Nuevo Arroyo Hondo
Santo Domingo
Besøk Nuevo Arroyo Hondo
Bo nær populære severdigheter i Nuevo Arroyo Hondo
Opplevelser

Santo Domingo heldagstur fra Punta Cana med lunsj og cenote

Historisk dagstur i Santo Domingo fra Punta Cana med lunsj

Slaget ved Santo Domingo 4D-opplevelse

Bytur i Santo Domingo med Three Eyes Cenote og lunsj fra Punta Cana

SAONA ISLAND: Katamaranbåt med åpen bar, lunsj og mye mer.
De mest populære hotellene i Nuevo Arroyo Hondo

Dominican Fiesta Hotel
"Nice hotel, friendly staff"
Anmeldelse skrevet 28. juli 2026

Catalonia Santo Domingo
"Fantastic!!"
Anmeldelse skrevet 26. nov. 2025

Radisson Hotel Santo Domingo

Barceló Santo Domingo
"El hotel esta muy antiguo, necesito un cambio. muy humedad hasta la moqueta de la habitacion estaba humeda. los aires acondicionados de la habitación hacen mucho ruido. el desayuno muy bueno."
Anmeldelse skrevet 29. juli 2026

El Embajador, a Royal Hideaway Hotel

Renaissance Santo Domingo Jaragua Hotel & Casino
Sjekk tilgjengelighet på hoteller i Nuevo Arroyo Hondo
Oppdag områdene i Nuevo Arroyo Hondo

Zona Colonial
God mat er noe av det som trekker folk til Zona Colonial, og mens du er i byen, kan du også ta turen til Calle El Conde og Santa Maria la Menor-katedralen.

Piantini
Spennende butikker og god mat er bare noe av det som gjør Piantini verdt et besøk. Mens du utforsker området, bør du også ta turen til Blue Mall og Acropolis senter.

Santo Domingo sentrum
God mat gjør Santo Domingo sentrum verdt å besøke. Står sightseeing på planen, bør du få med deg Acropolis senter, og for å se mer av byen er det bare å hoppe på en t-bane på Freddy Beras Goico stasjon eller Juan Ulises García stasjon.

Ciudad Colonial
Når du først er i Ciudad Colonial, bør du ta turen til severdigheter som Calle El Conde og Santa Maria la Menor-katedralen.

Gascue
God mat og vakker sjøutsikt er bare noe av det byen kan friste med. Mens du er her, bør du også ta turen til Grand Casino Jaragua og Guibia-stranden, og for å komme deg rundt er det bare å hoppe på metroen på Casandra Damirón stasjon.















