Ljosafoss Guest House

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

7,2 av 10 –
Bra

Populære fasiliteter

  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
Den nåværende prisen er 1 413 kr
inkludert skatter og avgifter
9. sep.–10. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 6 av 6 rom

Firemannsrom – comfort

  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 enkeltseng og 1 køyeseng (enkel)
  • Wi-fi inkludert

Familierom

  • 1 soverom
  • Plass til 6 personer
  • 2 enkeltsenger og 2 køyesenger (enkle)
  • Wi-fi inkludert

Tomannsrom – comfort

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – comfort

8,0 av 10
Veldig bra
(1 anmeldelse)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Tomannsrom – basic

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 2 enkeltsenger
  • Wi-fi inkludert

Dobbeltrom – basic

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Ljosafoss Guest House ligger i landlige omgivelser i Selfoss. Et par kulturelle høydepunkter er Skyrland museum og Listasafn Árnesinga, mens Selfoss kirke og Hulefolket er noen av landemerkene i området. Se vår reiseguide til Selfoss
Kart
Ljosafossskoli, 805, Selfoss

Hva som finnes i nærheten

  • Thingvellir nasjonalpark
    Thingvellir nasjonalpark
    15 min kjøring - 18.7 km
  • Álftavatn
    8 min kjøring - 7.0 km
  • Kerid-krateret
    14 min kjøring - 18.0 km
  • Gamle Meieri mathall
    20 min kjøring - 24.6 km
  • Selfoss kirke
    22 min kjøring - 25.3 km

Transport

  • Reykjavik (RKV-Reykjavik innenlands) - 67 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Ljosafoss Guest House

  • Hotell i landlige omgivelser
  • Ljosafoss Guest House har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Hurtigutsjekking, hurtiginnsjekking og concierge-tjenester
    • Tur-/billettassistanse, TV i lobbyen og røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Ljosafoss Guest House kan skilte med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere fasiliteter:
  • Oppvarming og rengjøring på forespørsel

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering utendørs på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Opplevelser

  • TV på fellesområdene

Fasiliteter

  • Delt kjøleskap
  • Delt mikrobølgeovn
  • Virtuell resepsjon

Gjestetjenester

  • Bytte av håndklær på forespørsel
  • Bytte av sengetøy (på forespørsel)
  • Concierge-tjenester
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Rengjøring på forespørsel

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Mer

  • Felles oppholdsrom
  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Bad

  • Håndklær (inkludert)

Mer

  • Oppvarming

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst
Hurtiginnsjekking tilgjengelig

Utsjekking

Utsjekking før kl. 12.00
Hurtigutsjekking tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjestene vil motta en e-post innen 24 timer før ankomst med innsjekkingsinstruksjoner og informasjon om nøkkelhenting. Boenheten har egen inngang
Gjestene kan få hjelp i den virtuelle resepsjonen
Det anbefales at gjester laster ned overnattingsstedets WhatsApp-mobilapp før innsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Henting av nøkkel, egen inngang

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar debetkort og kontanter
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Ljosafoss Guest House ?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på Ljosafoss Guest House ?

Per 26. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 1 413 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Ljosafoss Guest House den 9. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på Ljosafoss Guest House ?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Ljosafoss Guest House ?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på Ljosafoss Guest House ?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Hvor ligger Ljosafoss Guest House ?

Dette hotellet ligger i landlige omgivelser og 15 kilometer unna Thingvallavatn, Álftavatn og Kerid-krateret. Nesjavellir ligger 17 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.