Ubud Sensasi Bungalows

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,2 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Frokost
  • Vaskeri
  • Rengjøring
Den nåværende prisen er 122 kr
inkludert skatter og avgifter
16. sep.–17. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 2 av 2 rom

Rom – superior

8,6 av 10
Utmerket
(7 anmeldelser)
  • Hageutsikt
  • 16 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Dobbelt- eller tomannsrom – deluxe, hageutsikt

  • Hageutsikt
  • 18 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Ubud Sensasi Bungalows ligger i bydelen Ubud bysentrum i Ubud. Et par lokale landemerker er Ubud kongelige palass og Pura Desa, mens Ubud Monkey-skogen og Sanur-stranden kan friste med vakre naturomgivelser. Spirituelt senter Sinar Suci og Threads of Life indonesisk tekstilkunst senter er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Ubud
Se flere gjestehus i Ubud
Kart
Jalan Hanoman No. 42, Padang Tegal, Ubud, Bali, 80571

Hva som finnes i nærheten

  • Ubud kongelige palass
    Ubud kongelige palass
    6 min gange - 0.5 km
  • Ubud marked for tradisjonell kunst
    Ubud marked for tradisjonell kunst
    7 min gange - 0.7 km
  • Saraswati-tempelet
    Saraswati-tempelet
    9 min gange - 0.8 km
  • Campuhan fjellryggsti
    Campuhan fjellryggsti
    18 min gange - 1.5 km
  • Spirituelt senter Sinar Suci
    3 min gange - 0.3 km

Transport

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai internasjonale flyplass) - 74 min kjøring

Restauranter

  • Tukies The Coconut Shop
    2 min gange
  • Mr. Smash Burger
    4 min gange
  • Anomali Coffee
    1 min gange
  • Black Eye Coffee
    4 min gange
  • Seniman Coffee Studio
    3 min gange

Om dette overnattingsstedet

Ubud Sensasi Bungalows

  • Gjestehus nær Ubud Monkey-skogen
  • Ubud Sensasi Bungalows ligger ikke langt unna Ubud marked for tradisjonell kunst og Ubud kongelige palass, og du kan se frem til fasiliteter som terrasse, hage og renseri-/vaskeritjenester. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Frokost med lokale retter (mot betaling), sykkelutleie og flyplasstransport (mot betaling)
    • Røykfritt område og tur-/billettassistanse
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Ubud Sensasi Bungalows kan friste med goder i form av sengetøy av topp kvalitet og klimaanlegg samt fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Bad med dype avslapningsbadekar
    • Balkong eller terrasse, daglig rengjøring og skrivebord

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ingen parkering på stedet
  • Transport til og fra flyplassen tilbys mot betaling (på forespørsel hele døgnet)

Mat og drikke

  • Lokal frokost serveres daglig fra kl. 07.00 til kl. 10.00 og koster IDR 75 000 per person

Opplevelser

  • Sykkelutleie
  • Utendørsbasseng

Familievennlige fasiliteter

  • Vaskerifasiliteter

Fasiliteter

  • Resepsjon med begrensede åpningstider
  • Vaskerifasiliteter

Gjestetjenester

  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Rengjøring (daglig)
  • Renseri-/vaskeritjeneste

Utendørs

  • Hage
  • Terrasse

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Mer

  • 2 bygninger
  • 3 etasjer
  • Bygget i 2011
  • Røyking er ikke tillatt
  • Tradisjonell arkitektur

Romfasiliteter

Soverom

  • Sengetøy av førsteklasses kvalitet

Bad

  • Dypt avslapningsbadekar
  • Håndklær (inkludert)
  • Kombinert dusj/badekar
  • Privat bad

Mer

  • Adgang via ytre korridorer
  • Air conditioning
  • Skrivebord

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 06.00
Minstealder for innsjekking er 17 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen (betaling kan kreves). Gjestene må kontakte overnattingsstedet før reisen ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å gi informasjon om ankomsten
Overnattingsstedet krever et gebyr på 3 prosent for betaling med kredittkort
Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 07.00 til kl. 23.00
Resepsjonen har begrensede åpningstider
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Oppussing og stenging

I henhold til lokale regelverk, må alle besøkende oppholde seg innendørs på overnattingsstedet under Stillhetens dag/Nyepi i et helt døgn (fra kl. 06.00). Stillhetens dag er en bevegelig helligdag som kommer i mars eller april. Det vil ikke være mulig å sjekke inn eller ut denne dagen. Ngurah Rai lufthavn (Bali internasjonale flyplass) er også stengt denne dagen.

Adgangsmåter

Resepsjon med begrensede åpningstider

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
1 barn, opptil 3 år, kan overnatte uten ekstra kostnader på rommet til foreldre eller foresatte dersom det bruker sengene som allerede finnes på rommet
Ekstrasenger er ikke tilgjengelige
Barnesenger (for spedbarn) er ikke tilgjengelige

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Pris for frokost med lokale retter: ca. IDR 75000 per person
  • Avgift for flyplasstransport: IDR 450000 per kjøretøy (én vei, maks antall passasjerer: 4)
  • Ved bruk av kredittkort må du betale et gebyr på 3 prosent

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt et depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Navnet på kredittkortet som ble brukt ved innsjekking til å betale for tilfeldige utgifter, må være hovednavnet i reservasjonen av gjesterommet
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Svømmebassenget er tilgjengelig mellom kl. 08.00 og kl. 20.00

Ofte stilte spørsmål

Har Ubud Sensasi Bungalows basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng. Bassenget er tilgjengelig fra kl. 08.00 til kl. 20.00.

Hvor mye koster det å bo på Ubud Sensasi Bungalows?

Per 27. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 122 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Ubud Sensasi Bungalows den 16. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Ubud Sensasi Bungalows?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Ubud Sensasi Bungalows?

Ubud Sensasi Bungalows tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Ubud Sensasi Bungalows?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 06.00.

Når må man sjekke ut på Ubud Sensasi Bungalows?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Tilbyr Ubud Sensasi Bungalows transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale IDR 450000 per kjøretøy.

Hvor ligger Ubud Sensasi Bungalows?

Dette gjestehuset ligger i Ubud bysentrum og 5 minutters gange unna Spirituelt senter Sinar Suci, Ubud kongelige palass og Ubud marked for tradisjonell kunst. Ubud Monkey-skogen ligger 1,6 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.