Leiligheter i Perth Hills

  • Det er lov å ombestemme seg

    Bestill hoteller med gratis avbestilling.
  • Gi deg selv litt ekstra

    Logg på og spar minst 10 % på tusenvis av hoteller.
  • Vær kresen

    Søk blant nesten en million overnattingssteder verden rundt.

Sjekk priser på disse datoene

Om to måneder
Om tre måneder
Om fire måneder

Våre anbefalinger for leiligheter i Perth Hills

Nice Two Bedroom Apartment with courtyard/balcony in secure complex

Kelmscott
7.0 av 10, Bra, (2 anmeldelser)
Prisen er 2 301 kr
inkludert skatter og avgifter
25. mai–26. mai

Nice 2 bedrooms and 1 bathroom apartment in the south east of the Perth City.

Kelmscott
5.0 av 10, (4 anmeldelser)
«Great location »
Australia
MeLz D.
Prisen er 2 301 kr
inkludert skatter og avgifter
25. mai–26. mai

Nice 2 bedrom apartment in foothills

Nice 2 bedrom apartment in foothills
Kelmscott
5.4 av 10, (3 anmeldelser)
Prisen er 2 180 kr
inkludert skatter og avgifter
27. mai–28. mai
Nice 2 bedrom apartment in foothills

Studio Escape

Studio Escape
Hamilton Hill
8.0 av 10, Veldig bra, (1 anmeldelse)
«The room was very nice, large and clean with microwave and sink. Location was great near Freo and the beach but the road could be a bit noisy at times.»
Australia
Robert S.
Prisen er 1 685 kr
inkludert skatter og avgifter
22. juni–23. juni
Studio Escape

Haven Studio Hideaway near Airport

Haven Studio Hideaway near Airport
Maida Vale
10.0 av 10, Suverent, (14 anmeldelser)
«Lovely swimming pool and great location. The room was very small however and the furniture extremely cramped. It would be better with more appropriate / functional furniture »
Australia
Michelle Y.
Prisen er 1 392 kr
inkludert skatter og avgifter
26. mai–27. mai
Haven Studio Hideaway near Airport

Modern Tiny House

Modern Tiny House
Hilton
9.6 av 10, Suverent, (14 anmeldelser)
«Outstanding host Ally, very accommodating, friendly. Everything you need to feel comfortable in accomodation. Have stayed here a few times now and each time is as good as before. »
Storbritannia
Ann M.
Prisen er 1 395 kr
inkludert skatter og avgifter
1. juni–2. juni
Modern Tiny House

The Sea Breeze Romantisk Leilighet

The Sea Breeze Romantisk Leilighet
Scarborough
Prisen er 2 951 kr
inkludert skatter og avgifter
25. mai–26. mai
The Sea Breeze Romantisk Leilighet

Urban Chic Studio by 'the Strip'

Urban Chic Studio by 'the Strip'
Victoria Park
9.0 av 10, Fantastisk, (2 anmeldelser)
«Has a laundry room and an outdoor gym for convenience. Large window for sunlight with good blackout blinds that faces side of another building with no windows on that side so great privacy »
USA
Samina S.
Prisen er 2 306 kr
inkludert skatter og avgifter
7. juni–8. juni
Urban Chic Studio by 'the Strip'

Kings Retreat on King Street

Kings Retreat on King Street
Perth sentrale forretningsdistrikt
8.0 av 10, Veldig bra, (2 anmeldelser)
Kings Retreat on King Street

The White Pearl - Leilighet med fantastisk havutsikt

The White Pearl - Leilighet med fantastisk havutsikt
Scarborough
10.0 av 10, Suverent, (2 anmeldelser)
«We had a bed issue with uncomfortable springs— they got the bed replaced within 24 hours, and communicated very well. It was impressive. »
Canada
mark
Prisen er 2 951 kr
inkludert skatter og avgifter
25. mai–26. mai
The White Pearl - Leilighet med fantastisk havutsikt

West Beach Lagoon 206 - Første etasje - 7 + dagers rabatter tilgjengelig!

