout my visit, Friendly, professional, and always ready to help. One of the highlights of the stay was the hotel’s location. Situated in the vibrant Karaköy area, it was within easy walking distance of great restaurants, cafés, and key attractions. The Bosphorus was also very close by, which made it even more special to take in the beautiful views and enjoy the waterfront atmosphere. Overall, I highly recommend Triada Hotel Karaköy to anyone visiting Istanbul. Whether you’re traveling for leisure or business, it offers a perfect combination of comfort, style, and excellent service!
Bodde her 7 netter i mars 2026