Baanplaidoi Resort

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

5,6 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Frokost
Den nåværende prisen er 358 kr
inkludert skatter og avgifter
24. okt.–25. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Deluxe Double Room

  • Utsikt mot resort
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Deluxe Twin Room

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Deluxe Family Room

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 2 queensize-senger

Deluxe Large Family Room

  • 1 soverom
  • Plass til 8 personer
  • 4 queensize-senger
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Baanplaidoi Resort ligger i Hang Dong. Er par populære landemerker er Wat Phra Singh og Tha Phae-porten, og hvis det er shopping som står på planen, kan du ta turen til Chiang Mai nattbasar og Central Chiang Mai lufthavn. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Chiangmai boksearena eller 700-årsstadionen. Benytt også sjansen til å bli med på spennende utendørsaktiviteter som turer til fots eller med sykkel mens du er her. Se vår reiseguide til Hang Dong
Kart
34 Moo 9 Hangdong-Samoeng Rd., Bannpong, Hang Dong, Chiang Mai, 50230

Hva som finnes i nærheten

  • Doi Suthep-Pui nasjonalpark
    Doi Suthep-Pui nasjonalpark
    1 min gange - 0.0 km
  • Chiang Mai Universitet
    Chiang Mai Universitet
    26 min kjøring - 16.6 km
  • Tha Phae-porten
    Tha Phae-porten
    30 min kjøring - 25.2 km
  • Chiang Mai nattbasar
    Chiang Mai nattbasar
    31 min kjøring - 25.2 km
  • Nimmanhaemin-veien
    27 min kjøring - 17.3 km

Transport

  • Lamphun Pa Sao stasjon - 31 min kjøring
  • Chiang Mai (CNX-Chiang Mai internasjonale flyplass) - 22 min kjøring

Restauranter

  • More Coffee
    16 min kjøring
  • เสพย์ศิลป์ กลิ่นกาแฟบ้านนอก Bannok Cafe
    7 min kjøring
  • Ozark
    10 min kjøring
  • ปากจู๋
    5 min kjøring
  • The Higher Room
    4 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Baanplaidoi Resort

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Du kan se frem til fasiliteter som terrasse, hage og renseri-/vaskeritjenester på Baanplaidoi Resort. Skjem bort deg selv med thailandsk massasje og andre spatjenester. Stedets restaurant byr serverer både frokost og middag. I tillegg til fasiliteter som bar får gjestene tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette hotellet kan også friste med fordeler som
    • Utendørsbasseng og barnebasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Kontinental frokost (mot betaling), sykkelutleie og flyplasstransport (mot betaling)
    • Røykfritt område, møterom og safe i resepsjonen
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Baanplaidoi Resort kan skilte med fordeler i form av klimaanlegg samt fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Dusj og toalettartikler (inkludert)
    • Balkong, kjøleskap og kabel-TV

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Baanplaidoi Resort basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng og et barnebasseng.

Hvor mye koster det å bo på Baanplaidoi Resort?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 358 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Baanplaidoi Resort den 24. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Baanplaidoi Resort?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Baanplaidoi Resort?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Baanplaidoi Resort?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 20.00. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Baanplaidoi Resort?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Baanplaidoi Resort transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport. Du må betale THB 200 per kjøretøy.

Hvor ligger Baanplaidoi Resort?

Dette hotellet ligger i Hang Dong, like ved Doi Suthep-Pui nasjonalpark og 15 km fra Wat Phra That Doi Kham og Wat Intharawat. Dessuten ligger Chiang Mai nattlig safari og Grand Canyon vannpark 15 kilometer unna.

Anmeldelser

Anmeldelser av Baanplaidoi Resort

5,6

5,6

Renhold

7,4

Beliggenheten

7,2

Personale og service

5,6

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 1 av totalt 8 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 2 av totalt 8 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 1 av totalt 8 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 2 av totalt 8 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 2 av totalt 8 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

2/10 – Forferdelig

Likte ikke: Renhold og overnattingsstedets bygg og tilstand
We booked this resort on Valentines 2019. A total of 6 rooms with 13 of us for two night. We got there almost midnight on Feb 13th. We’re notice, no one stay at this place only us. This place is completely haunted. Three of the room got haunted on first night. The second night, on of our friend got possessed by ghost. Only one hotel staff, at night time for the whole place. He’s didn’t even help with anything. All 13 of us got so scared and gathered to stay in two rooms. We’re didn’t sleep all night, waiting til it’s get daylight. In the morning they have about 3-4 staffs, non of them speck English.
Bodde her 2 netter i februar 2019
Verifisert anmeldelse

2/10 – Forferdelig

Likte ikke: Renhold
We stay at this resort on Valentines week 2019. We booked total of 6 rooms with 13 of us for two night. We got to this resort almost midnight. We’re notice no one stay there only us. Most of us got chill through our body. First night,
Bodde her 2 netter i februar 2019
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Awesome wedding

We were at resort for a wedding and a large group of Australians and Thais had a great time. Did a lovely decoration job. Food excellent. Service excellent. Our go to person Neesha (phonetically) was an absolute gem. Nothing was too much. Always a beautiful smile. And her local connections were invaluable. 3 stars is prob accurate. It is 30/40 mins to the city- 250/400 Bt by Uber although they seemed a bit reluctant to come to resort for a pick up- coming from city seemed ok. It is in a rural area after all. Comfortable bed- we like firm beds. Very relaxing around the pool - clean but not sparkling. Kids had a ball however swimming.
Bodde her 4 netter i november 2017
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Good relax resort

You need a car because you are in the mountains. Personal was very helpful and kind with good tips for trips
Bodde her 7 netter i juli 2017
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Bodde her 2 netter i november 2025
Verifisert anmeldelse

4/10 – Dårlig

Likte ikke: Overnattingsstedets bygg og tilstand
Bodde her 2 netter i november 2024
Verifisert anmeldelse

4/10 – Dårlig

Likte ikke: Renhold og overnattingsstedets bygg og tilstand
Bodde her 2 netter i februar 2019
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte: Romkomfort
Bodde her 2 netter i januar 2019