Hele ferieboligen

Phoenix Home: Heated Pool, Patio & Mountain Views!

Overnattingssted med 3.0 stjerner

Bildegalleri av Phoenix Home: Heated Pool, Patio & Mountain Views!

Hus (5 Bedrooms) | Oppholdsområde | TV og peis
Hus (5 Bedrooms) | Eget kjøkken | Mikrobølgeovn, ovn, kokeplater og oppvaskmaskin
TV og peis
TV og peis
Hus (5 Bedrooms) | Innvendig

Hele ferieboligen

5 soverom3 badPlass til 10 personer256 m²

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Inkludert parkering
  • Aircondition
  • Uteplass
  • Grill

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Phoenix Home: Heated Pool, Patio & Mountain Views!

  • Hytte nær Desert Ridge Marketplace
  • Phoenix Home: Heated Pool, Patio & Mountain Views! ligger i nærheten av Happy Valley Towne Centre (kjøpesenter) og har mye å by på. Det tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Griller og røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Phoenix Home: Heated Pool, Patio & Mountain Views! kan friste med komfort i form av peis og klimaanlegg.
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
    • 3 bad med dusj
    • Terrasse, kjøkken og oppvaskmaskin

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Utendørsbasseng

Parkering og transport

  • Ekstern parkering er inkludert
  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Kjøkken

  • Hurtigmikser
  • Kjøkkenutstyr
  • Komfyrtopp
  • Krydder
  • Mikrobølgeovn
  • Oppvaskmaskin
  • Papirhåndklær
  • Stekeovn

Soverom

  • 5 soverom
  • Sengetøy

Bad

  • 3 private bad
  • Dusj

Oppholdsområder

  • Peis
  • Stue

Underholdning

  • TV

Utendørsområder

  • Grill
  • Terrasse

Komfort

  • Air conditioning
  • Takvifte

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Røykfritt overnattingssted

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Strykejern/-brett

Sikkerhetstiltak

  • Karbonmonoksidalarm (verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet)
  • Røykvarsler (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 00.00
Kontaktløs innsjekking er tilgjengelig

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00
Kontaktløs utsjekking er tilgjengelig

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Du må sjekke inn et annet sted: [apartment]
Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 48 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Overnattingsstedets betalingsmåter

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Verten har oppgitt at det finnes en karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Om området

Denne hytta ligger i bydelen North Phoenix i Phoenix. Happy Valley Towne Centre (kjøpesenter) og Desert Ridge Marketplace er verdt et besøk hvis shopping står på planen, mens Camelback Mountain, Phoenix, Arizona, De forente stater kan friste med vakre naturomgivelser. Er du på utkikk etter et arrangement eller en kamp, bør du se om det skjer noe spennende på Peoria sportskompleks eller Westworld of Scottsdale. Se vår reiseguide til Phoenix
Se flere landsteder i Phoenix
Kart
1134 E Mohawk Dr, Phoenix, AZ, 85027

Hva som finnes i nærheten

  • Musikkinstrumentmuseum
    Musikkinstrumentmuseum
    7 min kjøring - 10.2 km
  • Reach 11 Sports Complex
    4 min kjøring - 5.7 km
  • Desert Ridge Marketplace
    5 min kjøring - 9.4 km
  • Desert Ridge Improv
    6 min kjøring - 9.8 km
  • Happy Valley Towne Centre (kjøpesenter)
    9 min kjøring - 12.0 km

Transport

  • Phoenix, AZ (DVT-Phoenix Deer Valley) - 4 min kjøring

Restauranter

  • Circle K
    3 min kjøring
  • McDonald's
    4 min kjøring
  • Dunkin'
    5 min kjøring
  • Nami Korean Kitchen & Sushi
    5 min kjøring
  • Culver's
    5 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Phoenix Home: Heated Pool, Patio & Mountain Views! basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Phoenix Home: Heated Pool, Patio & Mountain Views!?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Phoenix Home: Heated Pool, Patio & Mountain Views!?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet. Det finnes også gratis parkering i nærområdet.

Når kan man sjekke inn på Phoenix Home: Heated Pool, Patio & Mountain Views!?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 00.00.

Når må man sjekke ut på Phoenix Home: Heated Pool, Patio & Mountain Views!?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Phoenix Home: Heated Pool, Patio & Mountain Views!?

Denne cottagen ligger i North Phoenix, 4,4 kilometer unna Reach 11 Sports Complex og 10 kilometer unna HonorHealth Deer Valley Medical Center og University of Phoenix-Northwest Learning Center. Dessuten ligger Cave Creek golfbane og Happy Valley Towne Centre (kjøpesenter) kun 10 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser av Phoenix Home: Heated Pool, Patio & Mountain Views!