Privat vert

Ocean Boutique Hotel Mui Ne - Sea View

Overnattingsstedets klasse: 2

Velg datoer for å se priser

Populære fasiliteter

  • Basseng
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Døgnåpen resepsjon

Romalternativer

Dobbeltrom – deluxe, balkong, strandutsikt

  • Strandutsikt
  • 6 m²
  • 1 soverom
  • Plass til 2 personer
  • 1 kingsize-seng
Mod logo
Logg på for å se aktuelle rabatter og fordeler. Jo mer du reiser, jo flere fordeler får du!

Om området

Ocean Boutique Hotel Mui Ne - Sea View ligger i bydelen Phu Hai Phu Hai i Mui Ne. Et par kulturelle høydepunkter er Fiskesausmuseum og Long Beach perlemuseum, men hvis det er shopping som står på planen, kan du ta turen til Cho Phu Hai og Hàm Tiến-markedet. Tropisk minigolf og Wonderland vannpark Phan Thiet er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Mui Ne
Kart
2 Nguyen Thong, 2 Nguyen Thong, Mui Ne, khu pho 1 lam dong, 77118

Transport

  • Ga Phan Thiet jernbanestasjon - 25 min kjøring

Restauranter

  • Kem Dua 86
    4 min gange
  • Vista
    15 min gange
  • ocean vista bar
    1 min kjøring
  • Sóc Nâu Mũi Né
    1 min gange
  • Nam Tho II
    14 min gange

Om dette overnattingsstedet

Ocean Boutique Hotel Mui Ne - Sea View

  • Hotell i Phu Hai Phu Hai
  • Ocean Boutique Hotel Mui Ne - Sea View har alt du trenger. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du får også følgende fordeler:
    • Utendørsbasseng
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Døgnåpen resepsjon
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene på Ocean Boutique Hotel Mui Ne - Sea View kan skilte med fasiliteter som wi-fi (inkludert).

Overnattingsstedets fasiliteter

Internett

  • Tilgjengelig på alle rom: wi-fi (inkludert)
  • Wi-fi-hastighet på rommet: 250+ mbps (for 3-5 personer eller opptil 10 enheter)
  • Tilgjengelig i noen fellesområder: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering under tak på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet

Opplevelser

  • Utendørsbasseng

Fasiliteter

  • Døgnåpen resepsjon

Gjestetjenester

  • Rengjøring på forespørsel

Tilgjengelighet

  • Ingen heis

Romfasiliteter

Bad

  • Privat bad

Mer

  • Vaskemaskin

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 23.30
Sen innsjekking avhenger av tilgjengelighet
Minstealder for innsjekking er 15 år

Utsjekking

Utsjekking før kl. 12.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

En resepsjonist vil ta imot gjestene ved ankomst
Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Adgangsmåter

Bemannet resepsjon

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en privat vert (som ikke har som jobb å tilby overnattingstjenester). EUs forbrukerlovgivning, inkludert retten til å trekke seg fra kjøpet, gjelder derfor ikke for bestillingen din. Det er den private vertens avbestillingsregler som gjelder.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar kun kontanter
Dette overnattingsstedet har utendørsområder, som balkonger, verandaer og terrasser, som kanskje ikke passer for barn. Hvis du har bekymringer, anbefaler vi at du kontakter overnattingsstedet før ankomst for å bekrefte at de har et tilgjengelig rom som passer for deg
Overnattingsstedets registreringsnummer: 34567

Verdt å nevne

Dette overnattingsstedet har ikke heis

Ofte stilte spørsmål

Har Ocean Boutique Hotel Mui Ne - Sea View basseng?

Ja, dette overnattingsstedet har et utendørsbasseng.

Er det tillatt med kjæledyr på Ocean Boutique Hotel Mui Ne - Sea View ?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å parkere på Ocean Boutique Hotel Mui Ne - Sea View ?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Ocean Boutique Hotel Mui Ne - Sea View ?

Innsjekkingen er fra kl. 14.00 til kl. 23.30. Sen innsjekking er tilgjengelig i et begrenset tidsrom.

Når må man sjekke ut på Ocean Boutique Hotel Mui Ne - Sea View ?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 12.00.

Hvor ligger Ocean Boutique Hotel Mui Ne - Sea View ?

Dette hotellet ligger i Phu Hai Phu Hai og 10 minutters gange unna Ham Tien-stranden og Ong Dia steinstrand. Dessuten ligger RD Vinslott og Sea Links City kun 3 kilometer unna.