Saint Hyacinthe

Reiseguide

Saint Hyacinthe
Saint Hyacinthe

Oppdag områdene i Saint Hyacinthe

Finn de mest populære områdene i Saint Hyacinthe for de aktivitetene du liker best.

Saint-Hyacinthe bysentrum

Skal du til Saint-Hyacinthe bysentrum, bør du få med deg severdigheter som Centre des arts Juliette-Lassonde og Saint Hyacinthe offentlige marked.

Hôtel Le Dauphin Saint-Hyacinthe

Hôtel Le Dauphin Saint-Hyacinthe

3 out of 5
1250 Rue Daniel - Johnson O Saint Hyacinthe QC
Prisen er 1 032 kr per natt fra 18. okt. til 19. okt.
1 032 kr
18. okt.–19. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet under turen til Saint Hyacinthe. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: frokost (inkludert), wi-fi (inkludert) og parkering ...
Hôtel Le Dauphin Saint-Hyacinthe
Sheraton Saint-Hyacinthe Hotel

Sheraton Saint-Hyacinthe Hotel

4 out of 5
1315 Rue Daniel-johnson O Saint Hyacinthe QC
Fullt refunderbartBestill nå, betal under oppholdet
Prisen er 1 208 kr per natt fra 4. okt. til 5. okt.
1 208 kr
4. okt.–5. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i Saint Hyacinthe. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: parkering ...
Sheraton Saint-Hyacinthe Hotel
Holiday Inn Express Hotel Saint - Hyacinthe by IHG

Holiday Inn Express Hotel Saint - Hyacinthe by IHG

2.5 out of 5
1500 Johnson Street East Saint Hyacinthe QC
Prisen er 1 216 kr per natt fra 18. okt. til 19. okt.
1 216 kr
18. okt.–19. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i Saint Hyacinthe. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: frokost ...
9/10 Fantastisk! (1 000 anmeldelser)
"The actual hotel was clean and staff were friendly. Our room faced the highway and the noise was unbelievable. We didn’t get any sleep."

Anmeldelse skrevet 21. sep. 2026

Holiday Inn Express Hotel Saint - Hyacinthe by IHG
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.
HoMa HomeStay Hotel by Olympic Stadium Montreal (Auberge/Hostel)

HoMa HomeStay Hotel by Olympic Stadium Montreal (Auberge/Hostel)

3 out of 5
4258 Rue Ontario E Montreal QC
Du kan bo i denne leiligheten under turen til Montreal. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), utendørsbasseng og 10 restauranter. ...
6,4/10 (40 anmeldelser)
"The front lock broke to the building and we couldn’t get in for hours. Exhausted all the contacts that were provided to us, but still had trouble getting in, and getting in contact with the host. Eventually, the host came to the building and let us in, but hours later. It would be helpful if guest ..."

Anmeldelse skrevet 6. sep. 2026

HoMa HomeStay Hotel by Olympic Stadium Montreal (Auberge/Hostel)
Delightful Studio in Montréal perfect for your city getaway

Delightful Studio in Montréal perfect for your city getaway

Montréal QC
Du kan bo i denne leiligheten under turen til Montreal. Populære severdigheter som Montreals gamle havn og Notre Dame-basilikaen ligger dessuten ikke langt ...
9,6/10 Suverent! (7 anmeldelser)
"No air conditioning but on the picture of the description of the apartment we see one, it was really hot in the apartment, not even a fan, we had difficulty to sleep in theses conditions. In the description trere is a hair dryer but we didn't find one."

Anmeldelse skrevet 15. aug. 2026

Delightful Studio in Montréal perfect for your city getaway
Appartements Saint-Alexandre

Appartements Saint-Alexandre

3.5 out of 5
77 Rue Saint-Alexandre Longueuil QC
Du kan bo i denne leiligheten under turen til Longueuil. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), parkering (inkludert) og kabel-TV. ...
9,6/10 Suverent! (9 anmeldelser)
"This property was nicely laid out and very clean. We loved this neighborhood. It had activities and amenities within short walking distance. The historic buildings nearby were very interesting and the bike paths were close by. A wonderful stay. We would come again!"

Anmeldelse skrevet 15. sep. 2026

Appartements Saint-Alexandre
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.

Bo nær populære severdigheter i Saint Hyacinthe