Hele ferieboligen·Privat vert

Single-storey house with pool in the San Jordi Castellón golf course

Bildegalleri av Single-storey house with pool in the San Jordi Castellón golf course

Basseng
Eksteriør
Overnattingsstedets uteområder
Terrasse/patio
Eget kjøkken

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Hele ferieboligen

2 soverom2 bad100 m²

Populære fasiliteter

  • Vaskemaskin
  • Uteplass
  • Parkering
  • Utsikt mot golfbane

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Single-storey house with pool in the San Jordi Castellón golf course

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Single-storey house with pool in the San Jordi Castellón golf course har fasiliteter som hage og vaskeritjenester. Det tilbys wi-fi på rommet.
  • Dette er noen andre fordeler:
  • Hagemøbler
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Single-storey house with pool in the San Jordi Castellón golf course kan friste med komfort i form av safe og internettilgang.
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
    • 2 bad med bidé og badekar eller dusj
    • Veranda eller lanai, utendørslys og oppvarming

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig i huset: wi-fi

Parkering og transport

  • Parkering på stedet

Soverom

  • 2 soverom
  • Sengetøy

Bad

  • 2 bad
  • Badekar eller dusj
  • Bidé
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Såpe
  • Toalettpapir

Utendørsområder

  • Hage
  • Utemøbler
  • Veranda/lanai

Klesvask

  • Vaskemaskin
  • Vaskeritjenester

Komfort

  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Røykeområde

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Safe
  • Strykejern/-brett

Sikkerhetstiltak

  • Karbonmonoksidalarm (verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet)
  • Røykvarsler (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)
  • Førstehjelpsskrin
  • Brannslukningsapparat
  • Lås med låsefalle

Generelt

  • Boenhetens størrelse: 100 kvadratmeter
  • Hage

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekking fra kl. 15.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.30

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Du får en e-post fra verten med instruksjoner for innsjekking og utsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Utsjekkingsinstruksjoner

Verten krever at du gjør følgende før du sjekker ut:
Ta av brukt sengetøy og samle brukte håndklær
Fjern personlige eiendeler, fjern rester av mat og drikke og ta ut søppel
Slå av lysene, lås dørene og returner nøklene
Hvis du ikke følger instruksjonene, kan det føre til en negativ anmeldelse fra verten.

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne
Informasjon fra verten: Respecter la tranquillité des autres propriétaire

Arrangementer

Ingen arrangementer tillatt

Røyking

Røyking tillatt: i anviste områder

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre arrangementer på stedet
Verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet
Overnattingsstedet har sikkerhetstiltak som brannslukningsapparat, førstehjelpsskrin og reilelås
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Dette overnattingsstedet administreres gjennom vår samarbeidspartner Vrbo. Du får en e-post fra Vrbo med en link til en Vrbo-konto der du kan endre eller avbestille bestillingen din.
Overnattingsstedets registreringsnummer: ESFCTU000012009001145623000000000000CV-VUT0046537-CS7, CV-VUT0046537-CS

Verdt å nevne

Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 1000 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen

Om området

denne ferieboligen ligger i San Jorge. Hvis aktiviteter står på planen, er Panoramica Golf og Puerto de Vinaròs verdt et besøk, mens MUCBE Cultural Centre of Sant Francesc Convent og Labyrinten i Peníscola er noen av attraksjonene i området. Se vår reiseguide til San Jorge
Se flere ferieboliger i San Jorge
Kart
Sant Jordi, Castelló

Hva som finnes i nærheten

  • Peniscola-slottet
    Peniscola-slottet
    39 min kjøring - 37.3 km
  • L'Ampolla-stranden
    L'Ampolla-stranden
    48 min kjøring - 57.9 km
  • Panoramica Golf
    3 min gange - 0.3 km
  • Puerto de Vinaròs
    27 min kjøring - 23.0 km
  • Peñíscola Plaza Suites Spa
    33 min kjøring - 31.8 km

Transport

  • Ulldecona -Alcanar-La Senia stasjon - 23 min kjøring
  • Castellon de la Plana (CDT-Castellón Costa Azahar) - 58 min kjøring

Restauranter

  • Agora Bar
    17 min kjøring
  • Bar Moreno
  • Restaurant La Costa
    17 min kjøring
  • Plaça de Bous Festes de Maig
  • Restaurant Qi Lai Xuan
    17 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Single-storey house with pool in the San Jordi Castellón golf course?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Single-storey house with pool in the San Jordi Castellón golf course?

Overnattingsstedet har parkeringsplass.

Når kan man sjekke inn på Single-storey house with pool in the San Jordi Castellón golf course?

Innsjekkingen begynner kl. 15.00.

Når må man sjekke ut på Single-storey house with pool in the San Jordi Castellón golf course?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.30.

Hvor ligger Single-storey house with pool in the San Jordi Castellón golf course?

Denne ferieboligen ligger i San Jorge, 0,3 kilometer unna Panoramica Golf og 20 kilometer unna Iglesia de Sant Miquel og Karting. Dessuten ligger Alcanar-stranden og Marjal-stranden 20 kilometer unna.

Anmeldelser av Single-storey house with pool in the San Jordi Castellón golf course

Anmeldelser

10

Suverent