Hele leiligheten

Depa Kava II

Overnattingsstedets klasse: 3

Bildegalleri av Depa Kava II

Rom
Rom
Bad
Oppholdsområde
Eget kjøkken

Populære fasiliteter

  • Kjøkken

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Depa Kava II

  • Leilighet nær Estadio Corregidora
  • Depa Kava II har alt du trenger.
  • Denne leiligheten kan også friste med fordeler som
  • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Depa Kava II kan friste med komfort i form av eget spiseområde.
  • Her er noen ekstra fasiliteter:
    • 2 bad med dusj
    • Eget spiseområde, tekjøkken og mikrobølgeovn

Lignende overnattingssteder

Om området

denne leiligheten ligger i Querétaro. Et par lokale landemerker er Santiago de Querétaro-akvedukten og Arches utsiktspunkt, men hvis det heller er shopping som står på planen, kan du ta turen til Antea Lifestyle Center og Puerta la Victoria. Ignacio Mena Rosales kulturhus og Kultursenteret Casa del Faldón er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Querétaro
Se flere leiligheter i Querétaro
Kart
Paseo Cuesta Bonita 603 Cuesta Bonita, Kava II, Querétaro, QUE, 76063

Hva som finnes i nærheten

  • Santiago de Querétaro-akvedukten
    Santiago de Querétaro-akvedukten
    7 min kjøring - 3.4 km
  • Querétaro konferansesenter
    2 min kjøring - 2.3 km
  • Teatro Metropolitano
    4 min kjøring - 3.1 km
  • EcoCentro messehall
    6 min kjøring - 4.9 km
  • Estadio Corregidora
    6 min kjøring - 3.8 km

Transport

  • Querétaro, Querétaro (QRO-Querétaro int.) - 26 min kjøring

Restauranter

  • Casa Inn Querétaro
    8 min kjøring
  • Tim Hortons
    8 min kjøring
  • Starbucks
    7 min kjøring
  • Starbucks
    14 min gange
  • Taquería “San Juan De Los Lagos”
    19 min gange

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Depa Kava II?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Depa Kava II?

Dette overnattingsstedet tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Depa Kava II?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 17.00.

Når må man sjekke ut på Depa Kava II?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Depa Kava II?

Denne leiligheten ligger i Querétaro og 5 kilometer unna Santiago de Querétaro-akvedukten, EcoCentro messehall og Josefa Ortiz de Domínguez Auditorium. Dessuten ligger Industriell klubb i Queretaro og Puerta la Victoria kun 5 kilometer unna.