The SkyLoft Bangkok

Overnattingsstedets klasse: 3.5

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

7,4 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Treningsrom
  • Vaskeri
  • Kjøkken

Romalternativer

Luksusleilighet

  • Byutsikt
  • 50 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 queensize-seng
  • Kablet internett inkludert

Leilighet – exclusive, 1 soverom, byutsikt

  • Byutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

The SkyLoft Bangkok ligger i underholdningsdistriktet og nær en undergrunnsstasjon i bydelen Sukhumvit i Bangkok. Terminal 21 kjøpesenter og CentralWorld er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Chao Praya-elven og Lumphini-parken. Reiser du med barn? Da bør du ikke gå glipp av Bangkok kunst- og kultursenter og Thailand kultursenter. Se vår reiseguide til Bangkok
Kart
2099/456, 23rd Flr, Ideo Mobi Sukhumvit, Tower B, Bang Chark, Prakhanong, Bangkok, Bangkok, 10260

Hva som finnes i nærheten

  • Sukhumvit Road
    Sukhumvit Road
    12 min gange - 1.1 km
  • Century The Movie Plaza Sukhumvit
    2 min gange - 0.2 km
  • Lotus's Sukhumvit 50
    5 min gange - 0.5 km
  • W District
    1 min kjøring - 1.6 km
  • True Digital Park
    2 min kjøring - 2.7 km

Transport

  • On Nut BTS-stasjon - 2 min gange
  • Bangkok Khlong Tan stasjon - 7 min kjøring
  • Suvarnabhumi internasjonale flyplass (BKK) - 33 min kjøring

Restauranter

  • The Coffee Club
    2 min gange
  • Burger King
    1 min gange
  • อันยอง บาบีคิว บุฟเฟต์
    2 min gange
  • The Wood Land
    3 min gange
  • Santa Monica Diner
    3 min gange

Om dette overnattingsstedet

The SkyLoft Bangkok

  • Hotell med familievennlig profil nær Lumphini-parken
  • Fasiliteter som takterrasse, kaffebar/kafé og hage står på menyen hos The SkyLoft Bangkok. Det tilbys kablet internett (inkludert), og gjestene kan se frem til fasiliteter som lekeplass og spillrom.
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Utendørsbasseng og barnebasseng med solsenger og parasoller
    • Flyplasstransport (mot betaling), hurtigutsjekking og griller
    • Sykkelparkering, safe i resepsjonen og tur-/billettassistanse
    • Heis og biljardbord
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene er individuelt innredede og byr på komfort i form av sengetøy av topp kvalitet og klimaanlegg samt fasiliteter som separat sitteområde og safe.
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
    • Bad med dusj og hårføner
    • Balkong eller terrasse, garderobeskap og separat sitteområde

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har The SkyLoft Bangkok basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng og et barnebasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på The SkyLoft Bangkok?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på The SkyLoft Bangkok?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00. Tidlig innsjekking er mulig mot et gebyr på THB 600 (avhengig av tilgjengelighet). Sen innsjekking er tilgjengelig fra kl. 22.00 til kl. 07.00 mot et gebyr på THB 600.

Når må man sjekke ut på The SkyLoft Bangkok?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00. Sen utsjekking er tilgjengelig for THB 1200 (med forbehold om tilgjengelighet).

Tilbyr The SkyLoft Bangkok transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport fra kl. 06.00 til kl. 05.30 (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale THB 1000 per kjøretøy.

Hvor ligger The SkyLoft Bangkok?

Dette hotellet er familievennlig og ligger i underholdningsområdet i Bangkok og 3 kilometer unna Sukhumvit Road, Gateway Ekamai kjøpesenter og Bangkok universitet. Dessuten ligger Emporium og Soi Thonglor Road kun 5 kilometer unna. On Nut BTS-stasjon ligger to minutters gange unna, og Bang Chak BTS-stasjon ligger 11 minutters gange unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av The SkyLoft Bangkok

7,4

Bra

8,4

Renhold

8,2

Beliggenheten

6,4

Personale og service

8,0

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 4 av totalt 18 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 7 av totalt 18 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 4 av totalt 18 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 3 av totalt 18 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 18 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Perfekt

Bra läge riktigt nära skytrain. Rent, modernt. Inget hotell utan en egen lägenhet med tillgång till pool och allmänna utrymmen i samma byggnad. Ingen reception men svarar på Mail väldigt snabbt och hjälpsamma. Skulle absolut bo här igen! Typ ingen taxi hittar hit så säg att du vill åka till bts on nut station istället. Snabbt internet.
Bodde her 5 netter i mars 2018
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
交通方便,但是房間有點小,加上訂房的費用外,還要給每日100元泰銖,我住了8天自己打理整理房間,但第一天就要先付800元泰銖,下次不考慮這間公寓住宿
Bodde her 8 netter i november 2017
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

good

good
Bodde her 5 netter i juli 2017
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand

