De Salak Homestay

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

5,2 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Restaurant
  • Vaskeri
  • Rengjøring
  • Kjøkken

Romalternativer

Tilgjengelige filtre for rom
Viser 2 av 2 rom

Bungalow – standard, 3 soverom

  • Fjellutsikt
  • 15 m²
  • 3 soverom
  • Plass til 15 personer
  • 4 dobbeltsenger

Rom – deluxe

  • 15 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

De Salak Homestay ligger i Pamijahan. Både Halimun Salak-fjellets nasjonalpark og Nangka-fossefallet kan friste med vakre naturomgivelser, mens Kampung Budaya Sindang Barang og The Jungle Waterpark er noen av attraksjonene i området. Devoyage Bogor og The Jungle Vannpark er også verdt et besøk. Benytt også sjansen til å ta del i vannaktiviteter som fisking mens du er her. Se vår reiseguide til Pamijahan
Kart
Jalan Gunung Sari, Pamijahan, West Java, 16810

Hva som finnes i nærheten

  • Halimun Salak-fjellets nasjonalpark
    1 min gange - 0.0 km
  • IPB Universitet
    54 min kjøring - 28.4 km

Transport

  • Batutulis jernbanestasjon - 37 min kjøring

Restauranter

  • Kopi Tubing Cafe And Resto
    4 min kjøring
  • Omah Kopi AGEMAN
    14 min kjøring
  • Bukit Panorama By Kopi Dari Hati
    23 min kjøring
  • De' Saung
    23 min kjøring
  • Sahabat Caffe
    20 min kjøring

Om dette overnattingsstedet

De Salak Homestay

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Velger du De Salak Homestay, kan du dra nytte av fasiliteter som terrasse, hage og lekeplass. Skjem bort deg selv med massasje og andre spatjenester. Gjestene kan også se frem til fasiliteter som vaskeritjenester og restaurant.
  • Dette er noen andre fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Flyplasstransport (mot betaling)
  • Her er noen ekstra romfasiliteter:
    • Privat bad med dusj
    • Kjøkken og daglig rengjøring

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har De Salak Homestay basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på De Salak Homestay?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på De Salak Homestay?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på De Salak Homestay?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til når som helst.

Når må man sjekke ut på De Salak Homestay?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Tilbyr De Salak Homestay transport til flyplassen?

Ja, det tilbys flyplasstransport.

Hvor ligger De Salak Homestay?

Dette hotellet ligger i Pamijahan, 0,1 kilometer unna Halimun Salak-fjellets nasjonalpark og 20 kilometer unna Nangka-fossefallet og Air Terjun Curug Nangka. Dessuten ligger IPB Universitet og Kampung Budaya Sindang Barang 25 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

5,2