Hotel O Pondok Wisata Kaliandra Kaliurang

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

1,0 av 10 –

Populære fasiliteter

  • Wi-fi inkludert
Den nåværende prisen er 37 kr
inkludert skatter og avgifter
24. okt.–25. okt.

Romalternativer

Økonomirom

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng

Dobbeltrom

  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 dobbeltseng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Hotel O Pondok Wisata Kaliandra Kaliurang ligger i Pakem. Et par kulturelle høydepunkter er Ullen Sentalu-museet og Merapi museum, men hvis det er shopping som står på planen, kan du ta turen til Sleman rådhus og Pakuwon kjøpesenter. Obelix Village - Mini Zoo Jogja og Jogja Bay er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Pakem
Kart
01, Jalan Kesehatan, Kaliurang,, Hargobinangun, Pakem, Sleman,, Pakem, Yogyakarta, 55583

Hva som finnes i nærheten

  • Malioboro-gaten
    Malioboro-gaten
    38 min kjøring - 27.4 km
  • Yogyakarta-monumentet
    Yogyakarta-monumentet
    38 min kjøring - 27.4 km
  • Gembira Loka Zoo
    Gembira Loka Zoo
    42 min kjøring - 31.7 km
  • Tlogo Putri Kaliurang
    11 min gange - 1.0 km
  • Malioboro kjøpesenter
    41 min kjøring - 29.8 km

Transport

  • Yogyakarta stasjon - 24 min kjøring
  • Yogyakarta (JOG-Adisucipto internasjonale flyplass) - 52 min kjøring

Restauranter

  • Griya Persada Convention Hotel and Resort
    15 min gange
  • Sate Kambing Pak MIN
    2 min gange
  • Kahyangan Terrace
    15 min gange
  • Sate Donald Kaliurang
    5 min gange
  • Cafe D'coba
    3 min gange

Om dette overnattingsstedet

Hotel O Pondok Wisata Kaliandra Kaliurang

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Hotel O Pondok Wisata Kaliandra Kaliurang har alt du trenger. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Dette hotellet kan også friste med fordeler som
  • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Hotel O Pondok Wisata Kaliandra Kaliurang kan friste med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere romfasiliteter:
  • Bad med dusj og såpe

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Hotel O Pondok Wisata Kaliandra Kaliurang?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på Hotel O Pondok Wisata Kaliandra Kaliurang?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 37 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Hotel O Pondok Wisata Kaliandra Kaliurang den 24. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på Hotel O Pondok Wisata Kaliandra Kaliurang?

Dette hotellet tilbyr ikke parkering.

Når kan man sjekke inn på Hotel O Pondok Wisata Kaliandra Kaliurang?

Innsjekkingen begynner kl. 13.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Hotel O Pondok Wisata Kaliandra Kaliurang?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Hvor ligger Hotel O Pondok Wisata Kaliandra Kaliurang?

Dette hotellet ligger i Pakem og 15 minutters gange unna Ullen Sentalu-museet og Tlogo Putri Kaliurang. Dessuten ligger Stonehenge Merapi og Merapi museum kun 5 kilometer unna.

Kan jeg avbestille gratis og få full refusjon?

Ja. Fordi det er viktig å vise fleksibilitet tilbyr overnattingsstedet gratis avbestilling for utvalgte rompriser. Ta en titt på avbestillingsreglene til overnattingsstedet på nettstedet vårt for å få mer informasjon om eventuelle unntak eller krav.

Anmeldelser

1,0