Privat vert
Castle Inn Downtown KEF 2
Velg datoer for å se priser
Bildegalleri av Castle Inn Downtown KEF 2





Romalternativer
Sjekk tilgjengelighet for disse datoene
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!
Om området
dette gjestehuset ligger i Reykjanesbær. Et par kulturelle høydepunkter er Reykjanes kulturarvsmuseum og Reykjanes kunstmuseum, mens Stekkjarkot og Garður fyrtårn er noen av landemerkene i området. Duus hús kultursenter og Det islandske Rock 'n' Roll-museet er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Keflavík
Se flere gjestehus i KeflavíkKeflavík, Reykjanesbær
Hva som finnes i nærheten
- Reykjanes kulturarvsmuseum11 min gange - 0.9 km
- Duus hús kultursenter11 min gange - 0.9 km
- Reykjanes kunstmuseum11 min gange - 0.9 km
- Jotnekvinnens hule14 min gange - 1.2 km
- Det islandske Rock 'n' Roll-museet18 min gange - 1.6 km
Transport
- Keflavik internasjonale flyplass (KEF) - 10 min kjøring
Restauranter
- Sbarro10 min kjøring
- Maika’i10 min kjøring
- Loksins Bar10 min kjøring
- Kvikk Café10 min kjøring
- Jómfrúin10 min kjøring
Om dette overnattingsstedet
Castle Inn Downtown KEF 2
- Utvalgte fasiliteter og tjenester
- Castle Inn Downtown KEF 2 har alt du trenger.
- Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
- Røykfritt område
- Romfasiliteter
- Alle gjesterommene på Castle Inn Downtown KEF 2 kan skilte med fasiliteter som internettilgang.
Lignende overnattingssteder

Hotel Viking
Hafnarfjordur
Hotel Viking
Hafnarfjordur
- Boblebad
- Inkludert frokost
- Inkludert parkering
- Wi-fi inkludert
8.6 av 10, Utmerket, 1 609 anmeldelser
8,6
Utmerket
1 609 anmeldelser
Prisen er 1 652 kr
1 652 kr
inkludert skatter og avgifter
31. okt.–1. nov.

Hotel Vellir
Hafnarfjordur
Hotel Vellir
Hafnarfjordur
- Boblebad
- Inkludert parkering
- Wi-fi inkludert
- Treningsrom
9.0 av 10, Fantastisk, 1 002 anmeldelser
9,0
Fantastisk
1 002 anmeldelser
Prisen er 1 304 kr
1 304 kr
inkludert skatter og avgifter
5. nov.–6. nov.

ASKA Heiðmörk
Vatnsendi
ASKA Heiðmörk
Vatnsendi
- Inkludert parkering
- Wi-fi inkludert
- Bar
- Lydisolerte rom
8.6 av 10, Utmerket, 367 anmeldelser
8,6
Utmerket
367 anmeldelser
Prisen er 1 130 kr
1 130 kr
inkludert skatter og avgifter
25. okt.–26. okt.

Nupan Deluxe
Keflavík
Nupan Deluxe
Keflavík
- Inkludert parkering
- Wi-fi inkludert
- Stue/spiseområde
9.2 av 10, Fantastisk, 69 anmeldelser
9,2
Fantastisk
69 anmeldelser
Prisen er 1 470 kr
1 470 kr
inkludert skatter og avgifter
25. okt.–26. okt.

Reykjavik Marina - Berjaya Iceland Hotels
Vesturbær
Reykjavik Marina - Berjaya Iceland Hotels
Vesturbær
- Wi-fi inkludert
- Restaurant
- Frokost
- Forretningstjenester
9.4 av 10, Suverent, 1 004 anmeldelser
9,4
Suverent
1 004 anmeldelser
Prisen er 1 525 kr
1 525 kr
inkludert skatter og avgifter
2. nov.–3. nov.

Strand Hotel Apartments
Hafnarfjörður
Strand Hotel Apartments
Hafnarfjörður
- Inkludert parkering
- Wi-fi inkludert
- Mikrobølgeovn
- Kjøkken
9.4 av 10, Suverent, 85 anmeldelser
9,4
Suverent
85 anmeldelser
Prisen er 1 896 kr
1 896 kr
inkludert skatter og avgifter
31. okt.–1. nov.

Fisherman's Village
Garðabær
Fisherman's Village
Garðabær
- Inkludert parkering
- Wi-fi inkludert
- Døgnåpen resepsjon
- Ekstra senger/barnesenger
9.2 av 10, Fantastisk, 1 003 anmeldelser
9,2
Fantastisk
1 003 anmeldelser
Prisen er 1 322 kr
1 322 kr
inkludert skatter og avgifter
13. nov.–14. nov.

Downtown Reykjavík Apartments
Holt
Downtown Reykjavík Apartments
Holt
- Vaskemaskin
- Tørketrommel
- Inkludert parkering
- Wi-fi inkludert
8.6 av 10, Utmerket, 692 anmeldelser
8,6
Utmerket
692 anmeldelser
Prisen er 1 191 kr
1 191 kr
inkludert skatter og avgifter
15. nov.–16. nov.

Iceland Comfort Apartments by Heimaleiga
Digranes
Iceland Comfort Apartments by Heimaleiga
Digranes
- Kjøkken
- Inkludert parkering
- Wi-fi inkludert
- Vaskeri
7.8 av 10, Bra, 944 anmeldelser
7,8
Bra
944 anmeldelser
Prisen er 1 645 kr
1 645 kr
inkludert skatter og avgifter
19. nov.–20. nov.

Eyja Guesthouse
Sandgerði
Eyja Guesthouse
Sandgerði
- Kjøkken
- Inkludert parkering
- Wi-fi inkludert
- Mikrobølgeovn
8.8 av 10, Utmerket, 35 anmeldelser
8,8
Utmerket
35 anmeldelser
Prisen er 1 187 kr
1 187 kr
inkludert skatter og avgifter
25. okt.–26. okt.
Ofte stilte spørsmål
Er det tillatt med kjæledyr på Castle Inn Downtown KEF 2?
Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.
Hvor mye koster det å parkere på Castle Inn Downtown KEF 2?
Overnattingsstedet har parkeringsplass.
Når kan man sjekke inn på Castle Inn Downtown KEF 2?
Innsjekkingen begynner kl. 15.00.
Når må man sjekke ut på Castle Inn Downtown KEF 2?
Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.
Hvor ligger Castle Inn Downtown KEF 2?
Dette gjestehuset ligger i Reykjanesbær og 10 minutters gange unna Reykjanes kulturarvsmuseum, Duus hús kultursenter og Reykjanes kunstmuseum. Dessuten ligger Jotnekvinnens hule og Det islandske Rock 'n' Roll-museet kun 2 kilometer unna.