Gregory Comfort Hotel

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,8 av 10 –
Utmerket

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert frokost
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
Den nåværende prisen er 1 096 kr
inkludert skatter og avgifter
12. sep.–13. sep.

Se hvilke fordeler du får med VIP Access

Få mer som medlem

  • Nå Silver-nivå eller høyere for å spare minst 15 % på utvalgte VIP Access-overnattingssteder
  • Opplev enestående kvalitet og service
  • Få en fordel under oppholdet på utvalgte overnattingssteder pluss oppgradering av rom inkludert, tidlig innsjekking og sen utsjekking ved tilgjengelighet

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Dobbeltrom – design, hageutsikt

10,0 av 10
Suverent
(2 anmeldelser)
  • Hageutsikt
  • 27 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Tremannsrom – comfort

  • 45 m²
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Luksussuite, sjøutsikt

  • Sjøutsikt
  • 60 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng, 1 enkeltseng og 1 lang enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Tremannsrom – executive

  • Sjøutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng ELLER 1 enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Gregory Comfort Hotel ligger i nærheten av stranden i Khaniá. Den gamle venetianske havnen og Souda havn er verdt et besøk hvis du er på utkikk etter morsomme aktiviteter, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Agia Marina strand og Nea Khora strand. Limnoupolis vannpark og Gresk nasjonalt fotballmuseum er også verdt et besøk. Benytt også sjansen til å ta del i vannaktiviteter som fisking mens du er her. Se vår reiseguide til Khaniá
Kart
Agios Fanourios, Chania, 731 00

Hva som finnes i nærheten

  • Agioi Apostoloi-stranden
    Agioi Apostoloi-stranden
    10 min gange - 0.9 km
  • Kalamaki Beach
    10 min gange - 0.9 km
  • Sunset-stranden
    10 min gange - 0.9 km
  • Iguana-stranden
    2 min kjøring - 1.9 km
  • Stalos strand
    2 min kjøring - 2.3 km

Transport

  • Khania (CHQ – Ioannis Daskalogiannis) - 31 min kjøring

Restauranter

  • Stalos Cafe
    3 min kjøring
  • Papanikolakis
    5 min kjøring
  • Notis
    3 min kjøring
  • DeRlikatessen
    6 min kjøring
  • ε'μίς
    7 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Gregory Comfort Hotel

  • Hotell nær Den gamle venetianske havnen
  • Fasiliteter som kontinental frokost (inkludert), bassengbar og kaffebar/kafé står på menyen hos Gregory Comfort Hotel. I tillegg til fasiliteter som hage og bibliotek får gjestene tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette hotellet kan også friste med fordeler som
    • Sesongbasert utendørsbasseng og barnebasseng med solsenger
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Sykkelutleie, flyplasstransport (mot betaling) og hurtigutsjekking
    • Heis, safe i resepsjonen og tur-/billettassistanse
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Gregory Comfort Hotel kan skilte med komfort i form av sengetøy av topp kvalitet og klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe på rommet.
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Bad med dusj og toalettartikler (inkludert)
    • 32 tommers smart-TV med Parabol-TV

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Ekstern parkering innenfor 10 meter er inkludert
  • Gateparkering tilgjengelig
  • Transport til og fra flyplassen tilbys mot betaling (på forespørsel hele døgnet)
  • Transport i nærområdet opptil 5 kilometer (inkludert)
  • Transport til/fra busstasjonen (mot betaling)
  • Parkering utendørs på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Mat og drikke

  • Kontinental frokost (inkludert) serveres daglig fra kl. 08.00 til kl. 10.00
  • Bar ved bassenget
  • Bar/lounge
  • Kafé

Restauranter på stedet

  • Bar

Opplevelser

  • Barnebasseng
  • Bibliotek
  • Sykkelutleie
  • Utendørsbasseng

Familievennlige fasiliteter

  • Barnebasseng
  • Lydisolerte rom
  • Sesongåpent utendørsbasseng
  • Vaskerifasiliteter

