Hele alpehytta

Beachfront Villa With Pool, Puerto Pollenca

Overnattingssted med 2.0 stjerner

Bildegalleri av Beachfront Villa With Pool, Puerto Pollenca

Alpehytte | Eksteriør
Alpehytte | Balkong
Alpehytte | Eksteriør
Alpehytte | 5 soverom og strykejern/-brett
Alpehytte | Spiseområde

Hele skihytta

5 soverom4 badPlass til 11 personer220 m²

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Vaskemaskin
  • Tørketrommel
  • Inkludert parkering
  • Uteplass
  • Grill

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Beachfront Villa With Pool, Puerto Pollenca

  • Skihytte nær Playa del Port de Pollença
  • Beachfront Villa With Pool, Puerto Pollenca ligger nær Pollensa havn og har fasiliteter som terrasse og hage.
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Innendørsbasseng og utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Griller og røykfritt område
  • Her er noen flere romfasiliteter:
    • 4 bad med hårføner
    • Balkong og oppvarming

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Innendørsbasseng
  • Utendørsbasseng

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Soverom

  • 5 soverom

Bad

  • 4 bad
  • Hårføner

Utendørsområder

  • Balkong
  • Grill
  • Hage
  • Terrasse

Klesvask

  • Vaskemaskin/tørketrommel

Komfort

  • Oppvarming

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Ingen heis
  • Røykfritt overnattingssted

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Strykejern/-brett

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • Hage

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 18.00
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjestene vil få en e-post med informasjon om innsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Avgifter

Du må betale følgende avgifter på overnattingsstedet (skatter kan være inkludert):

  • Lokale myndigheter pålegger en avgift som skal betales til overnattingsstedet. Avgiften reduseres med 50 % etter den 8. natten, og barn under 16 år er unntatt avgiften. Andre unntak og reduksjoner kan finne sted. For mer informasjon, ta kontakt med overnattingsstedet ved hjelp av opplysningene i bekreftelsen du mottar etter bestilling.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. november til den 30. april: EUR 0.55 per person, per natt i opptil 9 netter og deretter EUR 0.28. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.
  • Lokale myndigheter pålegger en avgift. Fra den 1. mai til den 31. oktober: EUR 2.20 per person, per natt i opptil 9 netter og deretter EUR 1.10. Denne avgiften gjelder ikke for barn under 16 år.

Vi har tatt med alle kostnadene overnattingsstedet har oppgitt til oss.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis
Som følge av nasjonale reguleringer, er det ikke mulig å betale mer enn EUR 1000 i kontanter på dette overnattingsstedet. For å få mer informasjon kan du kontakte overnattingsstedet ved å bruke kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen

Om området

Beachfront Villa With Pool, Puerto Pollenca ligger i Pollença. Pollensa havn og Alcúdia havn er verdt et besøk hvis du er på utkikk etter morsomme aktiviteter, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Playa del Port de Pollença og Alcúdia-stranden. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp mens du er i byen, kan du se om det skjer noe spennende på Plaza de Toros eller Karting Can Picafort. Se vår reiseguide til Puerto de Pollensa
Se flere skihytter i Puerto de Pollensa
Kart
Pollença, Balearic Islands

Hva som finnes i nærheten

  • Pollensa havn
    Pollensa havn
    18 min gange - 1.5 km
  • Playa d'Albercuix
    Playa d'Albercuix
    3 min kjøring - 2.5 km
  • Playa de Muro
    Playa de Muro
    16 min kjøring - 14.4 km
  • Playa del Port de Pollença
    2 min gange - 0.2 km
  • Playa de Can Cullerassa
    3 min kjøring - 2.8 km

Transport

  • Inca stasjon - 26 min kjøring
  • Palma de Mallorca (PMI) - 67 min kjøring

Restauranter

  • Unico Beach House
    1 min gange
  • Ca'n Josep
    8 min gange
  • Pro Cycle Cafe
    9 min gange
  • Tolo's
    12 min gange
  • Celler La Parra
    19 min gange

Ofte stilte spørsmål

Har Beachfront Villa With Pool, Puerto Pollenca basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et innendørsbasseng og et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Beachfront Villa With Pool, Puerto Pollenca?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Beachfront Villa With Pool, Puerto Pollenca?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Beachfront Villa With Pool, Puerto Pollenca?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 18.00.

Når må man sjekke ut på Beachfront Villa With Pool, Puerto Pollenca?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Beachfront Villa With Pool, Puerto Pollenca?

Denne alpehytta ligger i Pollença og 2 kilometer unna Playa del Port de Pollença og Pollensa havn. Dessuten ligger Playa de Can Cullerassa og Playa d'Albercuix kun 2 kilometer unna.

Anmeldelser av Beachfront Villa With Pool, Puerto Pollenca