Leiligheter i Southeastern Indiana

  • Det er lov å ombestemme seg

    Bestill hoteller med gratis avbestilling.
  • Gi deg selv litt ekstra

    Logg på og spar minst 10 % på tusenvis av hoteller.
  • Vær kresen

    Søk blant nesten en million overnattingssteder verden rundt.

Sjekk priser på disse datoene

Om to måneder
Om tre måneder
Om fire måneder

Våre anbefalinger for leiligheter i Southeastern Indiana

Cozy 2-bedroom basement apartment in charming Memphis IN. with WiFi, office area

Memphis
10.0 av 10, Suverent, (20 anmeldelser)
«Clean room, family friendly»
USA
Josh
Prisen er 1 513 kr
inkludert skatter og avgifter
22. mai–23. mai

The Perfect Spot in Downtown

The Perfect Spot in Downtown
New Albany
Prisen er 1 656 kr
inkludert skatter og avgifter
1. juni–2. juni
The Perfect Spot in Downtown

Enchanting Historic Spa Loft. 3rd story private deck/jetted tub/Heart of Madison

Madison
Prisen er 1 703 kr
inkludert skatter og avgifter
26. mai–27. mai

Stylish Getaway in Downtown New Albany

Stylish Getaway in Downtown New Albany
New Albany
Stylish Getaway in Downtown New Albany

Modern Apartment with King Bed, Historic Building

Modern Apartment with King Bed, Historic Building
Louisville sentrum
9.2 av 10, Fantastisk, (16 anmeldelser)
«Perfect stay. Mins away from my travel assignment. I would stay again for sure»
USA
Erika
Modern Apartment with King Bed, Historic Building

The Madison Inn, Sunset over the city Suite 201, Sunset over the city Suite 201

Madison
9.6 av 10, Suverent, (18 anmeldelser)
Prisen er 1 411 kr
inkludert skatter og avgifter
26. mai–27. mai

Cozy Riverside Apt. Min to Downtown Louisville. King Bed, Coffee Bar!

Jeffersonville
9.6 av 10, Suverent, (38 anmeldelser)
«This little apartment was great for what we needed! Clean, efficient, fast communication with the host, and right on the river near cute shops and restaurants. The washer/dryer was a great bonus. »
USA
Courtney
Prisen er 2 377 kr
inkludert skatter og avgifter
20. juni–21. juni

American Pharoah Twin Spires Suite

American Pharoah Twin Spires Suite
Jeffersonville
10.0 av 10, Suverent, (2 anmeldelser)
«Very accommodating...easy to communicate wit»
USA
Chris L.
American Pharoah Twin Spires Suite

Beach Vibe 2 Miles to Whiskey Row Main Street Louisville Bourbon City Museum Row

Clarksville
10.0 av 10, Suverent, (11 anmeldelser)
«Nice place , good location to get to downtown Louisville. Not much in the immediate area except a older sundivision.»
USA
Donald H.
Prisen er 1 827 kr
inkludert skatter og avgifter
25. mai–26. mai

Contemporary Studio in NuLu Arts District

Contemporary Studio in NuLu Arts District
Louisville sentrum
9.8 av 10, Suverent, (17 anmeldelser)
«Very nice studio apartment, everything was clean with plenty of windows for natural light. Neighborhood was nice with plenty of restaurants within walking distance»
USA
John B.
Prisen er 1 375 kr
inkludert skatter og avgifter
1. juni–2. juni
Contemporary Studio in NuLu Arts District

Lavish Apartment in the Heart of Louisville! Pool, Hot Tub, Gym, & Virtual Golf!

Louisville sentrum
10.0 av 10, Suverent, (10 anmeldelser)
«The place and the communication was perfect, overall excellent stay»
USA
Maurice
Prisen er 1 660 kr
inkludert skatter og avgifter
31. mai–1. juni

Prime Clarksville stay near Louisville & downtown!

Prime Clarksville stay near Louisville & downtown!
Clarksville
Prisen er 1 503 kr
inkludert skatter og avgifter
7. juni–8. juni
Prime Clarksville stay near Louisville & downtown!

Downtown Spot for Both Long & Short Term Stays

Downtown Spot for Both Long & Short Term Stays
New Albany
Prisen er 2 394 kr
inkludert skatter og avgifter
20. juni–21. juni
Downtown Spot for Both Long & Short Term Stays

4th Street Suites - Opulent King Bed Suite

4th Street Suites - Opulent King Bed Suite
Louisville sentrum
10.0 av 10, Suverent, (22 anmeldelser)
«Great location, attentive host. »
USA
Paul H.
Prisen er 1 719 kr
inkludert skatter og avgifter
25. mai–26. mai
4th Street Suites - Opulent King Bed Suite

2-bedroom apartment in peaceful Louisville with air conditioning

Louisville
Prisen er 1 929 kr
inkludert skatter og avgifter
7. juni–8. juni

Luxurious Apartment in the Heart of Downtown Louisville! King Bed, Pool, Gym!

Louisville sentrum
9.8 av 10, Suverent, (53 anmeldelser)
«The host was great with communication and instruction. The unit was very spacious w balcony. Located downtown with easy access to major hwys and interstate. Wifey and I enjoyed our stay, thanks for a great experience. »
USA
James M.
Prisen er 1 714 kr
inkludert skatter og avgifter
26. mai–27. mai

Exquisite Condo with Views in Trendy NuLu District

Exquisite Condo with Views in Trendy NuLu District
Louisville sentrum
10.0 av 10, Suverent, (11 anmeldelser)
«Perfect spot for a family looking for the comforts of home while traveling. Lots of restaurants nearby just a walk or shirt driveways. Very easy to navigate everywhere we planned to go during our stay in town. »
USA
Abigail
Prisen er 2 346 kr
inkludert skatter og avgifter
25. mai–26. mai
Exquisite Condo with Views in Trendy NuLu District

DERBY Ready! Stylish unit near Churchill Downs!

DERBY Ready! Stylish unit near Churchill Downs!
Louisville sentrum
10.0 av 10, Suverent, (6 anmeldelser)
«Great location, comfortable space. John was very hospitable. Parking was very convenient.»
USA
Anthony F.
DERBY Ready! Stylish unit near Churchill Downs!

The Main St. Oasis - Heart of Downtown Madison - Steps from Shopping & Dining

Madison
10.0 av 10, Suverent, (32 anmeldelser)
«We have stayed here several times and the host is always welcoming. They just renovated the bathroom, making this place even better! The seasonal accents are a really nice touch. »
USA
Leann L.
Prisen er 2 115 kr
inkludert skatter og avgifter
26. mai–27. mai

Cozy studio located in Louisville's prime location

Cozy studio located in Louisville's prime location
Louisville sentrum
10.0 av 10, Suverent, (2 anmeldelser)
«Very peaceful and great place »
USA
Brian W.
Prisen er 1 581 kr
inkludert skatter og avgifter
22. mai–23. mai
Cozy studio located in Louisville's prime location
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.
Logg på og spar 15 % i snitt på tusenvis av hoteller

Anmeldelser av populære hoteller i Southeastern Indiana

Mer om Southeastern Indiana

Leiligheter i Southeastern Indiana

Antall gjesteanmeldelser
183
Overnatting
1 150
Laveste pris
1 375 kr
Høyeste pris
2 394 kr

Utforsk en verden av reiser med Expedia