Hele ferieboligen

Ty Bryn

Overnattingsstedets klasse: 3

Bildegalleri av Ty Bryn

Innvendig
Peis og TV-spill
Peis og TV-spill
Innvendig
3 soverom, wi-fi (inkludert) og individuelt dekorert

Anmeldelser

9,0 av 10 –
Fantastisk

Hele ferieboligen

3 soverom2 badPlass til 5 personer

Populære fasiliteter

  • Kjøkken
  • Vaskemaskin
  • Inkludert parkering
  • Wi-fi inkludert
  • Uteplass
  • Peis
Den nåværende prisen er 9 023 kr
inkludert skatter og avgifter
1. okt.–2. okt.

Velg datoer for å se priser

Om dette overnattingsstedet

Ty Bryn

  • Utvalgte fasiliteter og tjenester
  • Ty Bryn har fasiliteter som terrasse og hage. Det tilbys wi-fi på rommet (inkludert).
  • Du kan også dra nytte av følgende fordeler under oppholdet:
    • Selvbetjent parkering (inkludert)
    • Røykfritt område
  • Romfasiliteter
  • Alle gjesterommene er individuelt innredede og kan friste med komfort som peis i tillegg til fasiliteter som wi-fi (inkludert).
  • Her ser du noen flere romfasiliteter:
    • 2 bad med dusj
    • Garderobeskap, kjøkken og oppvaskmaskin

Overnattingsstedets fasiliteter

Strand

  • Strand i nærheten

Internett

  • Tilgjengelig i cottagen: wi-fi (inkludert)

Parkering og transport

  • Parkering på stedet (inkludert)
  • Begrenset ubetjent parkering på stedet
  • Parkering på stedet inkluderer alternativer utenom gateparkering

Kjøkken

  • Brødrister
  • Kjøkkenutstyr
  • Oppvaskmaskin
  • Vannkoker

Soverom

  • 3 soverom

Bad

  • 2 private bad
  • Dusj

Oppholdsområder

  • Peis

Underholdning

  • spillkonsoll

Utendørsområder

  • Hage
  • Terrasse

Klesvask

  • Vaskemaskin

Kjæledyr

  • Ingen kjæledyr tillatt

Tilgjengelighetstilpasning

  • Røykfritt overnattingssted

Tjenester og bekvemmeligheter

  • Ingen rengjøring

Sikkerhetstiltak

  • Ingen info om karbonmonoksidalarm (verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv)
  • Ingen info om røykvarsler (verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet)

Generelt

  • Hage
  • Individuell innredning
  • Individuell møblering

Lignende overnattingssteder

Regler

Innsjekking

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 23.00

Utsjekking

Utsjekking før kl. 10.00

Spesielle innsjekkingsinstruksjoner

Informasjon fra overnattingsstedet kan bli oversatt ved hjelp av automatiserte oversettelsesverktøy

Kjæledyr

Kjæledyr er ikke tillatt

Barn og ekstrasenger

Barn er velkomne

Røyking

Røyking er ikke tillatt

Overnattingsstedets betalingsmåter

MastercardVisa

Viktig informasjon

Viktig å vite

Dette overnattingsstedet forvaltes av en profesjonell vert, og overnattingsvirksomheten er knyttet til vedkommendes bransje, bedrift eller yrke.
Det kan pålegges avgifter for ekstra personer, og denne avgiften kan variere avhengig av overnattingsstedets egne regler
Legitimasjon med bilde utstedt av offentlig myndighet samt kredittkort, debetkort eller depositum i kontanter kan være påkrevd ved innsjekking, i tilfelle det skulle oppstå uforutsette utgifter
Spesielle forespørsler avhenger av tilgjengelighet ved innsjekking og kan koste ekstra. Spesielle forespørsler kan ikke garanteres oppfylt
Dette overnattingsstedet godtar debetkort
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen karbonmonoksidalarm på overnattingsstedet, så det kan være lurt å ta med en selv
Verten har ikke oppgitt om det finnes noen røykvarsler på overnattingsstedet
Hvis du avbestiller oppholdet ditt, er du underlagt vertens avbestillingsregler. I henhold til EUs forskrifter om forbrukerrett gjelder ikke angreretten ved bestilling av overnattingssted.

Om området

Denne hytta ligger i nærheten av stranden i Marazion. Er par lokale attraksjoner er National Dahlia Collection og Country Skittles, men hvis det heller er shopping som står på planen, kan du ta turen til Wharfside kjøpesenter og Trevaskis gård. Paradise Park og JungleBarn og St Ives Society of Artists er også verdt et besøk. Se vår reiseguide til Marazion
Se flere landsteder i Marazion
Kart
Ty Bryn Higher Fore Street Marazion, Marazion, England, TR17 0BB

Hva som finnes i nærheten

  • St. Michael's Mount
    St. Michael's Mount
    18 min gange - 1.6 km
  • The Summerhouse galleriet
    8 min gange - 0.7 km
  • Marazion Beach
    11 min gange - 0.9 km
  • Out of the Blue Gallery
    11 min gange - 0.9 km
  • Long Rock Beach
    4 min kjøring - 4.5 km

Transport

  • Penzance (PZC-Penzance togstasjon) - 10 min kjøring
  • Newquay (NQY-Newquay Cornwall) - 61 min kjøring

Restauranter

  • Island Café
    16 min gange
  • The Godolphin Arms
    10 min gange
  • The Dolphin Tavern
    8 min kjøring
  • Sullivan's Diner
    7 min kjøring
  • Boatshed
    7 min kjøring

Ofte stilte spørsmål

Er det tillatt med kjæledyr på Ty Bryn?

Nei, kjæledyr er ikke tillatt på dette overnattingsstedet.

Hvor mye koster det å bo på Ty Bryn?

Per 21. sep. 2026 har vi funnet en startpris på 9 023 kr, inkludert skatter og avgifter, for én natt for 2 voksne på Ty Bryn den 1. okt. 2026. Prisen er basert på den laveste prisen per natt funnet i løpet av de siste 24 timene for opphold i løpet av de neste 30 dagene. Prisene kan endre seg. Velg datoer for å se mer nøyaktige priser.

Hvor mye koster det å parkere på Ty Bryn?

Ubetjent parkering er inkludert på dette overnattingsstedet.

Når kan man sjekke inn på Ty Bryn?

Innsjekkingen er fra kl. 16.00 til kl. 23.00.

Når må man sjekke ut på Ty Bryn?

Utsjekkingstidspunktet er kl. 10.00.

Hvor ligger Ty Bryn?

Denne cottagen ligger i nærheten av strand og 10 minutters gange unna Cornwall National Landscape, The Summerhouse galleriet og Out of the Blue Gallery. Dessuten ligger Marazion Beach og St. Michael's Mount kun 2 kilometer unna.

Anmeldelser av Ty Bryn

Anmeldelser

9,0

Fantastisk