Homestead Seaview Phu Quoc Hotel

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

8,4 av 10 –
Veldig bra

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert frokost
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Restaurant
  • Aircondition
Den nåværende prisen er 308 kr
inkludert skatter og avgifter
6. sep.–7. sep.

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 5 av 5 rom

Rom – deluxe, balkong, havutsikt

  • Havutsikt
  • 25 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert

Tremannsrom – deluxe, byutsikt

10,0 av 10
Suverent
(1 anmeldelse)
  • Byutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 3 personer
  • 1 kingsize-seng og 1 lang enkeltseng
  • Wi-fi inkludert

Dobbelt- eller tomannsrom – superior

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng ELLER 1 lang enkeltseng og 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Firemannsrom – familie, spabadekar, sjøutsikt

  • Sjøutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng og 1 dobbeltseng
  • Wi-fi inkludert

Rom – standard

9,0 av 10
Fantastisk
(2 anmeldelser)
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Homestead Seaview Phu Quoc Hotel ligger i bydelen Cua Lap i Phu Quoc. Phu Quoc nattmarked og Shophouse Grand World er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Phu Quoc-stranden og Ong Lang-stranden. Ngoc Hien perlegård og Ham Ninh fiskelandsby er også verdt et besøk. Området byr på vannaktiviteter som snorkling og fisking, men du kan også oppleve den flotte naturen gjennom turer til fots eller med sykkel. Se vår reiseguide til Duong Dong
Kart
Tran Hung Dao, Cua Lap, Phu Quoc, An Giang, 922200

Hva som finnes i nærheten

  • Phu Quoc-stranden
    Phu Quoc-stranden
    9 min gange - 0.8 km
  • Long Beach Center
    14 min gange - 1.2 km
  • Coi Nguon museum
    15 min gange - 1.3 km
  • Ngoc Hien perlegård
    5 min kjøring - 2.7 km
  • Phu Quoc nattmarked
    7 min kjøring - 5.0 km

Transport

  • Phu Quoc (PQC-Phu Quoc Intl.) - 8 min kjøring

Restauranter

  • Meo Kitchen
    14 min gange
  • Winston’s Burger And Beer
    10 min gange
  • Phuong Hoang Seafood Restaurant
    2 min kjøring
  • Phở bò Nam Định
    2 min kjøring
  • Tarapaca Cafe
    2 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

Homestead Seaview Phu Quoc Hotel

  • Hotell nær Phu Quoc-stranden
  • Velger du Homestead Seaview Phu Quoc Hotel, kan du dra nytte av fasiliteter som frokost med lokale retter (inkludert), terrasse og hage. Stedets restaurant, Olka, serverer lokale og internasjonale retter og byr på både frokost, lunsj og middag. I tillegg til fasiliteter som renseri-/vaskeritjenester får gjestene tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Noen andre fordeler er blant annet
    • Utendørsbasseng med solsenger
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Flyplasstransport (mot betaling), concierge-tjenester og tur-/billettassistanse
    • Minibank/banktjenester, safe i resepsjonen og døgnåpen resepsjon
  • Romfasiliteter
  • Alle de 68 rommene byr på komfort i form av sengetøy av topp kvalitet og arbeidsområder for bærbar PC samt fordeler som klimaanlegg og badekåper.
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Te/pulverkaffe (inkludert) og vannkoker
    • Bidé, badekar eller dusj og badekåper for barn
    • 50 tommers LCD-TV med Betalingskanaler
    • Garderobeskap, daglig rengjøring og skrivebord

Lignende overnattingssteder

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Transport til og fra flyplassen tilbys mot betaling (på forespørsel hele døgnet)
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Mat og drikke

  • Lokal frokost (inkludert) serveres daglig fra kl. 06.30 til kl. 09.30
  • Restaurant

Restauranter på stedet

  • Olka

Opplevelser

  • Utendørsbasseng

Familievennlige fasiliteter

  • Lydisolerte rom
  • Vaskerifasiliteter

Fasiliteter

  • Bagasjeoppbevaring
  • Døgnåpen resepsjon
  • Minibank
  • Safe i resepsjonen
  • Vaskerifasiliteter

Gjestetjenester

  • Concierge-tjenester
  • Hjelp til bestilling av turer og billetter
  • Rengjøring (daglig)
  • Renseri-/vaskeritjeneste

Utendørs

  • Hage
  • Solsenger ved bassenget
  • Terrasse

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Mer

  • Bankettsal
  • Røykeområder

Romfasiliteter

Soverom

  • Memory foam-madrass
  • Sengetøy av førsteklasses kvalitet

Bad

  • Badekar eller dusj
  • Badekåper
  • Badekåper for barn
  • Bidé
  • Håndklær (inkludert)
  • Hårføner
  • Sjampo
  • Såpe
  • Tannbørste og tannkrem
  • Toalettartikler (inkludert)
  • Toalettpapir
  • Tøfler

Underholdning

  • 50-tommers LCD-TV med premium kabelkanaler

Mat og drikke

  • Begrenset romservice
  • Flaskevann (inkludert)
  • Minibar
  • Teposer/pulverkaffe
  • Vannkoker

Mer

  • Air conditioning
  • Arbeidsområde for laptop
  • Lydisolerte rom
  • Safe
  • Skrivebord
  • Telefon

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt
Minstealder for innsjekking er 18 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet tilbyr transport fra flyplassen (betaling kan kreves). Gjestene må kontakte overnattingsstedet før reisen ved hjelp av kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å gi informasjon om ankomsten
En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Valgfrie tillegg

  • Avgift for flyplasstransport per voksen: 184000 VND (én vei)

Listen ovenfor er ikke fullstendig. Det kan hende at gebyrer og depositum ikke inkluderer skatter og avgifter, og det tas forbehold om endringer.

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Overnattingsstedet har følgende sikkerhetstiltak: brannslukningsapparat
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Har Homestead Seaview Phu Quoc Hotel basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Homestead Seaview Phu Quoc Hotel?

Per 28. aug. 2026 har vi funnet en startpris på 308 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Homestead Seaview Phu Quoc Hotel den 6. sep. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Homestead Seaview Phu Quoc Hotel?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Homestead Seaview Phu Quoc Hotel?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Homestead Seaview Phu Quoc Hotel?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til midnatt. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Homestead Seaview Phu Quoc Hotel?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr Homestead Seaview Phu Quoc Hotel transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport (tilgjengelig på forespørsel). Du må betale VND 184000 per kjøretøy.

Hvor ligger Homestead Seaview Phu Quoc Hotel?

Dette hotellet ved stranden ligger i Cua Lap og 15 minutters gange unna Phu Quoc-stranden og Long Beach Center. Dessuten ligger Coi Nguon museum og Ngoc Hien perlegård kun 2 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.