Hele leiligheten

Villa Damir - Petrčane

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Kjøkken
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Leilighet (One Bedroom Apartment with Terrace an)

  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 2 enkeltsenger og 1 sovesofa (enkel)

Leilighet (Superior One Bedroom Apartment with B)

  • Havutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 sovesofa (dobbel)

Leilighet (One Bedroom Apartment with Balcony an)

  • Havutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 sovesofa (dobbel)

Leilighet (One Bedroom Apartment with Terrace an)

  • Havutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 dobbeltseng og 1 enkeltseng

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Villa Damir - Petrčane ligger i Zadar. Et par kulturelle høydepunkter er Zadar Ethnological Museum og Museum of Ancient Glass, men hvis det er shopping som står på planen, kan du ta turen til City Galleria og Supernova kjøpesenter. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Visnjik sportssenter eller Kresimir Cosic-hallen. Se vår reiseguide til Zadar
Se flere leiligheter i Zadar
Kart
Ulica VI. 14, Zadar, Zadar, 23231

Hva som finnes i nærheten

  • Sjøorgel
    Sjøorgel
    17 min kjøring - 14.5 km
  • Kolovare strand
    Kolovare strand
    19 min kjøring - 16.0 km
  • Petrcane strand
    13 min gange - 1.1 km
  • Borik-stranden
    16 min kjøring - 13.6 km
  • Forum
    17 min kjøring - 14.5 km

Transport

  • Zadar (ZAD) - 34 min kjøring

Restauranter

  • Gostionica Burela
    9 min kjøring
  • Locanda Fast Food
    6 min kjøring
  • ventula
    11 min kjøring
  • Batela Caffe Bar
    13 min kjøring
  • Restaurant Kruske i jabuke
    11 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Villa Damir - Petrčane

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Villa Damir - Petrčane har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette er noen andre fordeler:
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Hagemøbler og røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Villa Damir - Petrčane kan skilte med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • 4 bad med dusj
    • Garderobeskap, kjøkken og kjøleskap

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig i leiligheten: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Familievennlige fasiliteter

  • Babyseng

Kjøkken

  • Kjøleskap

Soverom

  • 4 soverom

Bad

  • 4 private bad
  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)

Utendørsområder

  • Utemøbler

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Ingen heis
  • Røykfritt overnattingssted

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Førstehjelpsskrin

Generelt

  • 4 boenheter

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 23.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjestene vil motta en e-post innen 48 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner. Verten tar imot gjestene ved ankomst
Du blir bedt om å sende overnattingsstedet en kopi av legitimasjon med bilde etter bestilling
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Verten tar imot gjestene ved ankomst

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Barnesenger er tilgjengelige på forespørsel

Overnattingsstedets betalingsmåter

  • American Express
  • Mastercard
  • Visa

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter i Zadar pålegger en avgift. Denne justeres etter sesongen og vil ikke nødvendigvis påløpe året rundt. Kontakt overnattingsstedet ved hjelp av informasjonen som finnes i bekreftelsen du mottar etter bestilling, dersom du har spørsmål.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. oktober til den 31. mars: EUR 1.50 per person, per natt for voksne og EUR 0.75 per natt for gjester i alderen 12-17 år. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. april til den 30. september: EUR 1.50 per person, per natt for voksne og EUR 0.75 per natt for gjester i alderen 12 til 17 år. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 12 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Valgfrie tillegg

  • Vugger (barnesenger) er tilgjengelige mot et gebyr

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar betalingskort; ingen kontantbetalinger
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Overnattingsstedet har sikkerhetstiltak som førstehjelpsskrin
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Dette overnattingsstedet er profesjonelt rengjort
Overnattingsstedets registreringsnummer: 60894893161
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Villa Damir - Petrčane?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Villa Damir - Petrčane?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Villa Damir - Petrčane?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 23.00.

Når må man sjekke ut på Villa Damir - Petrčane?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Villa Damir - Petrčane?

Denne leiligheten ligger i Zadar, 1 kilometer unna Petrcane strand og 5 kilometer unna Sognekirken. Dessuten ligger St. Nicholas kirke og Zaton-stranden kun 10 kilometer unna.