Salvador Benedicto

Reiseguide

Salvador Benedicto
Salvador Benedicto
Salvador Benedicto
Park Inn By Radisson Bacolod

Park Inn By Radisson Bacolod

4 out of 5
Palanca Avenue, SM City Bacolod Complex Bacolod Western Visayas
Prisen er 723 kr per natt fra 1. okt. til 2. okt.
723 kr
1. okt.–2. okt.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med spa under oppholdet i Bacolod. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), parkering (inkludert) og spa ...
Park Inn By Radisson Bacolod
L'Fisher Hotel

L'Fisher Hotel

4 out of 5
15th - Lacson St. Bacolod Negros Occidental
Prisen er 583 kr per natt fra 5. sep. til 6. sep.
583 kr
5. sep.–6. sep.
inkludert skatter og avgifter
Du kan bo på dette hotellet med spa under oppholdet i Bacolod. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), spa med full service og 2 restauranter. ...
8,6/10 Utmerket! (360 anmeldelser)
"Staff are helpful. Room is spacious."

Anmeldelse skrevet 23. juli 2026

L'Fisher Hotel
Ecotel by L'Fisher

Ecotel by L'Fisher

3.5 out of 5
Lourdes-C Center 2, 14th Lacson St., Bacolod City, Negros Occidental, 6100 Philippines Bacolod Negros Occidental
Du kan bo på dette hotellet med spa under oppholdet i Bacolod. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), parkering (inkludert) og spa ...
7,2/10 Bra! (61 anmeldelser)
"Good location and big room."

Anmeldelse skrevet 26. mai 2026

Ecotel by L'Fisher
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.
Bella Suite Bacolod

Bella Suite Bacolod

3.5 out of 5
Sitari Condo Residences, Lacson St Bacolod Western Visayas
Du kan bo i denne leiligheten under turen til Bacolod. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), treningssenter og hage. Populære severdigheter ...
7/10 Bra! (2 anmeldelser)
"Some of the amenities described in the ad were not provided … some of the advertised kitchen appliances were not available …"

Anmeldelse skrevet 25. aug. 2026

Bella Suite Bacolod
Amourette’s Studio at Mesavirre Garden Résidences

Amourette’s Studio at Mesavirre Garden Résidences

Bacolod City Western Visayas
Du kan bo i denne leiligheten under turen til Bacolod. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), treningssenter og aircondition. Populære ...
Amourette’s Studio at Mesavirre Garden Résidences
Kalaparan Farm House by Hiverooms

Kalaparan Farm House by Hiverooms

4 out of 5
Cor. Rizal and Mabini Street Canloan City Negros Oriental
Du kan bo i denne ferieboligen under turen til Canloan City. Stedet tilbyr følgende tjenester/fasiliteter: wi-fi (inkludert), parkering (inkludert) og privat ...
2/10 (2 anmeldelser)
"I was told they would provide a refund for my reservation that was moved to smaller, less expensive location but never received the refund."

Anmeldelse skrevet 11. mars 2025

Kalaparan Farm House by Hiverooms
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.