Alam Bali Homestay

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Frokost
  • Vaskeri
  • Rengjøring
Den nåværende prisen er 209 kr
inkludert skatter og avgifter
24. okt.–25. okt.

Romalternativer

Dobbelt- eller tomannsrom – standard

  • Hageutsikt
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 queensize-seng

Du vil kanskje også like

Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Alam Bali Homestay ligger på stranden i bydelen Tanjung Benoa i Nusa Dua. Bali Collection kjøpesenter og Seminyak plass er verdt et besøk hvis shopping står på planen, men hvis du heller vil oppleve vakre naturomgivelser, kan du dra til Nusa Dua-stranden og Jimbaran-stranden. Waterbom Bali og Alchemy Yoga og Meditasjonssenter Uluwatu er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Nusa Dua
Se flere gjestehus i Nusa Dua
Kart
71 Gg. Pandu, Nusa Dua, Bali, 80363

Hva som finnes i nærheten

  • Tanjung Benoa-stranden
    Tanjung Benoa-stranden
    6 min gange - 0.5 km
  • Nusa Dua-stranden
    Nusa Dua-stranden
    10 min kjøring - 4.0 km
  • Kuta strand
    Kuta strand
    26 min kjøring - 19.0 km
  • Melia-stranden
    6 min gange - 0.5 km
  • Wibisana Marine Adventures
    7 min gange - 0.7 km

Transport

  • Denpasar (DPS-Ngurah Rai internasjonale flyplass) - 23 min kjøring

Restauranter

  • Nagisa Japanese Restaurant
    4 min gange
  • Warung Bamboo Beach Bar
    6 min gange
  • Spice
    11 min gange
  • Grand Benoa Rest
    4 min gange
  • Ketut's BBQ Kitchen
    2 min gange

Om dette overnattingsstedet

Alam Bali Homestay

  • Gjestehus nær Bali Collection kjøpesenter
  • Alam Bali Homestay kan friste med blant annet renseri-/vaskeritjenester. Gjestene får tilgang til wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Engelsk frokost (mot betaling), hurtiginnsjekking og tur-/billettassistanse
    • Concierge-tjenester
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Alam Bali Homestay byr på fasiliteter som wi-fi (inkludert).

Lignende overnattingssteder

Ofte stilte spørsmål

Har Alam Bali Homestay basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Hvor mye koster det å bo på Alam Bali Homestay?

Per 23. okt. 2026 har vi funnet en startpris på 209 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Alam Bali Homestay den 24. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Er det tillatt med kjæledyr på Alam Bali Homestay?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Alam Bali Homestay?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Alam Bali Homestay?

Innsjekking: fra kl. 13.30 til midnatt og fra kl. 01.30 til kl. 06.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Alam Bali Homestay?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00. Sen utsjekking er tilgjengelig for IDR 300000.

Hvor ligger Alam Bali Homestay?

Dette gjestehuset ligger i Tanjung Benoa, 0,4 kilometer unna Tanjung Benoa-stranden og 3,6 kilometer unna Nusa Dua-stranden. Dessuten ligger Bali Nusa Dua konferansesenter og Bali internasjonale konferansesenter kun 3 kilometer unna.

Anmeldelser

Anmeldelser av Alam Bali Homestay

10

Suverent

10

Renhold

8,0

Fasiliteter

10

Personale og service

10

Overnattingsstedets bygg og tilstand
Rangering på 10 − Utmerket. 2 av totalt 2 anmeldelser.
Rangering på 8 − Bra. 0 av totalt 2 anmeldelser.
Rangering på 6 − Grei. 0 av totalt 2 anmeldelser.
Rangering på 4 − Dårlig. 0 av totalt 2 anmeldelser.
Rangering på 2 − Forferdelig. 0 av totalt 2 anmeldelser.

Anmeldelser

Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Likte: Renhold, personale og service, fasiliteter og overnattingsstedets bygg og tilstand
Staff was welcoming, hospitable, helpful, and generous. Property is quiet and very clean. Close to the beach and other amenities.
Bodde her 2 netter i juni 2024
Verifisert anmeldelse

10/10 – Utmerket

Bodde her 2 netter i august 2026