B&B Casa Alfareria 59

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

9,8 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Inkludert frokost
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Vaskeri
  • Rengjøring
Den nåværende prisen er 1 121 kr
inkludert skatter og avgifter
4. nov.–5. nov.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 3 av 3 rom

Dobbelt- eller tomannsrom

  • 14 m²
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng ELLER 2 enkeltsenger

Firemannsrom

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • 23 m²
  • Plass til 4 personer
  • 2 enkeltsenger og 1 køyeseng (enkel)

Rom, flere senger, ikke-røyk

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • 23 m²
  • Plass til 5 personer
  • 3 enkeltsenger og 1 køyeseng (enkel)

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

B&B Casa Alfareria 59 ligger i bydelen Triana, med forbindelse til en tog-/t-banestasjon. To populære severdigheter er Plaza Nueva og Det kongelige Alcázar i Sevilla, og Isla Magica temapark er en godt besøkt attraksjon. Metropol Parasol og La Giralda er to andre anbefalte steder å besøke. Se vår reiseguide til Sevilla
Kart
Calle Alfarería, 59, Seville, Sevilla, 41010

Hva som finnes i nærheten

  • Triana-broen
    Triana-broen
    3 min gange - 0.3 km
  • Plaza de Toros de la Real Maestranza
    Plaza de Toros de la Real Maestranza
    11 min gange - 1.0 km
  • Sevilla katedral
    Sevilla katedral
    16 min gange - 1.4 km
  • Det kongelige Alcázar i Sevilla
    Det kongelige Alcázar i Sevilla
    18 min gange - 1.5 km
  • Triana-markedet
    3 min gange - 0.3 km

Transport

  • Sevilla (XQA-Santa Justa jernbanestasjon) - 8 min kjøring
  • Plaza de Cuba T-banestasjon - 14 min gange
  • Sevilla (SVQ-San Pablo) - 34 min kjøring

Restauranter

  • Casa Cuesta
    3 min gange
  • Las Golondrinas
    4 min gange
  • Alfareria 21
    2 min gange
  • Casa Berrinche
    4 min gange
  • Las Golondrinas
    2 min gange

Om dette overnattingsstedet

B&B Casa Alfareria 59

  • Hotell nær Plaza Nueva
  • B&B Casa Alfareria 59 ligger i nærheten av Sevilla katedral og La Giralda og kan by på både komplett frokost (inkludert) og vaskeritjenester. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette er noen andre fordeler:
    • Flyplasstransport (mot betaling), concierge-tjenester og flerspråklig personale
    • Safe i resepsjonen, tur-/billettassistanse og bagasjeoppbevaring
    • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene er individuelt dekorerte og kan friste med goder i form av klimaanlegg og badekåper samt fasiliteter som wi-fi (inkludert) og safe.
  • Her er noen flere fasiliteter:
    • Bad med regndusjhode eller avslapningsbadekar pluss toalettartikler (inkludert)
    • Vannkoker, oppvarming og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på B&B Casa Alfareria 59?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på B&B Casa Alfareria 59?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 1 121 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på B&B Casa Alfareria 59 den 4. nov. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på B&B Casa Alfareria 59?

B&B Casa Alfareria 59 tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på B&B Casa Alfareria 59?

Innsjekkingen er fra kl. 13.00 til kl. 22.30. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på B&B Casa Alfareria 59?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr B&B Casa Alfareria 59 transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport. Du må betale EUR 35 per kjøretøy.

Hvor ligger B&B Casa Alfareria 59?

Dette hotellet ligger i Triana og 2 kilometer unna Plaza Nueva, Sevilla katedral og La Giralda. Dessuten ligger Det kongelige Alcázar i Sevilla og Metropol Parasol kun 2 kilometer unna. Plaza de Cuba T-banestasjon ligger 14 minutters gange unna og Plaza Nueva trikkeholdeplass ligger 17 minutters gange unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

Anmeldelser av B&B Casa Alfareria 59

9,8

Suverent

9,6

Renhold

10

Beliggenheten

10

Personale og service

9,6

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 38 av totalt 44 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 6 av totalt 44 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 44 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 44 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 44 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Accoglienza di Sonia e’ super
Bodde her 2 netter i august 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

The only place to stay.

