Mamma Mia Hotel Boutique

Overnattingsstedets klasse: 3.5

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Frokost
  • Bar

Romalternativer

Dobbeltrom – deluxe

  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Mamma Mia Hotel Boutique ligger i nærheten av stranden i Tossa de Mar. Er du på utkikk etter vakre naturomgivelser, kan du ta turen til Tossa de Mar-stranden og Lloret de Mar strand. Humor Amarillo Tossa de Mar og Sjøfartsmuseet er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Tossa de Mar
Kart
Carrer Nou 19, Tossa de Mar, Girona, 17320

Hva som finnes i nærheten

  • Tossa de Mar-stranden
    Tossa de Mar-stranden
    3 min gange - 0.3 km
  • Gran-stranden
    Gran-stranden
    3 min gange - 0.3 km
  • Tossa de Mar-slottet
    Tossa de Mar-slottet
    8 min gange - 0.7 km
  • Villa Romana dels Ametllers
    2 min gange - 0.2 km
  • Sant Vicenc sognekirke
    2 min gange - 0.2 km

Transport

  • Santa Susanna stasjon - 29 min kjøring
  • Barcelona El Prat lufthavn (BCN) - 96 min kjøring

Restauranter

  • Bocca
    2 min gange
  • Restaurant Bahia
    4 min gange
  • Restaurante Picnic
    4 min gange
  • Cafè d'en Biel
    3 min gange
  • Rockaway Beach
    4 min gange

Om dette overnattingsstedet

Mamma Mia Hotel Boutique

  • Hotell nær Tossa de Mar-stranden
  • Fasiliteter som bassengbar, takterrasse og kaffebar/kafé står på menyen hos Mamma Mia Hotel Boutique. I tillegg til fasiliteter som renseri-/vaskeritjenester og peis i lobbyen får gjestene tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Innendørsbasseng og utendørsbasseng med solsenger
    • Flyplasstransport (mot betaling), hagemøbler og aviser (inkludert)
    • Concierge-tjenester, bagasjeoppbevaring og heis
    • Tur-/billettassistanse og safe i resepsjonen
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene er individuelt dekorerte og kan skilte med komfort i form av peis og sengetøy av topp kvalitet samt goder som møblert balkong og klimaanlegg.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Memory foam-senger, dundyner og ekstrasenger (mot betaling)
    • Massasjedusj, designertoalettartikler og hårføner
    • 42 tommers smart-TV med Netflix og Betalingskanaler
    • Vannkoker, termostatstyrt oppvarming og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Mamma Mia Hotel Boutique basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et innendørsbasseng og et utendørsbasseng. Bassenget er tilgjengelig døgnet rundt.

Er det tillatt med kjæledyr på Mamma Mia Hotel Boutique?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Mamma Mia Hotel Boutique?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Mamma Mia Hotel Boutique?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.30. Sen utsjekking er tilgjengelig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet).

Tilbyr Mamma Mia Hotel Boutique transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport fra kl. 07.00 til kl. 20.30 (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale EUR 13 per person.

Hvor ligger Mamma Mia Hotel Boutique?

Dette hotellet ligger ved sjøen og 5 minutters gange unna Villa Romana dels Ametllers og Tossa de Mar-stranden. Humor Amarillo Tossa de Mar og Vår frue av Socorro kapell ligger like i nærheten.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Mamma Mia Hotel Boutique

10

Suverent

10

Renhold

9,0

Fasiliteter

10

Personale og service

10

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 10 av totalt 10 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 0 av totalt 10 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 10 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 10 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 10 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
It’s a nice small hotel, very well located on the town. The owner greeted us and was very helpful throughout our stay. The room was nice, if small, and very clean, although it had no view.
Bodde her 2 netter i mai 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Amazing!!!
Bodde her 2 netter i juli 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Tout est parfait. Petite structure, les chambres sont grandes et décorées avec goût et le service est top.
Bodde her 2 netter i desember 2021
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Parfait

Très bon accueil. Chambre très propre, décorée avec goût. Très bonne literie, petit plus, café et eau offerte dans la chambre.
Bodde her 1 natt i november 2021
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Amazing place

This place is amazing. Anna is so welcoming and makes you feel part of her family !
Bodde her 3 netter i oktober 2021
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Super cute hotel! The sheets were super soft and we were provided oversized high quality towels. The bathrooms were also very luxurious. There is a small cafe on the first floor to order coffee in the morning.
Bodde her 1 natt i oktober 2021
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold og personale og service
Tot, però sobretot l’hospitalitat de les propietàries, Ana i Aïna, tracte molt familiar i proper. Sempre es diu, però tornarem i recomanarem el mamma mia!!
Bodde her 1 natt i juli 2021
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
All of the personal touches Thru out the property was Fantastic
Bodde her 3 netter i september 2019
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Bodde her 4 netter i april 2021
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Bodde her 3 netter i juli 2019