Namhae Dalbit 2gram

Overnattingsstedets klasse: 3

Velg datoer for å se priser

Anmeldelser

10 av 10 –
Suverent

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Uteplass
  • Grill

Romalternativer

Rom – basic, 1 soverom (An-nyeong,NamHae)

  • Havutsikt
  • 49 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Rom – basic, 1 soverom (Dalbit2gram)

  • Havutsikt
  • 49 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert

Rom – basic, 1 soverom (An-nyeong,Moolpurae-Namoo 2F)

  • Havutsikt
  • 59 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 4 personer
  • 1 queensize-seng
  • Wi-fi inkludert
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Namhae Dalbit 2gram ligger i Namhae. Et par lokale landemerker er Namhae tyske landsby og Minnesmerke over Admiral Soon-Shin Lee, mens Ananti Namhae golfklubb og Yeosu kabelvogn kan friste med morsomme aktiviteter. Seomi hage og DolChangGo steinlagerprosjekt er også verdt et besøk. Benytt også sjansen til å ta del i vannaktiviteter som fisking mens du er her. Se vår reiseguide til Namhae
Se flere pensjonater i Namhae
Kart
7-3, Bitdamchon-gil, Nam-myeon, Namhae, Gyeongsangnam-do, 52435

Hva som finnes i nærheten

  • Sangju-stranden
    Sangju-stranden
    31 min kjøring - 31.6 km
  • Namhae tyske landsby
    Namhae tyske landsby
    34 min kjøring - 30.7 km
  • Sochon-stranden
    6 min kjøring - 3.6 km
  • Seomi hage
    9 min kjøring - 7.2 km
  • Ananti Namhae golfklubb
    16 min kjøring - 12.6 km

Transport

  • Yeosu (RSU) - 88 min kjøring

Restauranter

  • 난향
  • 소나무정
    6 min kjøring
  • HORIZON
    12 min kjøring
  • 시골할매유자잎막걸리
    4 min kjøring
  • 일양카페

Om dette overnattingsstedet

Namhae Dalbit 2gram

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Namhae Dalbit 2gram kan friste med blant annet terrasse. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Griller
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Namhae Dalbit 2gram kan skilte med fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her er noen flere fasiliteter:
  • Bad med badekar eller dusj

Overnattingsstedets fasiliteter

Aktiviteter i nærheten

  • Fiske

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00
Minstealder for innsjekking er 19 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 11.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Dette overnattingsstedet har ingen resepsjon
Gjestene må kontakte overnattingsstedet for å få informasjon om innsjekking
Dette overnattingsstedet tilbyr ikke sen innsjekking
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen for å avtale når/hvordan innsjekking skal skje
Du må kontakte overnattingsstedet på forhånd via kontaktopplysningene i bestillingsbekreftelsen hvis du planlegger å ankomme etter kl. 22.00
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Viktig informasjon

Viktig å vite

Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kun kontanter
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt overnattingsstedets avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnatting.

Overnattingsstedsklasse

Rangeringssystemet vårt bestemmer overnattingsstedets klasse, som er basert på type overnattingssted, fasiliteter og tjenester.

Ofte stilte spørsmål

Har Namhae Dalbit 2gram basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Namhae Dalbit 2gram?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Namhae Dalbit 2gram?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Namhae Dalbit 2gram?

Innsjekkingen er fra kl. 15.00 til kl. 22.00. Det er ikke mulig å sjekke inn etter stengetid.

Når må man sjekke ut på Namhae Dalbit 2gram?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.

Hvor ligger Namhae Dalbit 2gram?

Dette pensjonatet ligger i Namhae, 2,4 kilometer unna Sochon-stranden og 10 kilometer unna Seomi hage og Ananti Namhae golfklubb. Dessuten ligger DolChangGo steinlagerprosjekt og Namhae eksil litteraturmuseum 20 kilometer unna.