CP值高的小Studio套房

地點很好, 接近BTS和超市, 方便以及機動性高! 可以自己煮飯和洗衣服, 很像是自己家
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

很棒很喜歡

服務很棒,有任何需求都會幫忙協助處理,很喜歡他的小廚房及洗衣的設備,如果有在安排去泰國的旅行,會把他再度列入住宿名單裡。
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte: Renhold

Tiny room

Stayed for 3 nights. It is a studio room in a condo (23rd floor of Ideo Mobi) near to On Nut BTS. I had to pay a 2000 deposit and a 800 service fee (non-refundable). It has all the condo facilities. The room is small (20 m2) and comes with a small Kitchen with Washing machine. The view from the room is quite good but noisy due to the trains running. Good food and massage nearby.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Likte ikke: Personale og service

Not easy to find!!

.Not easy to check-in as this property is in a large multi-storey complex, and anyone booking this property is given instructions on how to gain access - l paid 900baht for pick-up from airport, which was by standard meter taxi, as l had anticipated problems in finding location -the driver was awaiting my arrival at airport, but on arriving close to property was uncertain how to contact the property rep, and finally made contact after a number of phone calls. 2000 baht, CASH refundable deposit,demanded on arrival - this amount not notified in Hotels. com property details
Verifisert anmeldelse

4/10 – Dårlig

Likte: Renhold
Likte ikke: Personale og service og romkomfort

Not a hotel but a private unit

It is not a serviced apartment, but a private unit. No check-in, no credit card, no receipts, no room cleaning, no signboards. There is a 800baht extra fee (no receipt) that it is a mandatory extra for 'using the building' which has a very small swimming pool.
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte: Renhold og overnattingsstedets bygg og tilstand

Good Location

Near Bts On Nut, home feel.
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte: Renhold og romkomfort
Likte ikke: Personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
I was stayed from Sep. 9 to Sep. 15 for six nights. In this period, the TV screen was little problem and only just three to five channels could see. Actually, only thai language channels. The DVD player also totally breakdown and washing machine also had problem. It should be check each facilities before guest arrival. That's really terrible. I think I would not choose to stay again if I have other choice.
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Good value for money

Nice small room at 23 floor. 100 m from On-Nut BTS. Good working free wifi. Small kitchen incl. refrigerator.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

立地利便、コスパ高し!

キッチン、洗濯機付きと設備に文句なし。ロケーションもオンヌット駅1〜2分。隣にマックスバリュー、通りの向かいにはテスコロータスもあり。駅前には屋台街があり、食事、テイクアウトも問題なし。プールも十二分の広さがあり、ほぼ私の貸切状態。(笑)次回も使いたいが、予約が取りにくいのが難と言えば難かも。
Verifisert anmeldelse

4/10 – Dårlig

Likte: Overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Likte ikke: Personale og service

個人所有の部屋を借りる感じ オンヌット駅前 24時間のスーパーマーケットが一階にあり

オンヌット駅前 24時間のスーパーマーケットが一階に有り ナイトマーケットも徒歩五分と便利だが、宿泊数日前にメール(英語)がきて、着いたら電話するように。フロントには行くなとのメール。到着後に電話し、 タイ人が迎えに来て宿泊施設の説明(全て英語) 個人所有のコンドミニアムを借りる感じです。 タオル、シーツ、掃除は一切なし、部屋に洗濯機有り。 旅に不馴れな人は普通のホテルをお勧めします。
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

舒適

很舒適的住宅!有家的感覺!
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

近捷運站的好住所

捷運on-nut出站即可抵達,鄰近大賣場,生活機能方便。住處門口還有便利超市,你可以隨時買到泰國風味的餐點和添購任何你生活所需的東西。大樓內有泳池,健身房,休憩室等公共設施,且屋主和服務人員都很有禮貌且親切。一個不同於飯店的住所選擇。
Verifisert anmeldelse

4/10 – Dårlig

Likte: Renhold
Likte ikke: Personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

후기 쓰기 참 어렵네요

수영장이 큽니다. 전 수영장이 제일 중요해서 선택했습니다. 하지만 수영장 바닥이 미끄럼 방지 타일이 없어요. 위험합니다. 로비 없어요. 필요하신 것이 생기시면 개인 핸드폰으로 연락 하셔야 합니다. 타올 첫날 받은 걸로 계속 빨아 쓰셔야 합니다. 교체해달라 하면 추가금액 내야된다합니다. 아파트라 룸청소도 안됩니다. 뜨거운물이 안나왔네요. 하지만 더운날씨라 그냥 말 안하고 썼습니다. 휴대폰으로 전화해서 말해야 하는데 유심카드에 전화가 안되어 그냥 귀찮아서 안했습니다. 미지근한물이 아닌 그냥 시원한 물만 나왔어요 엘레베이터와 복도가 너무 덥습니다. 창문이 없어서 그런거 같은데 객실 갈때마다 너무 더워서 힘들었습니다. 출장객들에게 강추. 그 외에는..잘....
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Bodde her 10 netter i november 2019
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit