Warin Chamrap

Reiseguide

Warin Chamrap
Warin Chamrap
Warin Chamrap
Baan Suan Khunta Golf Resort

Baan Suan Khunta Golf Resort

4 out of 5
199/1 Moo2 Warin-srisaket Rd. Warin Chamrap Ubonratchathani
Prisen er 340 kr per natt fra 6. okt. til 7. okt.
340 kr
6. okt.–7. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med fasiliteter for forretningsreisende under oppholdet i Warin Chamrap. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), ...
Baan Suan Khunta Golf Resort
S'Villa

S'Villa

3 out of 5
619 Warin Chamrap Ubonratchathani
Prisen er 278 kr per natt fra 6. okt. til 7. okt.
278 kr
6. okt.–7. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo i denne villaen under turen til Warin Chamrap. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), parkering (inkludert) og daglig rengjøring. ...
S'Villa
Ruen Bua resident

Ruen Bua resident

2 out of 5
486 moo 10 sansook warinchamrap Warin Chamrap Ubonra
Prisen er 129 kr per natt fra 26. sep. til 27. sep.
129 kr
26. sep.–27. sep.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette leilighetshotellet under turen til Warin Chamrap. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: parkering (inkludert), rengjøring og aircondition. ...
8/10 Veldig bra! (2 anmeldelser)
Good and close to Uni
"Close to Ubon Uni. Rooms for 3k baht a month. Very friendly staff. An apt that hàs rooms for daily rent. Room was a bit musty but cleared up after a/c ran. Some chill ants, small. Happens. No real bother. Very comfy bed and quiet efficient a/c. little porch area. No elevator. Was on floor 2."

Anmeldelse skrevet 6. sep. 2025

Ruen Bua resident
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.
S'Villa

S'Villa

3 out of 5
619 Warin Chamrap Ubonratchathani
Du kan bo i denne villaen under turen til Warin Chamrap. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), parkering (inkludert) og daglig rengjøring. ...
S'Villa
Ruen Bua resident

Ruen Bua resident

2 out of 5
486 moo 10 sansook warinchamrap Warin Chamrap Ubonra
Du kan bo på dette leilighetshotellet under turen til Warin Chamrap. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: parkering (inkludert), rengjøring og aircondition. ...
8/10 Veldig bra! (2 anmeldelser)
Good and close to Uni
"Close to Ubon Uni. Rooms for 3k baht a month. Very friendly staff. An apt that hàs rooms for daily rent. Room was a bit musty but cleared up after a/c ran. Some chill ants, small. Happens. No real bother. Very comfy bed and quiet efficient a/c. little porch area. No elevator. Was on floor 2."

Anmeldelse skrevet 6. sep. 2025

Ruen Bua resident
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.

Bo nær populære severdigheter i Warin Chamrap

Byer nær Warin Chamrap