Hele leiligheten

Apartments Senjo

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,4 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Kjøkken
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Uteplass
  • Grill
Den nåværende prisen er 865 kr
inkludert skatter og avgifter
20. okt.–21. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Studio (Apartments Senjo - Studio Apartment w)

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • Sjøutsikt
  • 24 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (enkel)

Leilighet (Apartments Senjo - One Bedroom Apartm)

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Sjøutsikt
  • 40 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 5 personer
  • 1 queensize-seng, 1 sovesofa (dobbel) og 1 sovesofa (enkel)

Leilighet (Apartments Senjo - One Bedroom Apartm)

  • Sjøutsikt
  • 33 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (dobbel)

Studio (Apartments Senjo - Studio Apartment w)

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • Sjøutsikt
  • 24 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (enkel)

Studio (Apartments Senjo - Studio Apartment w)

  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng og 1 sovesofa (enkel)
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Apartments Senjo ligger i nærheten av stranden i Konavle. Gruz havn og Dubrovnik fergehavn er verdt et besøk hvis du er på utkikk etter morsomme aktiviteter, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Banje-stranden og Lapad-stranden. Dubrovnik naturhistoriske museum og Dubrovnik akvarium er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Cavtat
Se flere leiligheter i Cavtat
Kart
Josip Kosora 2, Cavtat, Konavle, 20210

Hva som finnes i nærheten

  • Cavtat havn
    8 min gange - 0.7 km
  • Bukovacs hus og galleri
    12 min gange - 1.0 km
  • Sogneprestens palass
    12 min gange - 1.0 km
  • St. Nicholas' kirke
    12 min gange - 1.0 km
  • Mausoleum for Racic-familien
    19 min gange - 1.6 km

Transport

  • Dubrovnik (DBV) - 6 min kjøring

Restauranter

  • Ivan
    12 min gange
  • Leut Restaurant
    10 min gange
  • La Boheme
    12 min gange
  • Dalmatino
    11 min gange
  • Kolona
    11 min gange

Om dette overnattingsstedet

Apartments Senjo

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Apartments Senjo kan friste med blant annet terrasse. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Flyplasstransport (mot betaling), røykfritt område og griller
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Apartments Senjo kan skilte med komfort i form av klimaanlegg samt fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • Dusj, badekar eller dusj og toalettartikler (inkludert)
    • Flatskjerm-TV med Parabol-TV
    • Garderobeskap, balkong og kjøkken

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Strand

  • Strand i nærheten

Internett

  • Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Transport til og fra flyplassen tilbys mot betaling (til faste tider og på forespørsel hele døgnet)
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Familievennlige fasiliteter

  • Babyseng (inkludert)
  • Overnatting for barn inkludert i prisen (se detaljer)

Kjøkken

  • Kaffetrakter/tekoker
  • Kjøleskap
  • Mikrobølgeovn
  • Vannkoker

Soverom

  • Sengetøy

Bad

  • Badekar eller dusj
  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Toalettartikler (inkludert)

Underholdning

  • Flatskjerm-TV med satellittkanaler

Utendørsområder

  • Balkong
  • Grill
  • Terrasse

Komfort

  • Air conditioning

Kjæledyr

  • Kun servicedyr er tillatt (ingen kjæledyr)

Tilgjengelighetstilpasning

  • Ingen heis
  • Røykfritt overnattingssted

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Ingen rengjøring

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 6 boenheter

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen (betaling kan kreves). Gjestene må kontakte overnattingsstedet før reisen ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å gi informasjon om ankomsten
Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Verten tar imot gjestene ved ankomst
Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Verten tar imot gjestene ved ankomst

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt (servicedyr er velkomne og fritatt fra gebyrer)

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
1 barn, opptil 3 år, kan overnatte uten ekstra kostnader på rommet til foreldre eller foresatte dersom det bruker sengene som allerede finnes på rommet
Ekstrasenger er ikke tilgjengelige
Barnesenger er inkludert og tilgjengelige på forespørsel

Overnattingsstedets betalingsmåter

  • American Express
  • Discover
  • JCB International
  • Mastercard
  • Visa

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 20.00 EUR (én vei)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Overnattingsstedets registreringsnummer: 60894893161
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Apartments Senjo?

Nei, kun servicedyr er tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på Apartments Senjo?

