Hele leiligheten

Exclusive Lakeside Villa: Resort Amenities

Overnattingsstedets klasse: 3

Bildegalleri av Exclusive Lakeside Villa: Resort Amenities

Fasade
Innvendig
Innvendig
Innvendig
Innvendig

Hele leiligheten

3 soverom2 bad

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Kjøkken
  • Tørketrommel
  • Aircondition

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Exclusive Lakeside Villa: Resort Amenities

  • Leilighet i Bahama Bay
  • Exclusive Lakeside Villa: Resort Amenities har alt du trenger. Det tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert).
  • Denne leiligheten kan også friste med fordeler som
    • Utendørsbasseng
    • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Exclusive Lakeside Villa: Resort Amenities byr på komfort i form av arbeidsområder for bærbar PC og klimaanlegg.
  • Her ser du noen flere fasiliteter:
    • 2 bad med badekar eller dusj
    • TV med kabel-TV
    • Kjøkken, oppvaskmaskin og mikrobølgeovn

Overnattingsstedets fasiliteter

Basseng/spa

  • Utendørsbasseng

Internett

  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Familievennlige fasiliteter

  • Høy barnestol

Kjøkken

  • Komfyrtopp
  • Mikrobølgeovn
  • Oppvaskmaskin
  • Stekeovn

Soverom

  • 3 soverom

Bad

  • 2 private bad
  • Badekar eller dusj

Underholdning

  • TV med kabelkanaler

Klesvask

  • Tørketrommel

Arbeidsområder

  • Arbeidsområde for bærbar PC

Komfort

  • Air conditioning

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Røykfritt overnattingssted

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Strykejern/-brett

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Røykvarsler (verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • 28 boenheter

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekking fra kl. 16.00

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Du må sjekke inn et annet sted: [at_the_office]
Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
Du må kontakte overnattingsstedet via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen minst 72 timer før ankomst for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Overnattingsstedets betalingsmåter

  • Mastercard
  • Visa

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kredittkort – ingen kontantbetalinger
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har oppgitt at det finnes en røykvarsler på overnattingsstedet
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Om området

Denne leiligheten ligger i bydelen Bahama Bay i Four Corners. GamlebyenOld Town og Disney Springs™ er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil få med deg noen av områdets populære attraksjoner, kan du ta turen til Walt Disney World® Resort og Disney's Animal Kingdom® Theme Park. Du må ikke gå glipp av Disney's Hollywood Studios® og Epcot®. Se vår reiseguide til Davenport
Se flere leiligheter i Orlando
Kart
113 Andros Ave, #113, Davenport, FL, 33897

Hva som finnes i nærheten

  • Disney's Animal Kingdom® Theme Park
    Disney's Animal Kingdom® Theme Park
    16 min kjøring - 15.4 km
  • Magic Kingdom® Park
    Magic Kingdom® Park
    22 min kjøring - 25.9 km
  • Disney Springs™
    Disney Springs™
    22 min kjøring - 28.0 km
  • Northeast Regional Park
    4 min gange - 0.4 km
  • Lake Davenport
    6 min gange - 0.6 km

Transport

  • Kissimmee Station - 31 min kjøring
  • Kissimmee, Florida (ISM-Kissimmee Gateway) - 42 min kjøring

Restauranter

  • McDonald's
    4 min kjøring
  • Twistee Treat Berry Town
    4 min kjøring
  • 7-Eleven
    3 min kjøring
  • Culver's
    6 min kjøring
  • Starbucks
    6 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Har Exclusive Lakeside Villa: Resort Amenities basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Exclusive Lakeside Villa: Resort Amenities?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Exclusive Lakeside Villa: Resort Amenities?

Innsjekkingen begynner kl. 16.00.

Når må man sjekke ut på Exclusive Lakeside Villa: Resort Amenities?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Exclusive Lakeside Villa: Resort Amenities?

Denne leiligheten ligger i Bahama Bay, 0,6 kilometer unna Lake Davenport og 5 kilometer unna Four Corners FC og Northeast Regional Park. Highland Reserve Golf Club ligger 4 kilometer unna.