The Kutaya

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,6 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Frokost
  • Aircondition
  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Rengjøring

Romalternativer

Rom – superior

8,8 av 10
Utmerket
(16 anmeldelser)
  • Hageutsikt
  • 30 m²
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Rom – deluxe

8,0 av 10
Veldig bra
(3 anmeldelser)
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

The Kutaya ligger i nærheten av stranden i Kuta. Beachwalk kjøpesenter og Seminyak plass er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Kuta strand og Legian-stranden. Waterbom Bali og Alchemy Yoga og Meditasjonssenter Uluwatu er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Kuta
Kart
Jl. Kartika Plaza, Gg. Nusa Indah, Gg. Satelit No. 5, Tuban, Kuta, Bali, 80361

Hva som finnes i nærheten

  • German Beach
    German Beach
    9 min gange - 0.8 km
  • Discovery kjøpesenter
    Discovery kjøpesenter
    16 min gange - 1.4 km
  • Kuta strand
    Kuta strand
    3 min kjøring - 1.4 km
  • Lippo kjøpesenter
    7 min gange - 0.7 km
  • Waterbom Bali
    19 min gange - 1.6 km

Transport

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai internasjonale flyplass) - 13 min kjøring

Restauranter

  • Wolfgang Puck
    16 min gange
  • Made's Warung
    16 min gange
  • Starbucks
    8 min gange
  • Sands Restaurant & Wine Cellar
    14 min gange
  • Two Dragons
    8 min gange

Om dette overnattingsstedet

The Kutaya

  • Hotell nær Waterbom Bali
  • The Kutaya har fasiliteter som terrasse og hage. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Utendørsbasseng med solsenger
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Frokost etter bestilling (mot betaling), døgnåpen resepsjon og røykfritt område
    • I anmeldelsene fra gjestene skryter mange av den vennlige betjeningen
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på The Kutaya kan friste med komfort i form av klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • Bad med dusj og toalettartikler (inkludert)
    • 32 tommers LCD-TV med kabel-TV
    • Garderobeskap, daglig rengjøring og skrivebord

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Mat og drikke

  • Ferdiglaget frokost serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00 og koster IDR 55 500 per person

Opplevelser

  • Utendørsbasseng

Fasiliteter

  • Døgnåpen resepsjon

Gjestetjenester

  • Rengjøring (daglig)

Utendørs

  • Hage
  • Solsenger ved bassenget
  • Terrasse

Mer

  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Soverom

  • Sengetøy

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Privat bad
  • Toalettartikler (inkludert)

Underholdning

  • 32-tommers LCD-TV med kabelkanaler

Mat og drikke

  • Flaskevann (inkludert)

Mer

  • Air conditioning
  • Safe
  • Skrivebord

Regler

Innsjekking

Innsjekking fra kl. 14.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Oppussing og stenging

I henhold til lokale regelverk, må alle besøkende oppholde seg innendørs på overnattingsstedet under Stillhetens dag/Nyepi i et helt døgn (fra kl. 06.00). Stillhetens dag er en bevegelig helligdag som kommer i mars eller april. Det vil ikke være mulig å sjekke inn eller ut denne dagen. Ngurah Rai lufthavn (Bali internasjonale flyplass) er også stengt denne dagen.

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er ikke tilgjengelige
Barnesenger (for spedbarn) er ikke tilgjengelige

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Pris for frokost tilberedt etter bestilling: ca. IDR 55500 per person

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt et depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Overnattingsstedets registreringsnummer: 55199
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Ofte stilte spørsmål

Har The Kutaya basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på The Kutaya?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på The Kutaya?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på The Kutaya?

Innsjekkingen begynner kl. 14.00.

Når må man sjekke ut på The Kutaya?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Hvor ligger The Kutaya?

Dette hotellet ligger i nærheten av strand og 2 kilometer unna Lippo kjøpesenter, Kuta strand og Waterbom Bali. Legian-stranden ligger 4,1 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.