Hele leiligheten

Sea view studio at Oceana by Lofty

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

4,0 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Inkludert parkering
  • Aircondition

Romalternativer

Studio – deluxe, sjøutsikt

  • Sjøutsikt
  • 32 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Studio – panorama, 1 kingsize-seng, sjøutsikt

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Sea view studio at Oceana by Lofty ligger i Kamala. Jungceylon kjøpesenter og Bangla-veien er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Kamala strand og Surin-stranden. Blue Tree og Andamanda Phuket er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Kamala
Se flere leiligheter i Kamala
Kart
199 Moo 6, Kamala, Chang Wat Phuket, 83110

Hva som finnes i nærheten

  • Kamala strand
    Kamala strand
    10 min gange - 0.9 km
  • Phuket FantaSea
    Phuket FantaSea
    4 min kjøring - 2.3 km
  • Big C Market Kamala
    3 min gange - 0.3 km
  • Tsunami-minnesmerke
    12 min gange - 1.1 km
  • Hua-stranden
    2 min kjøring - 2.3 km

Transport

  • Phuket (HKT - Phuket int.) - 41 min kjøring

Restauranter

  • Café Del Mar Phuket
    3 min kjøring
  • Cafe Phuket View Point
    4 min kjøring
  • Wiwa
    5 min kjøring
  • Vanilla Sky
    11 min gange
  • Nanork Seafood
    19 min gange

Om dette overnattingsstedet

Sea view studio at Oceana by Lofty

  • Leilighet nær Kamala strand
  • Sea view studio at Oceana by Lofty ligger i nærheten av Surin-stranden og har mye å by på. Gjestene får tilgang til wi-fi i fellesområdene (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
    • Utendørsbasseng og barnebasseng med solsenger
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Sea view studio at Oceana by Lofty byr på komfort i form av møblert balkong og klimaanlegg.
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
    • Bad med dusj og bidé
    • Garderobeskap, kjøkken og kjøleskap

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Solsenger ved bassenget
  • Utendørsbasseng

Internett

  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering under tak på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Familievennlige fasiliteter

  • Barnebasseng

Kjøkken

  • Brødrister
  • Kjøleskap
  • Mikrobølgeovn
  • Vannkoker

Soverom

  • Sengetøy

Bad

  • 1 privat bad
  • Bidé
  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Toalettartikler (inkludert)

Underholdning

  • Flatskjerm-TV

Utendørsområder

  • Møblert balkong

Komfort

  • Air conditioning

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Ingen heis

Opplevelser

  • Barnebasseng

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 2 boenheter

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjestene vil motta en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner. Verten tar imot gjestene ved ankomst
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Verten tar imot gjestene ved ankomst

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Ekstrasenger er ikke tilgjengelige
Barnesenger (for spedbarn) er ikke tilgjengelige

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Et skadedepositum på THB 5000 må betales før innsjekking.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kontanter
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Har Sea view studio at Oceana by Lofty basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng og et barnebasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Sea view studio at Oceana by Lofty?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Sea view studio at Oceana by Lofty?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Sea view studio at Oceana by Lofty?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på Sea view studio at Oceana by Lofty?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Sea view studio at Oceana by Lofty?

Denne leiligheten ligger i Kamala og 10 minutters gange unna Big C Market Kamala og Kamala strand. Surin-stranden ligger 4,5 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.