Le Bosquet Guest Room with Shared Terrace & Garden, Wi-Fi

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjæledyrvennlig
  • Frokost
  • Parkering
Den nåværende prisen er 1 185 kr
inkludert skatter og avgifter
20. nov.–21. nov.

Om området

dette bed & breakfast-hotellet ligger i Rieucros. Et par lokale landemerker er Merovingernes nekropolis i Tabariane og Maison des Consuls, mens Ariégeoises regionale naturpark i Pyreneene og Bambusparken kan friste med vakre naturomgivelser. Reiser du med barn? Da bør du ikke gå glipp av Bisonfarmen og La Belle Verte. Ta del i utendørsaktiviteter som fotturer og sykling mens du er her. Se vår reiseguide til Rieucros
Se flere bed and breakfast i Rieucros
Kart
Rieucros

Hva som finnes i nærheten

  • Ariégeoises regionale naturpark i Pyreneene
    Ariégeoises regionale naturpark i Pyreneene
    22 min kjøring - 25.5 km
  • Notre-Dame de Vals-kirken
    10 min kjøring - 5.4 km
  • Maison des Consuls
    11 min kjøring - 10.2 km
  • Mirepoix katedral
    11 min kjøring - 10.2 km
  • Pamiers katedralen
    19 min kjøring - 18.1 km

Transport

  • Varilhes stasjon - 18 min kjøring
  • Carcassonne (CCF-Pays Cathare) - 50 min kjøring

Restauranter

  • L’Apothicaire
    9 min kjøring
  • Restaurant Llobet
    9 min kjøring
  • le casti
    9 min kjøring
  • Le St Maurice
    9 min kjøring
  • Socam S.A.
    7 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Le Bosquet Guest Room with Shared Terrace & Garden, Wi-Fi

  • Bed & Breakfast med familievennlig profil
  • Le Bosquet Guest Room with Shared Terrace & Garden, Wi-Fi kan friste med blant annet hage. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet.
  • Du kan også glede deg over fordeler som dette:
    • Basseng
    • Frokost (mot betaling), bordtennis og biljardbord
    • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Le Bosquet Guest Room with Shared Terrace & Garden, Wi-Fi byr på fasiliteter som wi-fi.
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
    • Dusj og hårføner
    • Terrasse eller platting, barnestol og vannkoker

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Le Bosquet Guest Room with Shared Terrace & Garden, Wi-Fi basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har svømmebasseng.

Hvor mye koster det å bo på Le Bosquet Guest Room with Shared Terrace & Garden, Wi-Fi?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 1 185 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Le Bosquet Guest Room with Shared Terrace & Garden, Wi-Fi den 20. nov. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Le Bosquet Guest Room with Shared Terrace & Garden, Wi-Fi?

Ja, kjæledyr er tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Le Bosquet Guest Room with Shared Terrace & Garden, Wi-Fi?

Overnattingsstedet har parkeringsplass.

Når kan man sjekke inn på Le Bosquet Guest Room with Shared Terrace & Garden, Wi-Fi?

Innsjekkingen begynner kl. 16.00.

Når må man sjekke ut på Le Bosquet Guest Room with Shared Terrace & Garden, Wi-Fi?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Le Bosquet Guest Room with Shared Terrace & Garden, Wi-Fi?

Dette bed & breakfast-hotellet er familievennlig og ligger i Rieucros, 3,6 kilometer unna Merovingernes nekropolis i Tabariane og 10 kilometer unna Bisonfarmen og Mirepoix katedral. Dessuten ligger Bambusparken og Maison des Consuls 15 kilometer unna.

Anmeldelser

Anmeldelser av Le Bosquet Guest Room with Shared Terrace & Garden, Wi-Fi

10

Suverent

Rangering på 10 − Utmerket. 1 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 1 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 1 anmeldelser.

Anmeldelser

Fra en partnerside

10/10 – Utmerket

Domaine parfait - "Comme a la maison"

Pros: Excellent accueil et suivi des hôtes. Emplacement ideal pour découvrir les Pyrénées ariégeoises. Grandes chambres, piscine tres agréable. Table d'hôtes et petit déjeuners fournis