ibis Styles Siem Reap

Overnattingsstedets klasse: 3.5

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,4 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
  • Frokost
Den nåværende prisen er 357 kr
inkludert skatter og avgifter
26. okt.–27. okt.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 4 av 4 rom

Rom – standard, 2 enkeltsenger

10,0 av 10
Suverent
(2 anmeldelser)
  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Rom – standard, 1 dobbeltseng

10,0 av 10
Suverent
(7 anmeldelser)
  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Rom – superior, 1 dobbeltseng

7,4 av 10
Bra
(3 anmeldelser)
  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Rom – superior, 2 enkeltsenger

  • 20 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Ibis Styles Siem Reap ligger i nærheten av fornøyelsesparker i bydelen Siem Reap bysentrum i Siem Reap. Pubgaten er et annet anbefalt sted å besøke. Se vår reiseguide til Siem Reap
Kart
Mondul 1 Village, Siem Reap, Siem Reap, 171202

Hva som finnes i nærheten

  • Det gamle markedsområdet
    Det gamle markedsområdet
    1 min gange - 0.1 km
  • Phsar Chas-markedet
    Phsar Chas-markedet
    2 min gange - 0.2 km
  • Pubgaten
    Pubgaten
    2 min gange - 0.2 km
  • Angkor nattlig marked
    Angkor nattlig marked
    7 min gange - 0.6 km
  • Siem Reap kunstsenter
    1 min gange - 0.0 km

Transport

  • Siem Reap-Angkor int. lufthavn (SAI) - 57 min kjøring

Restauranter

  • X-Bar
    2 min gange
  • Beatnik Speakeasy
    3 min gange
  • India Gate Restaurant
    2 min gange
  • Bakong Restaurant
    2 min gange
  • The Moon Villa & Spa
    2 min gange

Om dette overnattingsstedet

ibis Styles Siem Reap

  • Hotell nær Pubgaten
  • Angkor nattlig marked ligger ikke langt unna ibis Styles Siem Reap, som byr på både kaffebar/kafé, renseri-/vaskeritjenester og bar. Stedets restaurant, STREATS, byr på frokost, lunsj, middag og happy hour. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
    • Utendørsbasseng med solsenger og parasoller
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Frokostbuffé (mot betaling), flyplasstransport (mot betaling) og tilgang til innendørsbasseng i nærheten
    • Hurtigutsjekking, tur-/billettassistanse og bankettsal
  • Romfasiliteter
  • Alle de 112 rommene kan friste med fordeler i form av klimaanlegg i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert) og kontorstol.
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Te/pulverkaffe (inkludert) og vannkoker
    • Bad med regndusjhode og toalettartikler (inkludert)
    • 40 tommers LED-TV med Parabol-TV
    • Garderobeskap, resirkulering og baby-/barneseng (inkludert)

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har ibis Styles Siem Reap basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng. Bassenget er tilgjengelig fra kl. 07.00 til kl. 21.00.

Hvor mye koster det å bo på ibis Styles Siem Reap?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 357 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på ibis Styles Siem Reap den 26. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på ibis Styles Siem Reap?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på ibis Styles Siem Reap?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet. Det finnes også gratis parkering i nærområdet.

Når kan man sjekke inn på ibis Styles Siem Reap?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt. Det tilkommer et gebyr ved tidlig innsjekking (avhengig av tilgjengelighet). Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på ibis Styles Siem Reap?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00. Sen utsjekking er tilgjengelig mot et gebyr (med forbehold om tilgjengelighet).

Tilbyr ibis Styles Siem Reap transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale USD 40 per kjøretøy.

Hvor ligger ibis Styles Siem Reap?

Dette hotellet ligger i Siem Reap bysentrum, like ved Pubgaten.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av ibis Styles Siem Reap

9,4

Suverent

9,6

Renhold

9,4

Beliggenheten

9,4

Personale og service

9,4

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 87 av totalt 116 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 22 av totalt 116 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 3 av totalt 116 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 3 av totalt 116 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 1 av totalt 116 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Everything was fantastic.Restaurant had great meals all day dining .Location close to everything .Staff very good highly recommend Ibis Styles would stay again .
Bodde her 5 netter i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
It's the perfect hotel - affordable, clean, friendly staff, good location, and great food.
Bodde her 7 netter i mai 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Wonderful hotel located absolutely perfectly! It was clean, cool, modern, and the staff were so incredibly friendly and helpful.
Bodde her 7 netter i juni 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
利便性がとても良い
Bodde her 3 netter i april 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
ホテルの周辺は、NIGHT MARKETやOLD MARKET・PUB STREETと非常に近く、食事や買い物などには最適の場所でした。
Bodde her 3 netter i desember 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Staff are great and room was great. The location is the best
Bodde her 1 natt i februar 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Beautiful hotel and good breakfast.
Bodde her 1 natt i desember 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Excellent hotel
Bodde her 5 netter i desember 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Clean, safe, and very comfortable stay. The staff were extremely friendly and helpful throughout our visit. The breakfast was amazing and everything was well maintained. We felt very welcome and would definitely stay here again
Bodde her 3 netter i januar 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og fasiliteter
La chambre très clair, le design de l'hôtel et le personnel très serviable
Bodde her 2 netter i desember 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
This is an excellent property in a great location in Old Town. Staff was friendly and helpful, the property was immaculate and the breakfast was great (especially the coffee!) I’ll cone back again next time.
Bodde her 4 netter i mai 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Great place.
Bodde her 3 netter i november 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Great place
Bodde her 4 netter i januar 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Fantastic hotel in great location. Breakfast was iin the atttached restaurant so good quality. Highly recommend
Bodde her 4 netter i desember 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Great place super convenient location next to pub street and restaurants. Clean, great breakfast, will stay here again in the future.
Bodde her 2 netter i desember 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
This hotel was so close to the city proper and night market, but most importantly the property was clean and the staff was so helpful.
Bodde her 3 netter i februar 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Good plaxe
Bodde her 2 netter i mai 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Styles has got Style

First time to Siem Reap, hotel is in a great location and very quiet. I would stay here again
Bodde her 2 netter i februar 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Very nice hotel, close to Pub Street

A very nice, clean, modern hotel with a friendly staff! Very walkable to Pub Street and the night market, but also quiet.
Bodde her 2 netter i mai 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Just a great spot right in the center of things.
Bodde her 2 netter i januar 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Great hotel in a great location, everything you will need is very walkable. The hotel is very good quality with a great restaurant attached. Swimming pool is nice. Highly recommend staying here.
Bodde her 5 netter i desember 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Friendly Staff and Clean Rooms
Bodde her 1 natt i mars 2024
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Right in the city centre and walkable distance to entertainment areas.
Bodde her 2 netter i januar 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Modern, comfortable, very friendly and efficient staff
Bodde her 2 netter i februar 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Excellent hotel. Very new. Great location. Great staff.
Bodde her 5 netter i desember 2024