Scarborough
8.0 av 10, Veldig bra, (1 anmeldelse)
«The unit was easy to access and it was in a great position.The starter pack was also very handy.»
Australia
Patricia O.
Prisen er 2 462 kr
inkludert skatter og avgifter
25. mai–26. mai

Scarborough Beach Front Resort - Shell Thirteen

Scarborough Beach Front Resort - Shell Thirteen
Scarborough
8.0 av 10, Veldig bra, (1 anmeldelse)
«The location of the resort and of the apartment was excellent. The beach, the pools as well as some Shops and a supermarket are very close and in walking distance. The staff was very reactive and helped within minutes. However, the apartment was not 100% clean when we arrived and some parts should be renovated. »
Australia
Florian
Prisen er 2 878 kr
inkludert skatter og avgifter
25. mai–26. mai
Scarborough Beach Front Resort - Shell Thirteen

West Beach Lagoon 123 - Ocean balkongutsikt - 7 + dagers rabatter tilgjengelig!

Scarborough
6.0 av 10, (2 anmeldelser)
«The apartment is clean and modern but the bedrooms are seriously in need of double glazed windows.For both bedrooms, you hear every car/truck driving past and as the bedrooms back onto the hwy, there is no relief from the noise from the hwy. »
Australia
David V.
Prisen er 2 595 kr
inkludert skatter og avgifter
28. mai–29. mai

Convenient 2-bedroom apartment near beautiful lake

Convenient 2-bedroom apartment near beautiful lake
Wembley
10.0 av 10, Suverent, (1 anmeldelse)
«Close to Coffee Shop.»
Australia
Gareth T.
Prisen er 3 482 kr
inkludert skatter og avgifter
25. mai–26. mai
Convenient 2-bedroom apartment near beautiful lake

Private Pool Studio with Cabana, Quiet Rockingham Retreat for Couples

Rockingham
Prisen er 2 197 kr
inkludert skatter og avgifter
25. mai–26. mai

Best Location Downtown Perth

Best Location Downtown Perth
Perth sentrale forretningsdistrikt
Prisen er 2 245 kr
inkludert skatter og avgifter
9. juni–10. juni
Best Location Downtown Perth

Apartment Perth CBD w/ balcony

Apartment Perth CBD w/ balcony
Perth sentrale forretningsdistrikt
Prisen er 2 557 kr
inkludert skatter og avgifter
2. juni–3. juni
Apartment Perth CBD w/ balcony

Forbes Manaa Living 1BR Suite

Forbes Manaa Living 1BR Suite
Applecross
Prisen er 2 302 kr
inkludert skatter og avgifter
25. mai–26. mai
Forbes Manaa Living 1BR Suite

Apartment with Balcony & Parking Perth

Apartment with Balcony & Parking Perth
Overnattingssted med 3.0 stjerner
Perth City Centre
10.0 av 10, Suverent, (1 anmeldelse)
«The apartment was super clean and well set up , handy to the CBD , we’ll definitely stay again»
New Zealand
Simon
Prisen er 1 974 kr
inkludert skatter og avgifter
25. mai–26. mai
Apartment with Balcony & Parking Perth

Rehoboth homes

Rehoboth homes
The Vines
6.0 av 10, (4 anmeldelser)
Prisen er 4 096 kr
inkludert skatter og avgifter
25. mai–26. mai
Rehoboth homes
Laveste pris per natt funnet de siste 24 timene, basert på et opphold på 1 natt for 2 voksne. Priser og tilgjengelighet kan endre seg. Ytterligere vilkår kan gjelde.
Logg på og spar 15 % i snitt på tusenvis av hoteller

Anmeldelser av populære hoteller i Perth Hills

Mer om Perth Hills

Leiligheter i Perth Hills

Antall gjesteanmeldelser
43
Overnatting
1 990
Laveste pris
1 392 kr
Høyeste pris
3 482 kr

Utforsk en verden av reiser med Expedia