Tambopata Ecolodge

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Inkludert frokost
  • Flyplasstransport inkludert
  • Restaurant
  • Bar
  • Rengjøring
  • Døgnåpen resepsjon

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 1 av 1 rom

Dobbelt- eller tomannsrom – superior, ikke-røyk

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger ELLER 1 dobbeltseng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Tambopata Ecolodge ligger i en nasjonalpark og ved elvepromenaden i Tambopata. Vil du oppleve vakre naturomgivelser, kan du ta turen til Lac Sachavacayoc og Collpa Hermosa. Se vår reiseguide til Tambopata
Se flere lodger i Tambopata
Kart
Tambopata, Tambopata, Madre de Dios

Om dette overnattingsstedet

Tambopata Ecolodge

  • Hytte ved elvepromenaden
  • På Tambopata Ecolodge kan du se frem til fasiliteter som frokostbuffé (inkludert), flyplasstransport (inkludert) og shopping. Stedets restaurant serverer både frokost, lunsj og middag. Hage, spillrom og bar er noen av fasilitetene på stedet.
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Døgnåpen resepsjon, tur-/billettassistanse og safe i resepsjonen
    • Bagasjeoppbevaring, flerspråklig personale og røykfritt område
    • Vanndispenser
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Tambopata Ecolodge kan skilte med komfort i form av eget spiseområde.
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
    • Regndusjhode og toalettartikler (inkludert)
    • Eget spiseområde og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Tambopata Ecolodge?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Tambopata Ecolodge?

Denne hytta tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Tambopata Ecolodge?

Innsjekkingen er fra kl. 12.00 til kl. 13.30. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Tambopata Ecolodge?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 08.00.

Tilbyr Tambopata Ecolodge transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (inkludert).

Hvor ligger Tambopata Ecolodge?

Denne lodgen ved elvepromenaden ligger nær Fordømt innsjø. I samme område finner du dessuten Tres Chimbadas-innsjøen og Lac Sachavacayoc.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av Tambopata Ecolodge

10

Suverent

9,4

Renhold

8,0

Fasiliteter

10

Personale og service

8,8

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 3 av totalt 3 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 0 av totalt 3 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 3 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 3 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 3 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Excellent stay at Tambopata Ecolodge. Food and excursions were excellt
Bodde her 3 netter i september 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Amazing experience with Tambopata Ecolodge. Angelica was a great guide.
Bodde her 4 netter i desember 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Beautiful hotel in a pristine part of the Amazon. Fabulous and well informed guides- great tours included. Thanks Victor!
Bodde her 2 netter i juni 2024