Hele ferieboligen
Angeliana Villa
Bildegalleri av Angeliana Villa





Anmeldelser
1010 av 10 –
Suverent
Populære fasiliteter
- Basseng
- Kjøkken
- Inkludert parkering
- Aircondition
- Uteplass
- Grill
Velg datoer for å se priser
Om dette overnattingsstedet
Angeliana Villa
- Utvalgte fasiliteter og tjenester
- Angeliana Villa har fasiliteter som terrasse og hage. Det tilbys wi-fi i fellesområdene (inkludert).
- Noen andre fordeler er blant annet
- Utendørsbasseng
- Selvbetjent parkering (inkludert)
- Griller og hagemøbler
- Romfasiliteter
- Alle gjesterommene på Angeliana Villa kan friste med komfort i form av klimaanlegg.
- Her er noen ekstra romfasiliteter:
- Barnestol og baby-/barneseng (inkludert)
- Kjøkken med mikrobølgeovn
Lignende overnattingssteder

Grecotel LUX ME White
Rethymno
Grecotel LUX ME White
Rethymno
- Basseng
- Inkludert frokost
- All-inclusive
- Spa
9.0 av 10, Fantastisk, 191 anmeldelser
9,0
Fantastisk
191 anmeldelser
Prisen er 2 979 kr
2 979 kr
inkludert skatter og avgifter
6. nov.–7. nov.

Lyttos Beach - All Inclusive
Hersonissos
Lyttos Beach - All Inclusive
Hersonissos
- Basseng
- Inkludert frokost
- All-inclusive
- Spa
9.2 av 10, Fantastisk, 318 anmeldelser
9,2
Fantastisk
318 anmeldelser
Prisen er 1 579 kr
1 579 kr
inkludert skatter og avgifter
6. nov.–7. nov.

InterContinental Crete by IHG
Agios Nikolaos
InterContinental Crete by IHG
Agios Nikolaos
- Basseng
- Inkludert frokost
- Spa
- Kjæledyrvennlig
9.0 av 10, Fantastisk, 81 anmeldelser
9,0
Fantastisk
81 anmeldelser
Prisen er 1 801 kr
1 801 kr
inkludert skatter og avgifter
31. okt.–1. nov.

Euphoria Resort - All Inclusive
Platanias
Euphoria Resort - All Inclusive
Platanias
- Basseng
- Boblebad
- Inkludert frokost
- All-inclusive
9.2 av 10, Fantastisk, 224 anmeldelser
9,2
Fantastisk
224 anmeldelser
Prisen er 2 123 kr
2 123 kr
inkludert skatter og avgifter
24. okt.–25. okt.

The Royal Senses Resort & Spa Crete, Curio Collection Hilton
Mylopotamos
The Royal Senses Resort & Spa Crete, Curio Collection Hilton
Mylopotamos
- Basseng
- Inkludert frokost
- Spa
- Barnebasseng
9.2 av 10, Fantastisk, 151 anmeldelser
9,2
Fantastisk
151 anmeldelser
Prisen er 2 400 kr
2 400 kr
inkludert skatter og avgifter
6. nov.–7. nov.

Hilton Chania Old Town Resort & Spa
Khaniá by
Hilton Chania Old Town Resort & Spa
Khaniá by
- Basseng
- Inkludert frokost
- Spa
- All-inclusive er tilgjengelig
9.6 av 10, Suverent, 20 anmeldelser
9,6
Suverent
20 anmeldelser
Prisen er 3 689 kr
3 689 kr
inkludert skatter og avgifter
1. nov.–2. nov.

Iberostar Selection Creta Marine
Mylopotamos
Iberostar Selection Creta Marine
Mylopotamos
- Basseng
- Spa
- All-inclusive er tilgjengelig
- Barnebasseng
8.6 av 10, Utmerket, 95 anmeldelser
8,6
Utmerket
95 anmeldelser
Prisen er 1 953 kr
1 953 kr
inkludert skatter og avgifter
24. okt.–25. okt.

Creta Maris Resort - All Inclusive
Hersonissos
Creta Maris Resort - All Inclusive
Hersonissos
- Basseng
- Boblebad
- All-inclusive
- Spa
9.2 av 10, Fantastisk, 958 anmeldelser
9,2
Fantastisk
958 anmeldelser
Prisen er 2 478 kr
2 478 kr
inkludert skatter og avgifter
27. okt.–28. okt.

Daios Cove
Agios Nikolaos
Daios Cove
Agios Nikolaos
- På privat strand
- Basseng
- Spa
- All-inclusive er tilgjengelig
9.4 av 10, Suverent, 269 anmeldelser
9,4
Suverent
269 anmeldelser
Prisen er 3 705 kr
3 705 kr
inkludert skatter og avgifter
4. nov.–5. nov.

Arina Beach Resort - All inclusive
Hersonissos
Arina Beach Resort - All inclusive
Hersonissos
- Basseng
- Inkludert frokost
- All-inclusive
- Spa
8.8 av 10, Utmerket, 230 anmeldelser
8,8
Utmerket
230 anmeldelser
Prisen er 1 476 kr
1 476 kr
inkludert skatter og avgifter
24. okt.–25. okt.
Om området
denne villaen ligger i Mylopotamos. Ønsker du å se vakre naturomgivelser, kan du ta turen til Melidoni Cave og Sfagia-stranden, mens Paleontologisk museum og Museum for treskulpturer kan friste med kulturelt påfyll. Se vår reiseguide til Mylopotamos
Se flere villaer i Mylopotamos
Aggeliana village, Mylopotamos, Crete, 74052
Hva som finnes i nærheten
- Agios Yiorgos-kirken9 min kjøring - 5.0 km
- Reptisland10 min kjøring - 7.2 km
- Limni-stranden11 min kjøring - 6.1 km
- Melidoni Cave12 min kjøring - 8.0 km
- Spilies-stranden13 min kjøring - 10.3 km
Transport
- Heraklion (HER-Nikos Kazantzakis) - 68 min kjøring
Restauranter
- Coffee Boss8 min kjøring
- Zeno Lobby Bar11 min kjøring
- Cigar Bar11 min kjøring
- Elia Cafe Bar8 min kjøring
- The Anchor, Panormo Beach9 min kjøring
Ofte stilte spørsmål
Har Angeliana Villa basseng?
Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.
Er det tillatt med kjæledyr på Angeliana Villa?
Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.
Hvor mye koster det å parkere på Angeliana Villa?
Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet. Det finnes også gratis parkering i nærområdet.
Når kan man sjekke inn på Angeliana Villa?
Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 00.00.
Når må man sjekke ut på Angeliana Villa?
Utsjekkingstidspunktet er kl. 11.00.
Hvor ligger Angeliana Villa?
Denne villaen ligger i Mylopotamos, 4,8 kilometer unna Agios Yiorgos-kirken og 10 kilometer unna Reptisland og Gamle Eleutherna museum. Dessuten ligger Melidoni Cave og Eleutherna kun 10 kilometer unna.
Anmeldelser
10