Fasiliteter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Resepsjon med begrensede åpningstider
  • Safe i resepsjonen
  • Salgsautomat
  • Vaskerifasiliteter

Gjestetjenester

  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Rengjøring (daglig)

Utendørs

  • Hage
  • Solsenger ved bassenget

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Heis
  • Hevet toalettsete
  • Rullestolvennlig (kan ha begrensninger)
  • Støttehåndtak nær toalettet

Mer

  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Soverom

  • Blendingsgardiner
  • Overmadrass
  • Sengetøy av førsteklasses kvalitet

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Privat bad
  • Sjampo
  • Såpe
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Toalettpapir

Underholdning

  • 32-tommers smart-TV med satellittkanaler

Mer

  • Air conditioning
  • Lydisolerte rom
  • Safe
  • Strykejern/-brett på forespørsel

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.30 til kl. 23.00
Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig
Minstealder for innsjekking er 15 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00
Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig
Sen utsjekking avhenger av tilgjengelighet
Et gebyr påløper ved sen utsjekking
Hurtigutsjekking tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra busstasjonen (betaling kan kreves). For å avtale henting må gjestene kontakte overnattingsstedet 72 timer før ankomst ved bruk av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
Resepsjonen er åpen hver dag fra kl. 08.00 til kl. 17.00
Gjester som planlegger å ankomme utenfor ordinær innsjekkingstid, får en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og informasjon om nøkkelhenting. Resepsjonen har begrensede åpningstider
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 24 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 12.00
Det anbefales at gjester laster ned overnattingsstedets Expedia-mobilapp før innsjekking
Gjestene gjøres oppmerksomme på at det bor katter på dette overnattingsstedet
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Oppussing og stenging

De følgende fasilitetene er sesongmessig stengt hvert år. De vil være stengt fra 01. november til 31. mars:
  • Bar/lounge
  • Spisested(er)
  • Svømmebasseng

Adgangsmåter

Resepsjon med begrensede åpningstider, henting av nøkkel

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
1 barn, opptil 3 år, kan overnatte uten ekstra kostnader på rommet til foreldre eller foresatte dersom det bruker sengene som allerede finnes på rommet
Ekstrasenger er ikke tilgjengelige
Barnesenger (for spedbarn) er ikke tilgjengelige

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Khaniá pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 31. mars: EUR 1.50 per overnattingsenhet, per natt
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 31. oktober: EUR 5.00 per overnattingsenhet, per natt

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Valgfrie tillegg

  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 70 EUR (én vei)
  • Sen utsjekking er mulig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet)
  • Avgift for safe på rommet: 2 EUR per dag

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort og debetkort; ingen kontantbetalinger
Kontantløse transaksjoner er mulig
Langtidsleie er mulig
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat og utendørsbelysning
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Overnattingsstedets registreringsnummer: 1051085
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 500 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen
Det sesongbaserte bassenget er åpent fra 27. mars til 07. november
Det anbefales å bruke bil for å komme seg til og fra dette overnattingsstedet

Ofte stilte spørsmål

Har Gregory Comfort Hotel basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng og et barnebasseng. Svømmebassenget stenges for sesongen fra 01. november til 31. mars.

Hvor mye koster det å bo på Gregory Comfort Hotel?

Per 28. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 1 096 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Gregory Comfort Hotel den 12. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Gregory Comfort Hotel?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Gregory Comfort Hotel?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet. Det finnes også gratis parkering i nærområdet.

Når kan man sjekke inn på Gregory Comfort Hotel?

Innsjekkingen er fra kl. 14.30 til kl. 23.00.

Når må man sjekke ut på Gregory Comfort Hotel?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00. Sen utsjekking er tilgjengelig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet).

Tilbyr Gregory Comfort Hotel transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale EUR 70 per kjøretøy.

Hvor ligger Gregory Comfort Hotel?

Dette hotellet ligger i nærheten av strand, 0,6 kilometer unna Sunset-stranden og 4,7 kilometer unna Agia Marina strand. Dessuten ligger Kalamaki Beach og Agioi Apostoloi-stranden kun 10 minutter unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.