Per 19. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 865 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Apartments Senjo den 20. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på Apartments Senjo?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Apartments Senjo?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Apartments Senjo?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Tilbyr Apartments Senjo transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale EUR 20.00 per kjøretøy.

Hvor ligger Apartments Senjo?

Denne leiligheten ligger i nærheten av strand og 15 minutters gange unna Cavtat havn, Bukovacs hus og galleri og Sogneprestens palass. Dessuten ligger St. Nicholas' kirke og Vår frue av snøen kirke kun 15 minutter unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Apartments Senjo

9,4

Suverent

9,6

Renhold

8,2

Beliggenheten

9,6

Personale og service

9,2

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 114 av totalt 156 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 34 av totalt 156 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 7 av totalt 156 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 1 av totalt 156 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 156 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Everything was perfect!
Bodde her 2 netter i september 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Very nice location! Cavtat is absolutely beautiful!! Right near a bus stop to Dubrovnik too
Bodde her 8 netter i august 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Very homely and lovely to stay at, stays cool throughout the day and the air con is amazing for the heat!
Bodde her 10 netter i juli 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Clean room, easy to check in and check out. The staff messaged us for very clear instructions.
Bodde her 1 natt i september 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
I thought I was booking in Dubrovnik, at first, I was a bit disappointed because it is a tiny bit inconvenient to get the 25 min to the place. But it was a lovely , quiet town. Place had a stunning view of the sea! Met a wonderful uber driver.
Bodde her 1 natt i september 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Ottimo appartamento in zona tranquilla della localita'. Ottimi tjtti i servizi in generale cmq
Bodde her 3 netter i juli 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Clean comfortable and exactly what I needed. It can be a little noisy but nothing to be concerned about. All great!
Bodde her 1 natt i august 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Owner was helpful and accommodating. Excellent unit for what we needed. Would def love to stay there again.
Bodde her 1 natt i mai 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Good
Bodde her 1 natt i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Alltifrån bokning, incheckning till utcheckning var perfekt. Boendet var rent och med modern inredning. Fantastisk utsikt mot havet från balkongen. Vi fick snabb återkoppling på våra frågor. Vi kommer gärna tillbaka till detta boende.
Bodde her 3 netter i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Clean room, parking
Bodde her 1 natt i mai 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, innsjekking og annonsens korrekthet
Close parking, convenient to Airport, and a nice view from our room. Added bonus: about 900 m walk to Cavtat, a pleasant waterfront promenade
Bodde her 1 natt i mai 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
The room is spotless. Kitchen is compact, but it has everything we need. Parking is right outside the building. Staff is very friendly and helpful.
Bodde her 2 netter i juni 2026
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte: Renhold og overnattingsstedets bygg og tilstand
Nice stay
Bodde her 1 natt i mai 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, romkomfort og kommunikasjon
Ystävällinen, kaunis merinäköala, hyvä sijainti.
Bodde her 1 natt i juni 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
Excelent location near to the airport!
Bodde her 1 natt i mars 2024
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Vi var i lägenheten bara en natt innan det var dagt för ett tidigt flyg nästa morgon. Men utsikten var väldigt fin och rent och fint lägenhet med allt du behöver i lägenheten.
Bodde her 1 natt i mai 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
Struttura pulita e ottima per soggiornarci. Completa di tutto il necessario per starci più giorni.
Bodde her 1 natt i august 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Everything was beyond expectation Great communication Great location and view Close to the airport I m very pleased I highly recommend this place
Bodde her 1 natt i mai 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, innsjekking, kommunikasjon og annonsens korrekthet
Ideal!
Bodde her 1 natt i april 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
Room was exactly what we needed, close to the airport and a short walk to the marina where there is a nice selection of restaurants and shops. Easy check in and was very clean
Bodde her 1 natt i juni 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
Very nice stay. The reception is so helpful
Bodde her 1 natt i februar 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Près de l’aéroport
Bodde her 1 natt i juni 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter, overnattingsstedets bygg og tilstand og kommunikasjon
Host is so nice Room is clean and quiet 2nd floor is nice sea view
Bodde her 1 natt i september 2025
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, romkomfort og kommunikasjon
Hade det mesta man behöver, inte så långt till centrum och till överkomligt pris.
Bodde her 7 netter i september 2025