Hele leiligheten

Apartment Sleeps 4 With Parking

Overnattingssted med 2.0 stjerner

Bildegalleri av Apartment Sleeps 4 With Parking

Innvendig
Kjøleskap, mikrobølgeovn, ovn og oppvaskmaskin
Oppholdsområde
Innvendig
Spiseområde

Hele leiligheten

2 soverom1 badPlass til 4 personer

Populære fasiliteter

  • Kjøkken
  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Wi-fi inkludert

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Apartment Sleeps 4 With Parking

  • Leilighet nær River Thames
  • Apartment Sleeps 4 With Parking har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Apartment Sleeps 4 With Parking kan friste med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
    • Bad med dusj
    • Kjøkken, kjøleskap og oppvaskmaskin

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Kjøkken

  • Kjøleskap
  • Mikrobølgeovn
  • Oppvaskmaskin
  • Stekeovn

Soverom

  • 2 soverom

Bad

  • 1 privat bad
  • Dusj

Klesvask

  • Vaskemaskin/tørketrommel

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 4 boenheter

Regler

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Om området

Apartment Sleeps 4 With Parking ligger i bydelen Cranbrook i Ilford. Et par kulturelle høydepunkter er The Arena og British Museum, mens London Eye og Sky Garden er noen av områdets populære attraksjoner. Du kan se om det skjer noe kult på ExCeL Exhibition Centre, og hvis du har tid, bør du også få med deg Natural History Museum, en svært populær attraksjon. Se vår reiseguide til Ilford
Se flere leiligheter i London
Kart
Ilford, ENG

Hva som finnes i nærheten

  • Valentines Park
    Valentines Park
    10 min gange - 0.9 km
  • Ilford golfklubb
    6 min gange - 0.5 km
  • Ilford cricketklubb
    13 min gange - 1.1 km
  • The Hospital Chapel of St Mary & St Thomas
    17 min gange - 1.4 km
  • Exchange Ilford
    18 min gange - 1.6 km

Transport

  • Gants Hill undergrunnsstasjon - 3 min kjøring
  • Ilford Station - 16 min gange
  • London (LCY-London City) - 23 min kjøring

Restauranter

  • The Great Spoon of Ilford
    13 min gange
  • Luigi's Restaurant
    14 min gange
  • Wanstead Park Tea Hut
    19 min gange
  • The Urban Chocolatier
    15 min gange
  • Roosters Piri Piri
    15 min gange

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Apartment Sleeps 4 With Parking?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Apartment Sleeps 4 With Parking?

Innsjekkingen varer til kl. 16.00.

Når må man sjekke ut på Apartment Sleeps 4 With Parking?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Apartment Sleeps 4 With Parking?

Denne leiligheten ligger i Cranbrook og 10 kilometer unna River Thames, Queen Elizabeth Olympic Park og Victoria Park. Dessuten ligger ExCeL Exhibition Centre og Tottenham Hotspur Stadium 15 kilometer unna. Gants Hill undergrunnsstasjon ligger 20 minutters gange unna og Redbridge undergrunnsstasjon ligger 20 minutters gange unna.

Anmeldelser av Apartment Sleeps 4 With Parking