Hele ferieboligen

Villa Omari Luxury Seaview Pool & Game Room

Overnattingsstedets klasse: 5 og høyere

Bildegalleri av Villa Omari Luxury Seaview Pool & Game Room

Oppholdsområde
Video laget av overnattingsstedet
Severdighet
Privat basseng
Oppholdsområde

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Flyplasstransport inkludert
  • Kjøkken
  • Vaskemaskin
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Villa Omari Luxury Seaview Pool & Game Room

  • Villa med luksuriøs stil nær Bangla-veien
  • Villa Omari Luxury Seaview Pool & Game Room ligger i nærheten av Rawai strand og Patong-stranden og kan by på henting på flyplassen (inkludert), terrasse og spillrom. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert), og gjestene kan se frem til fasiliteter som renseri-/vaskeritjenester.
  • Dette er noen andre fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Tur-/billettassistanse, røykfritt område og biljardbord
    • Griller
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Villa Omari Luxury Seaview Pool & Game Room byr på fordeler i form av klimaanlegg og badekåper i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • 5 bad med badekar eller dusj og toalettartikler (inkludert)
    • Garderobeskap, tekjøkken og kjøleskap

Lignende overnattingssteder

Om området

Denne villaen ligger i nærheten av stranden i Karon. Bangla-veien og Central Phuket er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil oppleve vakre omgivelser, kan du dra til Rawai strand eller Patong-stranden. Kamala strand er et annet anbefalt sted å besøke. Området byr på vannaktiviteter som snorkling og fisking, men du kan også oppleve den flotte naturen gjennom ridning. Se vår reiseguide til Kata
Se flere villaer i Kata
Kart
16/124 Soi Kataburi, Karon, Phuket, 83100

Hva som finnes i nærheten

  • Kata-stranden
    Kata-stranden
    2 min kjøring - 2.0 km
  • Rawai strand
    Rawai strand
    19 min kjøring - 11.5 km
  • Patong-stranden
    Patong-stranden
    21 min kjøring - 15.3 km
  • Bangla-veien
    Bangla-veien
    22 min kjøring - 16.1 km
  • Kata Porpeang-markedet
    4 min kjøring - 3.1 km

Transport

  • Phuket (HKT - Phuket int.) - 73 min kjøring

Restauranter

  • Choophorn Restaurant
    2 min kjøring
  • Kata On Fire Bar & Grill
    20 min gange
  • สวนใจเขียว
    15 min gange
  • Madame Steak
    13 min gange
  • มาลา ติ่มซำ
    17 min gange

Ofte stilte spørsmål

Har Villa Omari Luxury Seaview Pool & Game Room basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Villa Omari Luxury Seaview Pool & Game Room?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Villa Omari Luxury Seaview Pool & Game Room?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Villa Omari Luxury Seaview Pool & Game Room?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 20.00. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Villa Omari Luxury Seaview Pool & Game Room?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Villa Omari Luxury Seaview Pool & Game Room transport til flyplassen?

Ja, det tilbys transport fra flyplassen til hotellet (inkludert).

Hvor ligger Villa Omari Luxury Seaview Pool & Game Room?

Denne villaen i luksuriøs stil ligger i nærheten av strand og 15 kilometer unna Rawai strand, Patong-stranden og Bangla-veien. Dessuten ligger Central Phuket og Kamala strand 25 kilometer unna.

Anmeldelser

Anmeldelser av Villa Omari Luxury Seaview Pool & Game Room

10

Suverent

10

Renhold

10

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 1 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 1 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
This villa is excellent
Bodde her 3 netter i mai 2024