Fruitvale
Grand Junction

Besøk Fruitvale
Bo nær populære severdigheter i Fruitvale
De mest populære hotellene i Fruitvale

Grand Vista Hotel
"Greie rom, trenger en oppgradering. Dårlig frokost, både når det gjelder ryddighet og utvalg. Bordene var «klissete» og dårlig vasket. Er vant med amerikansk versjon av hotell-frokost, men forventer at de i det minste har syltetøy til vaflene de serverer og at det er nok bestikk gjennom hele frokosten, ..."
Anmeldelse skrevet 7. apr. 2026

Super 8 by Wyndham Grand Junction Colorado
"There were bedbugs and the place was filthy and needs to be shut down for a complete remodel and fumigation"
Anmeldelse skrevet 26. sep. 2026

Ramada by Wyndham Grand Junction

Doubletree Hotel Grand Junction

Quality Inn Grand Junction near University
"Not up to standards the hotel is old and is more like a motel"
Anmeldelse skrevet 26. sep. 2026

La Quinta Inn & Suites by Wyndham Grand Junction
"The bedding was so clean and fluffy and welcoming! I slept soundly. Basic hotel breakfast with attentive staff."
Anmeldelse skrevet 25. sep. 2026
Oppdag områdene i Fruitvale

Redlands
Både flotte fjell og god vin står på menyen i Redlands. Du bør også sette av tid til å få med deg Colorado najonalmonument og Redlands Mesa golfklubb.

Horizon Drive District
Selv om Horizon Drive District ikke har så mange velkjente severdigheter, trenger du ikke å reise langt for å få med deg attraksjoner som Grand Junction Motor Speedway og Canyon View Park.

Pear Park
Når du først er i Pear Park, bør du ta turen til severdigheter som Colorado River og James M. Robb - Colorado River delstatspark.

Historic Grand Junction
God mat er én av grunnene til at mange anbefaler Historic Grand Junction som reisemål, og mens du er i byen, kan du også ta turen til Museum of the West.

Downtown
Mens du er i Downtown, bør du ta en tur til Western Colorado botaniske hage og Bananas Fun Park, som er to kjente severdigheter i nærheten.





