Hele leiligheten

Beautiful Apartment on Ramsgate Sea-front

Overnattingsstedets klasse: 3.5

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Kjøkken

Om området

Denne leiligheten ligger i bydelen Addington Street i Ramsgate. Både Pegwell Bay Country Park og Sandwich and Pegwell Bay National Nature Reserve kan friste med vakre naturomgivelser, mens The Pinball Parlour og Ramsgate Maritime Museum (museum) er noen av attraksjonene i området. Broadstairs Leisure og Revolution Skatepark er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Ramsgate
Se flere leiligheter i Ramsgate
Kart
Apartment C6, Royal Sands, Marina Esplanade, Ramsgate, England, CT11 8FH

Hva som finnes i nærheten

  • Ramsgate Maritime Museum (museum)
    Ramsgate Maritime Museum (museum)
    6 min gange - 0.5 km
  • Ramsgate Tunnels
    1 min gange - 0.1 km
  • Ramsgate Beach (strand)
    1 min gange - 0.2 km
  • Albion Place park
    4 min gange - 0.4 km
  • Ramsgate Royal Harbour and Marina
    10 min gange - 0.9 km

Transport

  • Ramsgate Dumpton Park Station - 7 min kjøring
  • Gatwick flyplass (LGW) - 117 min kjøring

Restauranter

  • Ravensgate
    8 min gange
  • The Fermentorium
    8 min gange
  • Ramsgate Fish & Chips
    7 min gange
  • The Red Lion
    9 min gange
  • Montefiore Arms
    9 min gange

Om dette overnattingsstedet

Beautiful Apartment on Ramsgate Sea-front

  • Leilighet i Addington Street
  • Beautiful Apartment on Ramsgate Sea-front har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Denne leiligheten kan også friste med fordeler som
  • Selvbetjent parkering (inkludert)
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Beautiful Apartment on Ramsgate Sea-front byr på fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • 2 bad med dype avslapningsbadekar og hårføner
    • Privat hage, kjøkken og kjøleskap

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Beautiful Apartment on Ramsgate Sea-front?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Beautiful Apartment on Ramsgate Sea-front?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Beautiful Apartment on Ramsgate Sea-front?

Innsjekkingen varer til kl. 15.00.

Når må man sjekke ut på Beautiful Apartment on Ramsgate Sea-front?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Hvor ligger Beautiful Apartment on Ramsgate Sea-front?

Denne leiligheten ligger i Addington Street og få skritt unna Ramsgate Beach (strand) og Ramsgate Tunnels. Dessuten ligger Granville Theatre og Ramsgate Maritime Museum (museum) kun 10 minutter unna. Ramsgate Dumpton Park Station ligger 20 minutters gange unna og Ramsgate Station ligger 24 minutters gange unna.