Historic Rice Lake
Rice Lake


Besøk Historic Rice Lake
Bo nær populære severdigheter i Historic Rice Lake
De mest populære hotellene i Historic Rice Lake

Microtel Inn & Suites by Wyndham Rice Lake
2771 Decker Dr Rice Lake WI
Prisen er 795 kr per natt fra 9. aug. til 10. aug.
795 kr
9. aug.–10. aug.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i Rice Lake. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: frokost (inkludert), ...
8,4/10 Veldig bra! (837 anmeldelser)
"Friendly staff. Close to Kwik Trip!"
Anmeldelse skrevet 30. juli 2026

Best Western Inn
2835 S Main St Rice Lake WI
Prisen er 930 kr per natt fra 30. aug. til 31. aug.
930 kr
30. aug.–31. aug.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i Rice Lake. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: frokost (inkludert), ...
9/10 Fantastisk! (809 anmeldelser)
"We stay here frequently on our annual fishing trips. It’s an ideal location for the northern end of lake of the woods on up Minaki. Restaurant next-door very convenient."
Anmeldelse skrevet 1. aug. 2026

Econo Lodge Rice Lake
1710 S Main Street Rice Lake WI
Prisen er 795 kr per natt fra 9. aug. til 10. aug.
795 kr
9. aug.–10. aug.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i Rice Lake. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: frokost (inkludert), ...

Holiday Inn Express & Suites Rice Lake by IHG
824 Bear Paw Ave Rice Lake WI
Prisen er 1 210 kr per natt fra 30. aug. til 31. aug.
1 210 kr
30. aug.–31. aug.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i Rice Lake. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: frokost (inkludert), ...
9,6/10 Suverent! (675 anmeldelser)
"very good breakfast…very happy"
Anmeldelse skrevet 26. juli 2026

Northwoods Best Inn - Chetek
115 2nd St Chetek WI
Prisen er 1 028 kr per natt fra 30. aug. til 31. aug.
1 028 kr
30. aug.–31. aug.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette motellet under turen til Chetek. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: frokost (inkludert), wi-fi (inkludert) og parkering (inkludert). ...
9/10 Fantastisk! (501 anmeldelser)
"Super convenient. Old school, Wisconsin Hotel."
Anmeldelse skrevet 1. aug. 2026

AmericInn by Wyndham Rice Lake
2906 Pioneer Ave. So. Rice Lake WI
Prisen er 937 kr per natt fra 16. aug. til 17. aug.
937 kr
16. aug.–17. aug.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette motellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i Rice Lake. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: frokost (inkludert), ...
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.