Super comfortable B&B, clean rooms, tasty breakfast, hosts are amazing, kindhearted people 👍 Thank you for everything!
Bodde her 4 netter i juli 2019
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Excellent breakfast
Bodde her 2 netter i april 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Super atentos la Sra Rosa y Carlo
Bodde her 2 netter i august 2026
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
La estancia en Alfarería 59 fue expectacular en todos los aspectos de 10
Bodde her 1 natt i september 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Cuenta con excelentes anfitriones
Bodde her 3 netter i august 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Great place

Gente agradable, muy ! Y lugar encantador.
Bodde her 1 natt i september 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
It was a great stay. Property is located in walkble distance to the main sights and there are lot of dining options around. The owners were great and super helpful. Would certainly book this property again.
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Excelente

Muy agradable y cálida. En un atracctivo lugar trianero, rodeado de excelentes bares con apetitosas tapas y desde el que se puede ir adandado al centro de Sevilla
Bodde her 1 natt i oktober 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Maravilhoso . Recomendo

Incrível ! Anfitriões, café,localização, cozinha de apoio! Tudo excelente
Bodde her 3 netter i januar 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Great stay-this is my second time staying here and if I return to Sevilla in the future I will stay again. They are so accomodating and knowledgeable!
Bodde her 3 netter i september 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Gorgeous home. Very friendly host and hostess. Fantastic breakfast. Thoughtful touches.
Bodde her 1 natt i mars 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service og overnattingsstedets bygg og tilstand
Carlo es el perfecto anfitrión.
Bodde her 2 netter i januar 2025
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Incroyable
Bodde her 3 netter i oktober 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort
Ospitalità al di là di ogni aspettativa.Pulizia e cortesia estrema
Bodde her 2 netter i august 2023
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Accogliente e disponibile ad ogni richiesta. Non vicinissimo al centro ma raggiungibile a piedi in 20 minuti. Consigliato
Bodde her 2 netter i juli 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Mycket bra hotell

Så trevligt hotell personalen var helt fantastiska kan verkligen rekommenderas
Bodde her 3 netter i mai 2022
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Séjour

Séjour très agréable. Carlo et Rosa sont très sympathiques conseils, adresses...
Bodde her 2 netter i april 2022
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
De accommodatie is gelegen op een loop afstand van alle bezienswaardigheden van het oude centrum van Sevilla. Het warme welkom van Carlo en Rosa maakt dat je heel snel thuis voelt. De hulpvaardigheid van Carlo met het vinden van bezienswaardigheden het beschrijven van routes, een betere reisleider kan je je niet wensen. Een adres wat ik iedereen die echt in de Spaanse gastvrijheid wil ervaren kan aanraden Wij gaan daar zeker weer gebruik van gaan maken.
Bodde her 6 netter i mars 2022
Verifisert anmeldelse

8/10 – Bra

Likte: Renhold, personale og service og romkomfort

Vacances

Un couple merveilleux Le propriétaire m’a donné un explication de la ville à la perfection extraordinaire
Bodde her 1 natt i november 2021
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Very caring welcoming. Carlo and Rosa were highly reactive to our needs in a familylike atmosphere
Bodde her 2 netter i juli 2020
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold og personale og service
Propriétaires adorables, serviables, disponibles,cadre de vie lumlneux
Bodde her 7 netter i mars 2020
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

Un super B&B dans un quartier de Séville animé

Petite structure familiale tenue par des hôtes très sympathiques. très bon petit déjeuner.
Bodde her 1 natt i februar 2020
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, overnattingsstedets bygg og tilstand og romkomfort

5 stelle!

Consiglio vivamente questa struttura a pochi passi dal centro. Ho soggiornato con la mia famiglia e ci siamo sentiti a casa. I signori Rosa e Carlo, simpaticissimi, sono a completa disposizione per qualsiasi cosa. Ottimi e apprezzati consigli. Pulizia eccellente. Grazie ancora Rosa e Carlo.
Bodde her 2 netter i februar 2020
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Un trato muy familiar y acogedor. Los dueños son un encanto
Bodde her 1 natt i februar 2020