Habitación Mama Chayo-Segundo piso

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjæledyrvennlig
  • Wi-fi inkludert
  • Aircondition
  • Parkering

Om området

dette hotellet ligger i San Francisco. Er det shopping som står på planen, kan du ta turen til San Pancho Nayarit-marked, mens Sayulita strand og Punta de Mita-stranden kan friste med vakre naturomgivelser. Entreamigos og Los Arroyos Verdes er også verdt et besøk. Området byr på vannaktiviteter som snorkling, surfing og fisking, men du kan også oppleve den flotte naturen gjennom ridning. Se vår reiseguide til San Francisco
Kart
San Francisco, MX-NAY

Hva som finnes i nærheten

  • San Pancho Nayarit-marked
    San Pancho Nayarit-marked
    3 min gange - 0.3 km
  • Sayulita strand
    Sayulita strand
    24 min kjøring - 9.2 km
  • Angelical Spa
    3 min gange - 0.3 km
  • Entreamigos
    10 min gange - 0.9 km
  • San Francisco-stranden
    16 min gange - 1.3 km

Transport

  • Puerto Vallarta, Jalisco (PVR-Licenciado Gustavo Diaz Ordaz internasjonale flyplass) - 56 min kjøring

Restauranter

  • Cafe Paraiso
    2 min gange
  • Taquería los Arbolitos
    3 min gange
  • La Tarraya
    2 min gange
  • La Taza de Café
    1 min gange
  • Marias
    2 min gange

Om dette overnattingsstedet

Habitación Mama Chayo-Segundo piso

  • Hotell nær San Pancho Nayarit-marked
  • Habitación Mama Chayo-Segundo piso har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Utendørsbasseng
    • Bøker, hagemøbler og røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Habitación Mama Chayo-Segundo piso kan skilte med komfort i form av klimaanlegg samt fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
    • Bad med dusj og sjampo
    • Veranda eller lanai, utendørslys og begrenset rengjøring

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 250+ mbps (for 3-5 personer eller opptil 10 enheter)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: internett

Opplevelser

  • Bøker
  • Utendørsbasseng

Gjestetjenester

  • Rengjøring (begrenset tilgjengelighet)

Utendørs

  • Utemøbler

Tilgjengelighet

  • Hvis du har spesifikke tilgjengelighetsbehov, må du kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen du mottok etter bestilling.
  • Øvre etasjer kan kun nås via trapper

Mer

  • Lokaleide og -organiserte turer, omvisninger og aktiviteter
  • Røyking er ikke tillatt

Romfasiliteter

Bad

  • Dusj
  • Håndklær (inkludert)
  • Sjampo
  • Toalettpapir

Mer

  • Air conditioning

Regler

Innsjekking

Innsjekking fra kl. 15.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Du får en e-post fra verten med instruksjoner for innsjekking og utsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Utsjekkingsinstruksjoner

Verten krever at du gjør følgende før du sjekker ut:
Slå av lysene og returner nøklene
Hvis du ikke følger instruksjonene, kan det føre til en negativ anmeldelse fra verten.

Kjæledyr

Kjæledyr er tillatt
Hunder og katter er de eneste kjæledyrene som er velkomne
Maksimalt 1 (opptil 25 kg per kjæledyr)

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Arrangementer

Ingen arrangementer tillatt

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Kontantløse transaksjoner er mulig
Det er ikke tillatt å arrangere fester eller andre arrangementer på stedet
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: førstehjelpsskrin
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Dette overnattingsstedet administreres gjennom vår samarbeidspartner Vrbo. Du får en e-post fra Vrbo med en link til en Vrbo-konto der du kan endre eller avbestille bestillingen din.
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Har Habitación Mama Chayo-Segundo piso basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Habitación Mama Chayo-Segundo piso?

Ja, Habitación Mama Chayo-Segundo piso tillater hunder og katter (maksimalt 1) med en vekt på opptil 25 kg per dyr.

Hvor mye koster det å parkere på Habitación Mama Chayo-Segundo piso?

Overnattingsstedet har parkeringsplass.

Når kan man sjekke inn på Habitación Mama Chayo-Segundo piso?

Innsjekkingen begynner kl. 15.00.

Når må man sjekke ut på Habitación Mama Chayo-Segundo piso?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Habitación Mama Chayo-Segundo piso?

Dette hotellet ligger i San Francisco og få skritt unna Angelical Spa og San Pancho Nayarit-marked. Dessuten ligger Entreamigos og Las Huertas golfklubb kun 15 minutter unna.