Spice Palace Hotel

Overnattingsstedets klasse: 3.5

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,4 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Bar
  • Vaskeri
Den nåværende prisen er 706 kr
inkludert skatter og avgifter
3. nov.–4. nov.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Enkeltrom – standard

7,6 av 10
Bra
(4 anmeldelser)
  • Byutsikt
  • 12 m²
  • Plass til 1 person
  • 1 lang enkeltseng

Dobbeltrom – standard

7,8 av 10
Bra
(9 anmeldelser)
  • Byutsikt
  • 16 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng

Studiosuite – superior, tekjøkken

  • Byutsikt
  • 22 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Spice Palace Hotel ligger i nærheten av stranden i bydelen Stone by i Zanzibar by. Et par lokale landemerker er Hamamni Persian Baths og Beit el-Sahel (Palace Museum), mens Kariakoo Amusement Park og Siso Spice Farm er noen av attraksjonene i området. Se vår reiseguide til Zanzibar by
Kart
Soko Muhogo Street, Zanzibar Town, Mjini Magharibi Region

Hva som finnes i nærheten

  • Christ Church Cathedral
    Christ Church Cathedral
    3 min gange - 0.3 km
  • Den gamle festningen
    Den gamle festningen
    3 min gange - 0.3 km
  • Shangani-stranden
    Shangani-stranden
    3 min gange - 0.3 km
  • Forodhani-hagene
    Forodhani-hagene
    5 min gange - 0.5 km
  • Slavemarkedet
    Slavemarkedet
    5 min gange - 0.5 km

Transport

  • Zanzibar (ZNZ-Zanzibar internasjonale flyplass) - 20 min kjøring

Restauranter

  • Lukmaan Restaurant
    3 min gange
  • Maru Maru Terrace Restaurant
    2 min gange
  • Livingstone Beach Restaurant
    5 min gange
  • Beach House Restaurant
    6 min gange
  • Zanzibar Coffeehouse
    5 min gange

Om dette overnattingsstedet

Spice Palace Hotel

  • Hotell i Stone by
  • På Spice Palace Hotel kan du se frem til fasiliteter som terrasse, kaffebar/kafé og vaskeritjenester. Stedets restaurant, Blue Ocean, serverer lokale og internasjonale retter og byr på både frokost, lunsj og middag. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert), og gjestene kan se frem til fasiliteter som bar.
  • Du får også følgende fordeler:
    • Utendørsbasseng med solsenger
    • Flyplasstransport (mot betaling), heis og bagasjeoppbevaring
    • Tur-/billettassistanse, safe i resepsjonen og flerspråklig personale
    • Concierge-tjenester og døgnåpen resepsjon
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Spice Palace Hotel kan friste med komfort i form av romservice (døgnet rundt) og safe med plass til bærbar PC i tillegg til goder som klimaanlegg og badekåper.
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
    • Bad med dusj og toalettartikler (inkludert)
    • 65 centimeters Flatskjerm-TV med kabel-TV
    • Kjøleskap, vannkoker og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Spice Palace Hotel basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Spice Palace Hotel?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 706 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Spice Palace Hotel den 3. nov. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Spice Palace Hotel?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Spice Palace Hotel?

Dette hotellet tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Spice Palace Hotel?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 20.00. Det tilkommer et gebyr på 50 % ved tidlig innsjekking (avhengig av tilgjengelighet). Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Spice Palace Hotel?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00. Sen utsjekking er tilgjengelig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet).

Tilbyr Spice Palace Hotel transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale USD 50 per rom.

Hvor ligger Spice Palace Hotel?

Dette hotellet ligger i Stone by og få skritt unna Jaw's Corner, The Ancient Door of Stone Town og St. Joseph's Cathedral. Dessuten ligger Beit-al-Ajaib (underverkenes hus) og Hamamni Persian Baths kun 5 minutter unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Spice Palace Hotel

8,4

Veldig bra

8,8

Renhold

9,2

Beliggenheten

8,6

Personale og service

8,4

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 84 av totalt 173 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 56 av totalt 173 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 20 av totalt 173 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 4 av totalt 173 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 9 av totalt 173 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Rooms were the perfect size for my needs. I w as traveling to Zanzibar on business.
Bodde her 3 netter i september 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
I would highly recommend this hotel in Stone Town. It is a wonderful place to stay with very friendly staff and functional facilities. The breakfast is also decent too! Oh and the proximity to the ferry and most places. Nice gem.
Bodde her 2 netter i september 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
I stayed for 1 night came very late 2am but the staff and hotel was very accommodating, contacted the hotel ahead of time and they was able to send info to chk into there portal so that I can chk in before I landed, when I arrived the process wasn't even 5 mins and I was already in my room, and dont forget the free breakfast which was great. I definitely recommend and will stay here again. Thk you spice palace for all your hospitality.
Bodde her 1 natt i oktober 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Staff of the hotel was very friendly and helpfull. We couldn't ask something wrong to them. Location was very close to Forodhani Gardens.
Bodde her 3 netter i september 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
very good location of the hotel :) the staff is very friendly
Bodde her 2 netter i januar 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold
Good on a budget, good breakfast included. Room clean and bed comfortable, but in need of some maintenence
Bodde her 1 natt i juni 2026
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Clean, Quiet, Polite and Helpful staff. The Maasai guards were extremely kind and helpful.
Bodde her 1 natt i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Excellent service 👏 👍 👌
Bodde her 1 natt i mai 2026
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte: Renhold
Likte ikke: Personale og service
Wi-Fiの入りが良くなかった。屋上での朝食は、カラスが気になって仕方なかった。
Bodde her 2 netter i juli 2026
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

L'hôtel est idéalement situé au cœur de Stone town. Le rapport qualité. Prix et correct. Pour le prix payé.
Bodde her 1 natt i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Great and friendly staff who made me feel at home!
Bodde her 4 netter i februar 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Everything is fine here thanks 😊
Bodde her 1 natt i juni 2026
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Good hotel
Bodde her 3 netter i november 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold og fasiliteter
Great location good service excellent breakfast
Bodde her 8 netter i mai 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Loved it and loved the staff
Bodde her 1 natt i september 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
I enjoyed my stay here no complaints at all I plan to revisit with friends soon
Bodde her 2 netter i januar 2025
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Fint hotell mitt i hjärtat av Stone Town med gångavstånd till det mesta
Bodde her 3 netter i januar 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Großartig, alles zu Fuß erreichbar, City, Main points, Restaurants, Beach
Bodde her 17 netter i desember 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
I had a great stay at Spice Palace Hotel, perfect location, near to the most popular tourist attractions!
Bodde her 2 netter i mars 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Great place amazing price and location

This was a very nice hotel. The staff was very friendly it has a great roof top restaurant/bar the food was great would definitely stay again.
Bodde her 1 natt i mars 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
The people who worked there were very nice, helpful, and personable.
Bodde her 5 netter i august 2025
Verifisert anmeldelse

6/10 – Greit

Nice lobby, pool and cafe area. Rooms are dated and bedding is nasty! Staff great. Location good. Well priced for a short 1 night stay.
Bodde her 1 natt i juni 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Location location….everything is within walking distance!
Bodde her 1 natt i april 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
It was very peaceful and relaxing
Bodde her 4 netter i desember 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Nice boutique hotel. Good food and clean. Rooftop dinner option with the wine and seafood dinner was a nice suprise. Nice cozy pool.
Bodde her 1 natt i januar 2025