Gomti Nagar

Lucknow

Gomti Nagar

Bo nær populære severdigheter i Gomti Nagar


De mest populære hotellene i Gomti Nagar

Fairfield By Marriott Lucknow

Fairfield By Marriott Lucknow

3 out of 5
Opposite Indira Gandhi Pratishthan Lucknow Uttar Pradesh
Prisen er 465 kr per natt fra 25. sep. til 26. sep.
465 kr
25. sep.–26. sep.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i Lucknow. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), ...
Fairfield By Marriott Lucknow
Hilton Garden Inn Lucknow

Hilton Garden Inn Lucknow

4 out of 5
TCG -7/7 Vibhuti Khand, Gomti Nagar Lucknow Uttar Pradesh
Prisen er 456 kr per natt fra 4. okt. til 5. okt.
456 kr
4. okt.–5. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i Lucknow. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), ...
8,2/10 Veldig bra! (123 anmeldelser)
"Excellent services, professional staff, clean room, business friendly"

Anmeldelse skrevet 8. sep. 2026

Hilton Garden Inn Lucknow
Hyatt Regency Lucknow

Hyatt Regency Lucknow

5 out of 5
Vibhuti Khand, Gomti Nagar Lucknow Uttar Pradesh
Prisen er 649 kr per natt fra 25. sep. til 26. sep.
649 kr
25. sep.–26. sep.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet i luksuriøs stil under oppholdet i Lucknow. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), parkering (inkludert) ...
8,4/10 Veldig bra! (170 anmeldelser)
"Amazing service and breakfast spread that’s out of the world. World class hospitality and great experience."

Anmeldelse skrevet 4. aug. 2026

Hyatt Regency Lucknow
Novotel Lucknow Gomti Nagar Hotel

Novotel Lucknow Gomti Nagar Hotel

5 out of 5
Viraj Khand, Gomti Nagar Lucknow Uttar Pradesh
Prisen er 515 kr per natt fra 25. sep. til 26. sep.
515 kr
25. sep.–26. sep.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet i luksuriøs stil under oppholdet i Lucknow. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), parkering (inkludert) ...
Novotel Lucknow Gomti Nagar Hotel
Renaissance Lucknow Hotel

Renaissance Lucknow Hotel

5 out of 5
Vipin Khand Lucknow
Prisen er 629 kr per natt fra 29. sep. til 30. sep.
629 kr
29. sep.–30. sep.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet i luksuriøs stil under oppholdet i Lucknow. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: parkering (inkludert), 3 restauranter og ...
Renaissance Lucknow Hotel
Mercure Lucknow Gomti Nagar

Mercure Lucknow Gomti Nagar

3.5 out of 5
Plot No. 7-2 Amar Shaheed Path Gomti Lucknow Uttar Pradesh
Prisen er 361 kr per natt fra 4. okt. til 5. okt.
361 kr
4. okt.–5. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i Lucknow. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), ...
Mercure Lucknow Gomti Nagar
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.

Oppdag områdene i Gomti Nagar

Finn de mest populære områdene i Gomti Nagar for de aktivitetene du liker best. Les mer om Gomti Nagar
Les mer om Gomti Nagar

Hazratganj

Når du først er i Hazratganj, bør du få med deg severdigheter som Lucknow zoologiske hage og K.D. Singh Babu stadion, og for å komme deg rundt i byen er det bare å hoppe på metroen fra Hazratganj jernbanestasjon eller KD Singh Babu Stadium jernbanestasjon.

Aliganj

Aliganj kan kanskje ikke skryte på seg mange kjente severdigheter, men Bara Imambara og K.D. Singh Babu stadion er to attraksjoner i nærheten som er verdt et besøk.

Charbagh

Når du er i Charbagh, bør du få med deg severdigheter som K.D. Singh Babu stadion og Lucknow zoologiske hage, og for å utforske mer av byen er det bare å hoppe på metroen på Charbagh T-banestasjon eller Durgapuri jernbanestasjon.

Alambagh

Når du er i Alambagh, bør du få med deg severdigheter som K.D. Singh Babu stadion og Lucknow zoologiske hage, og for å utforske mer av byen er det bare å hoppe på metroen på Alambagh jernbanestasjon eller Singar Nagar jernbanestasjon.

Indira Nagar

Når du først er i Indira Nagar, bør du få med deg severdigheter som Wave Lucknow kjøpesenter og Kukrail Forest Reserve, og for å komme deg rundt i byen er det bare å hoppe på metroen fra Munshipulia jernbanestasjon eller Indira Nagar stasjon.



Gomti Nagar

Velg to eller flere elementer og spar på reisen din: